Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0623 11:09:29
EUR 34.4960 11:09:29
USD 32.4497 11:09:29
ALTIN ONS $2366.2450 11:09:29

Konu: Win/USD 4s. Basitçe

Şu vb. orta çizgiyi aşarsa 26-28 lere doğru uzanabilir 4 saatlik gösterge öyle diyor ama aşıp üzerinde kalması önemli tekrar yükseliş devam diyebilmek için bana göre. Şimdilik güçlü görünüyor.ytd @Lionn_

Yorumlar (227)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Vardır bir hayır.. hedef çıkış neresi?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim hatam da bile göre kar almamak yüzünden hep dediğim yerleri görüyorum ama yok abi işte nasip

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ben uzun dönem düşünüyorum ama winde zarardayım hâlâ.. trx de cok ufak kar var.. umarim dediğin gibi yarın toparlarız iyice

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Win tron a aitse sorun değil btt de tron a ait diye biliyorum. Yarın ay döngüsü umarım işe yarar ben de bekliyorum zararım var biraz inşallah toparlarız ve kar başlar çok beklettiler

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Hocam anca toparladık gibi..4saatlik yukarı şimdilik.. umarım dönmeyiz burdan.. trx 'te toparlayacak gibi. O yükselirse zaten win de peşinden gelir.. tron şirketine aitmiş win de.. sende durumlar nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasıl gidiyor win fena değil gibi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de iyi olmanıza sevindim hocam. Hayırlı bereketli haftalar dilerim :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Artık bir yerlerden başlasalar iyi olacak

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam iyiyim çok sağolun :) siz nasılsınız?

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Win de 130dan döndü sanki ama fake yükselişte olabilir.. biraz hareketlendi altlar

0BeğenmedimŞikayet

Canka71 ()

Hocam xrp nin durumu nedir? Çıktım tekrar aldım, zarar ettim. Tekrar yükselir mi? Ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelmedi aynen millet xrp hücum etti galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Artık sıra bize geldi diye yorum yapmıyorum. yapinca dusuyoruz::)) ne hali varsa görsün bizimkiler. :):)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben daha iyiyim şükür sağ olasın dostum izliyoruz xrp zirveden sonra salmaya başladı iyice

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Sen nasıl oldun dostum?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası bu hafta sonu xrp ye yaradı o yüzden millet xrp ye yüklendi tron malesef dondu sanki neyse ki dediğin gibi diğerleri kadar göçmedi

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Buhaftasonu istediğimiz gibi olmadi.. trx yerinde sayıyor enazindan ama win göçtü.. hep aşağıya gitmez umarım.. 5gundur düşüyor.. biryerden dönmesi lazim artik:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben sana diyeyim xrp den çıkan trona giriyor sanki çünkü xrp artarken tron düşüyordu kaç gündür izledim. Şimdi tersi olmaya başladı. Eğer wine de uygularsa super bence ama grafiği pek güzel görünmüyor sanki.
Ama 4 saatlikte önemli bir indikatör yukarı kesmek üzere görünüyor. Eğer öyle olursa yükseliş olması ihtimali de var yani. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Tron başlarsa winde peşinden gelir inşallah.. gecen öyle olmuştu. Güçlü destekten döndü sanırım 133ten.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp de yükseliş duraklar geri çekilmeler gelecek sanırım artık tron başlayacak böylece diye düşünüyorum. yt olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Daha da mi düşer nediyorsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi win e güvenmiyorum demiştim ya... Xrp bugün iyiydi. Wink de sıkıntı bence şu an baktım da. Selcoin de aynı düşünüyor Wink için

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Win beni bitirdi ya.. iyice göçtü..

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Bekliyoruz sabırla.. benim uzun süreli plânlarım ama o planları kisa süreye çekmek vatandaşların elinde::))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp ile ters gidiyor sanki izlediğim kadarıyla ama olacak inşallah az daha sabır çok oylaladı kral ya :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Olmuyordu yukarı gideceğine aşağıya gidiyordu.. iyice bunalmıştı :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Trx bunun abisi:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Birlikte bir hareket var gibi demi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum