Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 14:57:47
EUR 34.7574 14:57:47
USD 32.3801 14:57:47
ALTIN ONS $2336.7650 14:57:47

Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

0.5 22.431 0.618 22.196 en son dönüş seviyeleri buralara inmeden de dönebilir

Yukarı devam için kırması gereken direnç 0.786 23.297

0.786 21.860 kırılması durumunda alttaki üç destek 21.652 21.429 21.132

Her noktada çıkışlarla birlikte girişlerde var.
Terste kalan arkadaşlar üzülmesin çünkü şu ana kadar genelikle görülen sert inişlerin arkasından sert çıkışlar oldu

Hiç bir şeyin garantisi gene de hep söylerim iki yöne de tedbir sağlık daha önemli.

Yorumlar (382)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır sayılmaz sürekli satış yiyerek gidiyor altlarda üstlerde hep iğne var.
Dolar ilk çıkışa geçtiğinde 6,7495 ten çıkışa başlamışım en son 7,6235 de çıkmışım sonra iki katından fazlasını 22,10,2021 7,5093 25,10,2021 de 7,5572 den geri almışım. Ondan sonra da bir kısmını parçalı çıkıp üstten daha fazla girip gene çıkarak devam edip hem gümüş oranımı artırmış hem de ortalamamı 5,74 e kadar çekmiştim.
Büyük risk aldım 10,43885 ten girdim inşaallh terste kalmam aynı taktik devam gerekirse de beklerim YTD

Ali_Babaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Takipteyiz hocam cok tedirgin duruyor bakacagiz ya 22.80ne yolculuk ya 25.10 bakalim nolacak

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Babaa ()

24,016 mıydı direnç
Geçmiş sayılır mı şimdi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nasıl balyoz iner mi dersiniz ? Çok zayıf çıkıyor ama hadi hayırlısı terste kalmayı göze almadan olmuyor.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafiği hatalı yüklemişim doğrusu bu

Daha çok erken maalesef beklediğimiz sert çıkışı gerçekleştiremedi kapanışı bekleyeceğiz. Artık 24.555 i kırması gerekiyor. Geri çekilme olabilir kapanıştan sonra inşaallah geri çekilme noktalarına bakacağım.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam balyoz bosta duruyor nerede devreye girer sizce

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam balyoz bosta duruyor nerede devreye girer sizce

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş 23,046 direncini kırmış gibi görünüyor.

Artık bu grafikten takip edebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar alt yorumdaki rakamlar güncel değil ama gene de bir daha hatırlatmış olayım daha 21 gelmeden şuranın altını düşünmek düşünmek bile istemiyorum 17 15 11 e gidebilir gibi yorumları yapan kişiler sadece bir ihtimal olarak paylaştıkları halde çok kişi zarara girdi.
Gümüş her yerden her noktadan geri dönüp arkasından seyrettirebilir. Bunu defalarca gördüğümüz halde hala ... eğitim seti dağıtan usta 22,80 den stop yaptı 25,401 i gördük belki daha sonra da stoplar yapmıştır.
Kapanıştan sonra inşaallah güncel rakamları paylaşacağım

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Maalesef beklediğim sert çıkışı gerçekleştiremedi. Bu şekilde olmaz.
Şu an benim için 23.757 üzerine çıksa yeter. Şu anki görüntüye göre belki 24 civarını da görebilir. Geri çekilmeler olsa da yön yukarı. 22,274 üzerinde kaldığı sürece yön yukarı. Bu gün uyumadım biraz dinleneceğim inşaallah.
Sağlam kafayla daha iyi değerlendirme yapabilirim yoruldum.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hocam elinize sağlık rakamsal olarak nereye kadar çıkabilir

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam sağ ol.

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm @REŞAT12 eline emeğine Sağlık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hadi artık kır şu üçgeni

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 23,297 23,191 22,955
Dirençler 23,446 23,526 23,616
Geri çekilmeler olsa da yön yukarı devam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Karakartal26 kardeşim bu alt yorumu 1 hafta önce yazdım. 23,297 kırar üstünde kalıcılık sağlarsa yukarı dönmüş olur.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

23.4 mu donus oluyor bide niye boyle pik yapti teknik mi bi haber mi geldi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

merhaba @Gül_rose herkesin yorumuna saygım var ben daha onsta 21 gelmeden 17 gelebilir denmesini doğru bulmuyorum. Bundan beş ay önce de düşünmek bile istemiyorum 11 ler gelebilir diyorlardı. Daha 6 TL olmadan 5 gelecek 4 gelecek diyorlardı almayıp hala 4 gelsin diye bekleyen var mı bilmiyorum. Onsta 25,401 i TL de 13 üzerini gördük. Bu arda da pek çok kişi zararkes yaptı ya da aylarca bekleyip az kar veya kar almadan çıktı. Ben 200 işlemden fazla işlem yaptım.
Her şey mümkün belki onlar haklı çıkabilir bunlar benim şahsi görüşüm ve yatırım tavsiyesi değil an be an takip edip paylaşıyorum sayfamı da geriye doğru okuyabilirsiniz.

0,786 21,860 aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı bura aşağı kırılırsa da alım fırsatı olur daha hızlı ve daha yukarı gider diye düşünüyorum yön gene yukarı döner alttaki destekler de alt yorumda.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nedense ya alakasız grafik çıkıyor ya da hiç çıkmıyor alt yorumda belirttiğimiz 22,94 ü destek yapmaya çalışıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir alt yorumda tahmin ettiğimiz zigzak gerçekleşti 22.94 ü destek yapmaya çalışıyor.
22.576 desteği sağlamlaşıyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Hummad ve aleykum selam bilmukabele kesinlikle amin.

Dolar teknik grafiğe göre iyice dar bir bantta sıkıştı

8BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşte 21.860 aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı 22.196 aşağısı da aralıklı kademeli olarak dolar ve makas dikkate alınarak kar gören parçanın bir kısmı çıkılmak şartıyla aşağı doğru artan oranda alım fırsatı gibi görünüyor. Aşağı iğne atmadan 25.401 ser bir şekilde kırması halinde de alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Tabi bu fırsatı verirse.

Şu an 22.80 destek olarak çalışıyor.
ara dirençler 22.984 23.215 23.297 yön şu an yukarı.
Şahsi görüşüm. Yatırım tavsiyesi değil.

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Sayın @REŞAT12 bende bunu anlamıyorum bu kadar enflasyonist bir ortamda bu onslar nasıl düşüyor hala ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş kritik bölgede şu anki görüntü ilk direnç 23.212 Altın da ise şu an 22576 desteği görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim size de
Artırım gelirse kısa aralıklarla sürekli yol değiştirildiği için güven sıfırlanır insanlar hangi bir şeye inanacağız diye sorar önce düşer sonrasında panik 18.30 u da geçer yeni zirvelere gider
Sabit bırakırsa bir süre daha düşer
Düşürürse önce biraz yükselir sonrasında düşmeye devam eder diye düşünüyorum.
Şahsi görüşüm yatırım tavsiyesi değil.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aynen bende uzun vadede iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.. bol kazançlar dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum