Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 22:17:52
EUR 34.7934 22:17:52
USD 32.5862 22:17:52
ALTIN ONS $2395.0650 22:17:52

Konu: Win/USD 4s. Basitçe

Şu vb. orta çizgiyi aşarsa 26-28 lere doğru uzanabilir 4 saatlik gösterge öyle diyor ama aşıp üzerinde kalması önemli tekrar yükseliş devam diyebilmek için bana göre. Şimdilik güçlü görünüyor.ytd @Lionn_

Yorumlar (227)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Koymazdınız bence de hocam hep olduğu gibi :) gülücükleriniz daim olsun :))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında merak da ettim hocam ama siz sormayın diyorsanız sormam tabiki :) Lakin Size çok değer veriyorum bunu da bilirsiniz ki merak etmiştim bugün ben sormak istemiştim sizi, siz de sağ olun mahrum bırakmadınız :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok hocam siz beni değil de ben kırdıysam üzdüysem sizi asıl ben özür dilerim :( üzüldüm ama sizin için :(

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam size yazdığım yorumlar düşmüyor tekrar tekrar düzenleyip yazıyorum yoğun olduğundan değil. Moralim bozuk sanallar yüzüne ben de biraz moral bulmaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef düşmüyor hocam sağlık olsun :) hayırdır inşallah hocam memleket ziyareti özel durumlar inşallah güzel durumlardır :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Cevap yazdım ama düşmedi yine sanırım hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba Ravza hocam nerelerdesin nasılsın acaba merak ettim iyisindir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

dostum yükselen trend yapısı bozuldu mu trx te? yoksa tekrardan kanala girer mi ne diyorsun?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bekliyorum da ne olacak böyle ya bilemiyorum

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

dostum vaziyet hiç iç açıcı gözükmüyor.. ne durumdasın?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef bir de bugünlerde çok yoğunum dahaaz girebiliyorum malesef kusura bakmayın

Gramstayle için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gramstayle ()

Herkese yetişemiyorsun takip ediyorum önemli değil

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Biraz geç oldu yeni girdim de. Bilemiyorum ne söylesek değişiyor. Ortalama düşürmek adına kendim de aldım lakin çok da faydalı olmadı şimdilik düşürdü düşürmesine de risk aldım... ytd

Gramstayle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramstayle ()

Ortalama düşürmek için şu anda alınır mı tron ne dersin ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya artık yeni çağ yeni nesil araçlar bunlar. İllaki arada gerileme olacak o kadar kar veriyor zararı da olacak altın gümüş döviz de olsa oluyor... Lakin tamamen biteceğine inanmıyorum. Dikkatli yapmıyoruz sadece stopları ayarlamıyoruz çoğumuz. Gözümüzü hep kara odaklıyoruz. Tecrübeli de olsak durum böyle. Ytd tabiki ama daha iyi olacak inşallah lakin negatif kısmı da görmezden gelmemeli ona göre parçalı işlem mantığı gibi stratejileri atlamamamız gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

PayPal'ın ödeme uygulaması Venmo, Crypto para alım satım hizmeti sunmaya başlaması, piyasa için can suyu olur muhtemelen..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah ya bilemiyoruz ki doge yi sattığıma pişman oldum :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

sağlam sarsıldı.. umarım bu büyük düzeltmenin dönüşü daha sağlam olur.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Toparlayacağına inanıyorum ama iyi sarstılar. Ytd. Güzel strateji aslında o şekil yapmak daha iyi :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

ben anaparaya dönünce bozdum btc düşeceği için, tekrar alttan aldım maliyeti 0,115 e çektim ama hala düşüyor.. :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok kral zarardayken çıkmam. Karına satmadık zararda da beklemeye aldım artık yapacak bir şey yok. Ama daha fazla TL olsa şu an parça parça girmek isterdim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

dostum serbest düşüş hareketi yapıyoruz.. nedir durumun? bozdun mu tronları? yoksa beklemeye devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gülen yüzünüz daim olsun hocam rica ederim gerçekten öyle enerjiniz maşallah :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum