Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:16:29
EUR 34.7339 17:16:29
USD 32.5072 17:16:29
ALTIN ONS $2392.1450 17:16:29

Konu: Win/USD 4s. Basitçe

Şu vb. orta çizgiyi aşarsa 26-28 lere doğru uzanabilir 4 saatlik gösterge öyle diyor ama aşıp üzerinde kalması önemli tekrar yükseliş devam diyebilmek için bana göre. Şimdilik güçlü görünüyor.ytd @Lionn_

Yorumlar (227)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eh bugün yeşil yanmayan yoktu. Belliydi bir sıkıntılar olacağı.
Xrp tarafı yöneticiler kar almayı unutmayın falan demişler... Ondan sonrası koptu zaten sanırım. Gerçi o kadar aşırı düşme değil bunlar da...

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Paniklenwcek bibdurum varmi xrp 37 krs dustu

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Bakılcak gibi degil zaten hocam.. xrp düşüyor ama bizde düşüyoruz..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de fırsat buldukça bakıyorum. Bugün de doge parladı

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Zor yükseleceğiz buradan bu gidişle.. ekran kapattırdilar resmen:)

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Bence bundan sonra trx toparlayamaz.. hep dump yapar:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi senin yükselecek deme düşecek de belki yükselir :)) doge de 100 TL yi 190 yaptım bilsem 10000 giderdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Sana yazdım ve büyük saldık yine:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Süre olarak bir şey diyemiyorum dostum esasen bu 1 ayda beklentim böyleydi ama biraz fazla dinlendi. Bir de arada çok al sat fırsatı veriyor millet 3 e 5 e bakmıyor...
El10 Muks bir iki roket görseli falan paylaşmış da onunla ilgili doge sanırım 100 TL vardı onda öylesine atmıştım geçenlerde :))

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Inşallah dostum.. 1dolar ramazan bayramina gelir mi? Buarada dogecoin ucuyor baya.. bizde öyle uçarız yakın zamanda insallah::))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlk. 17 ve 21 bekliyorum dostum 0.17 geçince %50 almış olacak eğer düşüş olmazsa çok hızlı 0.35 ve üzeri 0.65 ler gelebilir. Benim max hedef 1 dolar öncelikle... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Dostum trx kar alma hedefimiz nedir? 1dolara kadar bekleyecekmisin sen? Kisa sürede 1dolar pumplarla gelirmi dersin? Winde günlükte rsi artik yerlerde değdi.. trx rallisi sonrası onu da bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:) ama xrp pistten alamıyoruz ki
Neyse tmm tmm ben de susuyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Zorlama beni konuşmayacağım:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Totem midir nedir azcık sevinelim dedik :)) illa düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ben sana yazdığım an düşüyoruz.. susuyorum patron::))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah ya xrp tim ile çekişmeli geçiyor ama xrp çok atak yaptı biraz da tron tarafı :))

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

trx bugün iyi yol katetti, bir önceki 149 seviyesine gelirse sonrası hızlı gelir(bayrak direği). WIN de de 1 saatlikte BB iyice daraldı, RSI de gidecek yer çok az, umarım yukarı doğru bir patlamada o yapar..

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelecektir eminim hocam ralli yaparlar inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

::)) umarım sıra çabuk gelir.. benim win imide unutmayın.. tamamen göçmeden bi el atın :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynı olsalar da trx daha sağlam çanak tamamlayıp yoluna devam btt Hot yeni başlıyor

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Hocam Trx, Btt, Win aynı kişinin zaten. Grafikleri de benziyor aşağı yukarı. Tam olmasa da.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp dolayısıyla böyle oldu. Herkes yükleniyor fişek modu 1.70 de kırarsa 1.80 1.90 gideri var... Ama sıra trx e geldiğinde de aynı şeyi bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Dostum yine süründürüyor bizim coinler.. XRP aldı başını gidiyor..

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Valla ben sabrı becere biLirsem kazanacagımdan eminim ama sabrede biLecekmıyım biLemiyorum elım arada sata gitmiyo deyiL ama bakaLım sabrede biLecekmıyım bemde merak edıyorum

MERCHANT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MERCHANT ()

Dostum ne diyim çok yükseldi, yani ben olsam buralardan girmezdim, ama yükselir mi , tabiki yükselir zaman konusu ucu açık ben al sattan daha çok al yatçıyım, zaten uğraşıcak zamanımda yok, o yüzden hedefe gelene kadar bekleyeceğim belki 3 ay belki 6 ay.

ELVS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Pardon yanLış anLamışim pek bilgim yok wın için ne dersenizo

1BeğenmedimŞikayet

MERCHANT ()

Coin aldığımızdan sonra coin nereye gelmiş onu belirtiyoruz kardeşim.

emrecanxvs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MERCHANT ()

Yok hocam win.

ELVS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrecanxvs ()

×3 ×2 nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum