Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 07:18:04
EUR 34.9584 07:18:04
USD 32.5806 07:18:04
ALTIN ONS $2313.8750 07:18:04

Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

0.5 22.431 0.618 22.196 en son dönüş seviyeleri buralara inmeden de dönebilir

Yukarı devam için kırması gereken direnç 0.786 23.297

0.786 21.860 kırılması durumunda alttaki üç destek 21.652 21.429 21.132

Her noktada çıkışlarla birlikte girişlerde var.
Terste kalan arkadaşlar üzülmesin çünkü şu ana kadar genelikle görülen sert inişlerin arkasından sert çıkışlar oldu

Hiç bir şeyin garantisi gene de hep söylerim iki yöne de tedbir sağlık daha önemli.

Yorumlar (382)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hala neyin derdindesin birader. Ben gönül meselesi falan dedim ki dediysem göster istifa edelim yoksa sen istifa et. Bayan mevzusu demedim ki nereden çıkardın? İşte kendini ele veriyorsun demek ki söylentiler doğru amca.

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Takmayın sallayın müdür, biz bize yeteriz :) herkes birgün terste kalacak elbet borsa bu mühim olan kârın zarardan fazla olmasını sağlamak ytd

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Burada bana klavye den al sat diyen onu ispat edemeyen diğer attığı iftirayı da yönetime yada nereye istiyorsa göndersin kimseye kendimi ispat etmeme gerek yok bilmesi gereken kişiler biliyor
Seninle bir coin sordun yanıt yazdım sayfaya düşmedi sonrasında sende burada 3 yaldız alan kendini bi şey sanıyor türü şeyler yazıp istifa edip siteye geliyorsun kendini fazla yıpratma çok polemiğe girme ; )
@BossVurguncu a aylar önce gümüş 12 lira olacak yazdim acelen ne idi onun bunun gönül maceraları ni karıştır maya devam edeceğine benim yorumları iyi algılasaydın yazılan şeyler yatırım tavsiyesi değildir diye siteye üye olurken 1. Madde ve diğer maddeleri okumayan biri başka taraflardan aldığı Yarım yamalak bilgilerle bana saldırmaya devam eder

Sen değil miydin 7.84 zirve görmüş gümüşü 8.04 den sattım diye klavyeden alsat yapan şimdi burada sana mı soracağız kime ne diyeceğimizi. Bir zamanlar bana saldıran kendisiydi ve cevabını şimdi aldı. Fazla demogoji yapmaya gerek yok.

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen :) güzel hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Geldi geldi. Evet boş işler bunlar, geçelim:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Tamam abi ben yanlış anlamışım tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok onlar farklı kişiler biri loss biri lost karışmasın

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi los hoca mi geldi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim onunla alakam bile yoktu. Ben 28 lerde dip olduğunu düşündüğümü ve yükselmesi adına bir haber aldığımı yazmıştım sayfada hatta tarih bile verdim o sebeple. Durduk yere bana hakaretlere başladı. Ben çok ters bir şey demedim kendi fikrimi sundum ama o öyle laflar söyledi ki bir de kendisine inananların ve zararına satanların vebalini aldı. O noktadan sonra çok sürmedi ve Betece yükselmeye başlamıştı biliyorsundur zaten ustam. Ama bu şahıs sayfayı terk etmeyi bırakın özür bile dilemedi, sonuçta kendisi rezil oldu ve zirvedeyken biz uyarırken de coşup milleti yanıltmaya da devam etmiş. Dün de konu açıldı konuşuldu. Bana ulaşamazsınız falan diyor :) hey Allah'ım bir de prim kasmaya kalkıyor. Kimse ulaşamaz kendisine doğru :)
Hayır da hatan olur kusura bakmayın dersin, birilerine saldırmak ve devam etmek yerine.
Bu ntmen de onu savunuyor tamam da bana niye saldırıyorsun milleti yanıltan hatasını kabul etmeyen ve hakaret eden biri için.

Yorumlarım düşmedi sanırım tekrar yazdım. Ama neyse değmez bu sayfayı bunların yüzünden işgal etmeye

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

BossVurguncu yorumu (27 saniye önce)
Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

Benim onunla alakam bile yoktu. Ben 28 lerde dip olduğunu düşündüğümü ve yükselmesi adına bir haber aldığımı yazmıştım sayfada hatta tarih bile verdim o sebeple. Durduk yere bana hakaretlere başladı. Ben çok ters bir şey demedim kendi fikrimi sundum ama o öyle laflar söyledi ki bir de kendisine inananların ve zararına satanların vebalini aldı. O noktadan sonra çok sürmedi ve btc yükselmeye başlamıştı biliyorsundur zaten ustam. Ama bu şahıs sayfayı terk etmeyi bırakın özür bile dilemedi, sonuçta kendisi rezil oldu ve zirvedeyken biz uyarırken de coşup milleti yanıltmaya da devam etmiş.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim onunla alakam bile yoktu. Ben 28 lerde dip olduğunu düşündüğümü ve yükselmesi adına bir haber aldığımı yazmıştım sayfada hatta tarih bile verdim o sebeple. Durduk yere bana hakaretlere başladı. Ben çok ters bir şey demedim kendi fikrimi sundum ama o öyle laflar söyledi ki bir de kendisine inananların ve zararına satanların vebalini aldı. O noktadan sonra çok sürmedi ve btc yükselmeye başlamıştı biliyorsundur zaten ustam. Ama bu şahıs sayfayı terk etmeyi bırakın özür bile dilemedi, sonuçta kendisi rezil oldu ve zirvedeyken biz uyarırken de coşup milleti yanıltmaya da devam etmiş. Dün de konu açıldı konuşuldu. Bana ulaşamazsınız falan diyor :) hey Allah'ım bir de prim kasmaya kalkıyor. Kimse ulaşamaz kendisine doğru :)
Hayır da hatan olur kusura bakmayın dersin, birilerine saldırmak ve devam etmek yerine.
Bu ntmen de onu savunuyor tamam da bana niye saldırıyorsun milleti yanıltan hatasını kabul etmeyen ve hakaret eden biri için.

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Lost durumunu biliyorum. Kendisini ilk başta tebrik ettim, güzel bir öngörü yaptığı için. Fakat sonrasında , bu öngörüsünün tuttuğunu gören üyelerin kendisine inanmaya başladığını takip etmeye başladığını gördü ve daha fazla aşağılara rakamlar vererek panik korku ve bunun neticesinde zarara satıp alttan alma yolunu açtı. Kendisini uyardım ama sonra beni kendisine düşmanbelledi.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Usta bu kişiler böyle ne için saldırıyorlar anlamıyorum sonra da cevap verince yorumumu bul diyorlar. İftira diyorlar vs. Herkes senin gibi erdemli değil malesef. Sırf millete dipte zararkes yaptıran ve ondan sonra uçan ve ben uyarırken bana saldıran sanal varlıklarda bir arkadaşını savunmak için bana dil uzatıyor dünden beri kendi kirli çamaşırları ortaya dökülür diye korkudan çarpıtma yapıyorlar büyük ihtimalle

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Benim çözemedriğim olay, bahse konu yorumun önceki silsilesine bakıyorum , senin ne bir yorumun var ne bir etiket yapılmışlığın var o kişinin konuştuğu kişiler arasında, ama sana etiket yapıp polemik neden yaratmış.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben oturup da onun bunun aylar önce yazdığı yorumu 10000 lerce yorum arasından tarayacak ne vaktim var ne de buna gerek var. Ne gördüysem ne duyduysam ne yaşadıysam ne hatırlıyorsam onu yazarım. Kimseye iftira atmam beni bilen bilr. Özel durumları da kolay kolay unutmam. Senin gibi de lost gibi boş ve gereksiz insanları da savunacağım diye ona buna dil uzatmam ve birileri bana saldırıp satşmadıkça asla böyle polemiklere girmem girmedim de bu sitede tamam mı amca. Sen özel gruplarında takıl fazla buralarda gezinme bence.

Ben şimdilik yönetim ve sayfa adına bu polemik ve boş diyaloglara girip sayfayı gereksiz yorumlarla işgal edip huzuru bozmak istemediğim için susuyorum sırf. Engellemek en iyisi olacak.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

için ntmen_x yorumu (7 ay önce)

Ben gümüş platin gr al sat yaptim hiç kar etmedim

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/ntmen_x/168

Hayırdır sen niye bana sataştın ki zoruna giden nedir lost ile benim aramda geçen bir durumda. Arkadaş savunuyorum diye haksız insanları savunup bana niye satşyrsun su. s da adm san. sınlar. Lostpassenger adlı 28 binlerde millete zararkes yaptırmak için elinden geleni yaptı, ondan sonra 69 binlere lara ulaştı, ben zararına satmayın dediğimde bana saldırdı neyini savunuyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@BossVurguncu bu şekilde gümüş yada emtia almadığımı yazdığım 1 yıl önceki yorumumu bile bulurum sen attığın iftiraları bi yaz bakalım kim ne demiş seni fena yemiş biri farkında bile değilsin gümüş iftiran gibi diğeri de yalan ve kim dediyse ben onu bulurum merak etme

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an destekler 22,562 22,499 buradan tekrar yukarı dönme şansı var. Buradan formasyon gerçekleşirse garantisi olmamakla birlikte 23 ,213 seviyelerine kadar gitme ihtimali var. Önceki yorumlar geçerli 0,786 kırılmadığı sürece yön yukarı kırılırsa daha hızlı bir şekilde daha da yukarı.

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

dolar da ne gelir bilmiyorum ama mart sonuna dogru kimse dolar payi almazsa isler tersine doner. Insallarin cekilmesi icin cezbedici olmasi gerekir kanaatindeyim.

Mertoğlu66 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Sanıyorum şubat içerisinde dolar 12.50 seviyesini görecek tabiki bu yeni haberler yeni olaylar olmassa . ayrica Altın 750 seviyesinin altına inmesini beklemek daha mantıklı. Burda supriz olay herzamanki gibi gümüş?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar a bağlı dolar kademe kademe böyle düşmeye devam ederse çok iyi fırsatlar verebilir.
Benim elimde bu kadar imkan yok öyle olsa bende sizin gibi uzun vade düşünerek toplardım. İnsanlar 25 yıl emekli olacağım diye uğraşıyor 28 centten 50 doları görmüş bir gümüş var aynı imkanı gümüşe yatırsalar sülalelerini emekli ederler diye düşünüyorum.
Elime 8 Kasımda imkan geçti sürekli 5 ler dörtler gelecek daha da düşecek daha da düşecek diye çok yoğun bir şekilde gecelerin gündüzlerine katıp yorumlar yaptılar 6 TL yi bile görmedi. 18 Kasımda 6,35 le başladım.
12,25911 e kadar çıktım geri girdim 10,22 den çıktım 10,18 9,98 den girdim Üçüncü tura başladım 9,83161den çıktım 9,7509 la üçüncü tura başladım.
Hedefim artık onsta orta vade 200 uzun vade de 1500 usd

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Eyw. gumuse devam. dustukce ekleme yapıyorum bakalım nereye kadar inecek.9.50 gelirse 20k daha ekleyecem

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık değerli kardeşim sayın teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Maalesef uyumuşum dolar düşmeye devam ederse daha aşağısını da görebilir. Dolar kısa süreli de olsa yukarı bir atak yapsa terste olanlar için bir kısmını TL ye geçmek için çıkış fırsatı

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Eyw. altin akşam 763 gördü mü bilginiz varmi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

7 kuruş gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Dün gece makaslar çokmu düşmüştü yoksa ben mi karistirdim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın sağlam durmaya ve rasyo da bu şekilde aşağı dönerse gümüşün atak yapma ihtimali var.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum