Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 17:12:13
EUR 34.8220 17:12:13
USD 32.5178 17:12:13
ALTIN ONS $2319.3100 17:12:13

Konu: Win/USD 4s. Basitçe

Şu vb. orta çizgiyi aşarsa 26-28 lere doğru uzanabilir 4 saatlik gösterge öyle diyor ama aşıp üzerinde kalması önemli tekrar yükseliş devam diyebilmek için bana göre. Şimdilik güçlü görünüyor.ytd @Lionn_

Yorumlar (227)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen hocam ben de sizi gördüm daha iyi oldum :) sizinle iki çift kelam günün güzel geçmesi için yeterli hocam :))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı sabahlar hocam teşekkür ederim siz nasılsınız :)

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

0.0030 gidermi dersiniz hocam?
Bir alsat yapsak

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Size de hayırlı sahurlar hocam teşekkür ederim amin :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu gece sabaha doğru yaptılar hepsi birden... Teşekkür ederim hocam sizin duanız olduğu için ben de inanıyorum kurtarıp kara geçeriz inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın hocam hayırlı sabahlar. Teşekkür ederim. Malesef zararım var hocam ya

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kral bu kez ağzını çok fena şom açmışsın :) valla düzelir inşallah. Gece Btcturk görüntülemiyordu varlıkları. Girip bakamadım sabah da böyle...

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ortalık yine kan gölüne çevrilmiş.. hakikaten skntili ıs.. nasıl döneceğiz geri bakalim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hangi platform dan

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doge salarsa btt geçmek tam mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Ufak parça doge aldım umarım hata etmedik

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doge ile ters kolerasyon var btt biri çıkarken biri iniyor doge tekrar çıkışa geçti aslında bunları parite yapmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün çıkacaktı olmadı ya hemen satış verdiler ama bekliyorum hala güzel çıkacak inşallah yakında

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hocam bu btt ne zaman çıkacak sağlam ya

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle görünüyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ben bundan Sonra full dususcuyum biliyorsun::)) yukarı dönmez bu :p

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında 30dklıkta düşen kama var kırarsa iyi olacak yukarı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah ama altta takılıyor iyice gerdi beni kral sabrım kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Sabir dostum:) zigzagli gidiyor konuştuğumuz gibi.. 4saatlikte hep aynı hareket. Yukselen trendin altına düşmediği sürece sknti yok.. bugece 19 görürüz belki

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya üstadım bu trx bi güldürmedi ya :) çok daha iyi bekliyordum ama şu 0.17 0.20 bandını bir kırsak belki uçarız diye olmuyor canım sıkıldı

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

dump dump diyorum hala.. :) ne var ne yok hocam? keyifler nasıl?

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Vardir bir hayır.. doge aldı başını gitti asıl.. Adam okadar sinyal yaptı girmedik yine:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnan ben de o yüzden yazamıyorum. Nasıl olayım valla teşekkür ederim mkr de kaçırdığım fırsata üzüldüm az bi karla sattım %50 prim yaptı yazık oldu ya. Ama btt bekliyorum gireceğim galiba

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Dostum nasılsın? Sana yazmaya cekiniyorum::)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum