Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:02:23
EUR 34.9777 00:02:23
USD 32.5480 00:02:23
ALTIN ONS $2332.1000 00:02:23

Konu: Win/USD 4s. Basitçe

Şu vb. orta çizgiyi aşarsa 26-28 lere doğru uzanabilir 4 saatlik gösterge öyle diyor ama aşıp üzerinde kalması önemli tekrar yükseliş devam diyebilmek için bana göre. Şimdilik güçlü görünüyor.ytd @Lionn_

Yorumlar (227)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah :) Mutlu huzurlu bereketli bir ay olsun :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ayı gitti çoktan kral yoğunluktan bakamadım. Bu kez de üste gitme ihtimali daha yüksek. Bugün her şey tuhaf :)

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler dost inşaallah...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Nedir ayının durumu hocam? :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yorum düştü mü @Kırkharamiler58

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi olmanıza sevindim :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı Ramazanlar hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bozuldu gibi mumun boyu kısaldı. O durumda düştüğü kırdığı noktayı resest yapıp çıkmış olabilir. Böylece 1.36 dolar üzeri kalırsa harika şeyler de olabilir. ytd

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Merhaba dost... Durum nasıl görünüyor... Xrp de.. farmasyon bozuldumu... Teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bilmukabele size de bereketli kazançlar dilerim.

Pınar21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim çok sağ olun...

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Teşekkür ederim, bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür edersim like

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim size de bereketli kazançlar...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eğer çalışırsa öyle bir düşer ki ihtimal olarak anlatamam... Ama toparlıyor gibi yutma azaldı. 1.34300 dolar altında kalmamalı bu saat... ytd
Lakin bazen de yanıltıcı bir durum olup nadiren çalışmadığı da oluyor...
Xrp biraz değişik inşallah çalışmaz elinde tutanlar için...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam xrp çıkarken de çıkabiliriz ama xrp ile ters çalışsalar da xrp asi olduğu için alayına ters :))

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba Pınar hanım. Kısa vade için tron, xrp, xlm var. Kısa için xmr eklemeyi düşünüyorum. Uzun vade için eth, dash, neo var. Ltc ve/veya uniswap eklemeyi düşünüyorum uzun için... ytd

Pınar21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Merhaba yani dahada düşebilir demek mi? Bu bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Bereketli kazançlar

çelikkkkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maşallah hayırlı bereketli olsun. Lakin tersi daha pis düzü gümüşten güzel ama ters denk gelirse çok çok kötü oluyor. Neyse ki gümüş kadar bekletmiyor zararda şimdiye kadar gördüğüm. Bu xrp davalık olduğu için iyi haberler geldikçe yola devam edecektir. 1.50 üzeri günlük kapanışta 1.73-1.82-1.90 ilk etapta gelmesini beklediğim yerler. daha da iyi gitmeye devam ederse 3.50 ye kadar yolu var normalde eski zirvesi yani. 1.73 kırılırsa %50 geri almış olur 3.35 olan zirvesinin o durumda kolay kolay kimse tutamaz. Lakin teknik durum bunlar. Teknik dışıolumlu ve olumsuz haberleri sıkı takip edilmelidir. Çok yüksek riskli bir eleman benim de favorim ama asla ytd. Yüklü girmek cesaret işi. Ben bile yüklü girmiyorum. 1.74 aşarsa yüklenebilirim duruma göre. ytd

Kırkharamiler58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Xrp ile gerçekten ters çalışıyor bizimkiler.. xrp 1.5 ten bahsediliyor.. zaten öyle birşey olursa bu gidişle hepten göçeriz

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Hocam merhaba hayırlı kazançlar bir mahsuru yoksa sepetinizde hangi coinler var öğrenebilir miyim.

0BeğenmedimŞikayet

çelikkkkk ()

teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Hocam selam gumüsde 2 Yada aldığımı xrp de 1 günde aldım 60 bin yatirarak sence xrp ne olur yol alır gidermi yoksa stabil devam edermi tahminin varmı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır o değil 2 si ayrı kripto varlıklar

çelikkkkk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yutan ayı bir mum fotrmudur. Kendinden önce gelen mumu yutar. Eğer önceki mum yeşil ardına gelen kırmızı ve tamamını kaplıyorsa gövdesi şimdiki gibi yutan ayı formu oluşturur. Önceki kırmızı sonra gelen ve aynı boyda ya da daha büyük şekilde gövdesi kaplıyorsa önekini o durumda yutan boğa olur. Yutan ayı düşüş yutan boğa yükseliş olarak değerlendirilmektedir. Her zaman kesin çalışmaz tabiki. Diğer taraftan son 1 saat var durum değişebilir... ytd

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eğer bu seviyede kalırsa sıkıntılı olabilir. İnşallah düşeni kırdığını retest yapmış olur bu son saatlerdeki hareket sıkıntılı oldu... ytd

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Düşebilirmi yani hocam xrp?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum