Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 15:35:47
EUR 34.7737 15:35:47
USD 32.3827 15:35:47
ALTIN ONS $2331.4250 15:35:47

Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

0.5 22.431 0.618 22.196 en son dönüş seviyeleri buralara inmeden de dönebilir

Yukarı devam için kırması gereken direnç 0.786 23.297

0.786 21.860 kırılması durumunda alttaki üç destek 21.652 21.429 21.132

Her noktada çıkışlarla birlikte girişlerde var.
Terste kalan arkadaşlar üzülmesin çünkü şu ana kadar genelikle görülen sert inişlerin arkasından sert çıkışlar oldu

Hiç bir şeyin garantisi gene de hep söylerim iki yöne de tedbir sağlık daha önemli.

Yorumlar (382)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Maalesef gümüş gereken atağı yapamadı ama hala ümit var.
Alttaki iğneyi dikkate alırsak artık bu gün 23.526 yı kırması gerekiyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Henüz çok erken ama gümüş zayıf hareket etse de olumluya dönmek üzere, az kaldı, kırmızı mumu kapatıp 22.829 dan geri dönmezse 23.297 yi kırma şansı var gibi. Alta üste iğne bırakmadan 23.415 üzerine atacak uzun bir mumla kapanış yaparsa tehlikeli alandan uzaklaşmış olacak bir önceki mumun kapanış seviyesinden devam etmesi olumlu. İnşaallah alta iğne atmadan yoluna devam eder.

@Ali_Cesur siz de sağ olun.

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Kalbinin güzelliği like dan daha değerli canın sağdır bana yeter Bnmde bitmiş malesef çktm ben hade eywallah.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bimukabele sayfayı meşgul etmemek için lıke atacaktım ama size 3 lıke hakkım dolmuş.

Güzel_YaRınLaRa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Sağ olun hocam gecenin güzelliği sizinle olsun saglık afiyet saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olun sizin de

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Bilgi paylaştıkça güzeldir hocam önemli olan çıraklık deyil kalbin güzelliyidir diye düşünüyorum müzadenizle ben biraz gözlerimi dinlendirecem geceniz güzel olsun hocam.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben çırağım sayfadaki ustaları da takip etmeniz de fayda var.
Ben de sayfadan ustaları takip ediyorum. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam bazen yorumlar bazen analizler düşmüyor takip ediyorum sizi değerlisiniz bizim için.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yazıyorum ama sayfaya düşmüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam elde TL var 12.80 den terse düştüm gmş te düştükçe takip ettim 8.17 ye kadar alım yapıp ortalamayı 10.30 getirdim şükür bunada ama dolar a artık güvenim kalmadı nerden aldımsa iyiki az bı miktar almışım hocam teknik analizleriniz için çok tşk ediyorum Allah razı olsun sabırla dinlediğiniz içinde bilmukabele. saygılar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı deneyince bir kısmını riske edip parçalı olarak TL ye geçmeyi deneyebilirsiniz karar sizin . Ben kar gördükçe de karın bir kısmını feda edip azar azar çıkıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Ellerin dert görmesin hocam yarın yön tam olarak kndini belirtir bir yanım dolar dan çık diyor nedense :))

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Eyvallah üstad

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Miryaz Alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş onsta 0.786 aşağı kırmadı ve şimdilik düşüşe geçmemiş görünüyor.

Yukarı devam edebilmesi içinse 23.297 yi kırması gerekiyor.

23.297 kırılması durumunda dip yaptığı varsayımıyla hareket ederek bu grafikten takibe devam edebiliriz. Bir sonraki direncimiz 23.526 olur

Altın onsa sağlam durmaya devam edip rasyonun 78739 u aşağı kırması durumunda gümüşte yukarı doğru ataklar beklenebilir.

Dolarda durumun belirsizliği koruması giriş ve çıkış yapma noktasında iki yöne de riski artırıyor ve işlem yapmadan takipte kalmak zorunda bırakıyor.

Dolar endeksinin 0.786 yı kırıp aşağı devam etmesi durumunda TL bazında da geri çekilme ihtimali olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum geçerliliğini koruyor 0.786 aşağı kırılmadığı sürece bir düşüşten bahsetmek söz konusu değil düzeltmede kalır ve yön yukarı değerlendirilir.23.297 yi kırabilirse yukarı yönelebilir. Henüz tehlikeli bölgeden uzaklaşmış değil.

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

FİDA sınırları zorluyor başkan satış hedefin nedir fida da...

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

ben kimsenin etrafında pervane olmuyorum, sevdiğim insanlarla muhabbet ediyorum, ayrıca bana niye laf diyosun onu da anlamadım, emek harcayıp hesap yapıp grafik çizen insanlara saygı duyuyorum! ayrıca ayık kafayla yaz diyosun şuan beraber bile değiliz ne içtiğimi ne yaptığımı nerden biliyosun? yani neden şimdi durup dururken ayık kafayla yaz falan diyosun? eğer sorunun benimleyse eyvAllah yazmam birdaha ama bu şekilde agrefisçe gelip bana niye laf diyosun anlamadım

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

abi ben senden bahsetmedi hatta mevzunun içinbde olduğunu bile bilmiyorum, sen benden 12sn önce mesaj atmışın yani mesajlarımız çakışmış, son günlerde millet herkese sataşıyo, grafik çizenlerede laf atıyolar onu söyledim, yani senden bahsetmedim, terbiyesizlik yapan kişilere yazdım, ayrıca senden ne zaman yardım istediyse sağolasın hep cevap verdin! yanlış anlaşılma olmasın yani

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

satasan mı :)) kendısı yazdıgıma bulasık oluyor suanda farkında degılsın bellıkı . kım kıme yazmıs acıp baktınmı?

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

öncelikle emeğe saygı verilmeli, herkes terste ve zararlar da büyük, millet sataşacak yer arıyo, sen yinede paylaşımlarına devam et, sataşanlar varsa teşekkür edenlerde var hocam

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

iyide yazdıgım baskası kalkmıs bana kendı cızdıklerını yazdıklarını pazarlamaya calısıyorsun eee bananeee ? ayrıca senın profılını neden ıncelıyım kımsınkı sen . senı takıp etmek zorundamıyım . yada kısaca soyle sorıyım sorumun muhattabı sen bıle degılken bu telas nıye?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla açıkçası ben de tesadüfen gördüm bu yorumu nedense üstüme de alındım benden başka gala fm çizen olmadığı için ama muhatabı başkası gibi yazıp ne yapmaya veya neyin tribne girdiniz anlamadım. Açıp grafiklerimi yorumlarımı incelemek zahmetinde bulunsaydınız mumların da anlamlarını gayet iyi bildiğimi ve aktardığımı çizgilerin de ne kadar güçlü olasılıklar olarak çizdiğimi az çok anlardınız belki. Söz gelimi btc 28 lere düşmüşken oraların dip olup yükseliş başlayacağını yorumlayan ilk kişi bendim sayfada ve millet 17 lere düşecek sevdasına yatmışken, haftalıkta yutan boğa mumunu işaret edip teyit aldıktan sonra 69 ları görmüş bir Btc ile karşılaştık. Neyse kendimi ispatlama gibi derdim yok ama grafiğe bakarsanız Altın daki kısacık yorumu da okursanız zaten 29 altında kalıp kapanış alırsa formasyonun bozulacağını ve de stop olmak gerektiği açıkça belli çizgilerde de. Neyse ki bugün yutan ya da har. a. mi boğa ile kapatırsa bakalım artık tabi Btc durumuna da göre. Piyasayı biz çizmiyor yönetmiyoruz. Bir teknik olasılık varsa görüp paylaşıyoruz bu da bu kadar sorun edilmemeli. Bu fm takibini kaç gündür yaptığımı bilmiyorsunuz ki daha A noktası oluşmuştu bunu çizdiğimde. Neyse fazla uzattım ama yeterince anlaşılır olmuştur umarım. Birini ya da birinin çalışmasını diyeyim eleştirirken tutarlı olmak lazım ve hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım ki ben yıldızlarımı dahil açmayan biriyim.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

bu yorum neden buraya dustu bılmıyorum gms le alakası yok. bu grafıkle ılgılı sadece sunu sormak ıstıyorum burdakı herkese . ark cızmıs etmıs ugrasmıs tmm da kımse sormuyormu kendısıne o mumlar neden cesıt cesıt ve rangarenk ne ıse yarıyorlar acaba dıye. çyanı pıyasa kısılerın cızdıgı cızgılere gore yon alsa mılyonlarda formasyon ortaya cıkmazmı. ama o mumların bırsey anlattıgı kesın.

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

çok uzer bu gala demedı demeyın

1BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Emeğinize sağlık

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

eyvallah hocam. o sizin ruh güzelliğiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

rem_33 ()

Sn. Asri emegine yuregine saglik.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum