Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:15:45
EUR 34.9777 00:15:45
USD 32.5401 00:15:45
ALTIN ONS $2332.1000 00:15:45

Konu: Gümüş Ons c. Kelebekler Aşkına

Gümüş Ons 4 st. c. Kelebek çalışmam. C seviyesi şu anki seviye de dahil 23.35'e kadar
olabilir max. Sonrası daha altta kalırsa fm bozulmuş demektir.
Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (201)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende bu sefer inancliyim :) eylulde 6.8 den satmadik zarar ettik :) 2 kere de 500 gram arttiriyim diye sat yaptim 200 gram icin degmez sabah alirim yada pazartesi alirim dedim 2 sat firsati kacirdim :)

Dil iyi yandi 100 200 300 gram icin al sati biraktim :) 1 kilo dan asagi risk gormuyorsam satmiyorum :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doğrultursun umarım abi az kaldığına inanıyorum :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah guzel kardesim bende artik onu istiyorum yazdan beri beli dogrultmadim :)

Belki bende 20 30 kurus tepkiye oynarim beli dogrultursam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet abi biliyorum sabırlısın iyi ki de ama bu kez ciddi kar alacağını umuyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Izlemedeyim kardesim temkinli sekilde :)
Indikatorlere dikkatli bakip sat sinyalini cogunlukta aldigim an satar beklemeye gecerim :) biliyorsun ki alirken acele etmemistim yine etmem :)

Bu arada sende sagol degerli kardesim. Hayirli iftarlar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) sağ olasın abi hayırlı iftarlar bu arada

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm bak çok mantıklı ki zaten gümüşte de bir çanak tamamlama durumu olur belki tepmeden kulp oluşturmadan ilerler de yahut kulp yapar yine de trendler yükselişe girerse altında da harika olur o durumda :) inşallah şimdilik erken yine de temkinli ve izlemede oluruz :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu gumus hizli yukselmek icin benim cikis yapmami bekliyor :) bende ona inat yapmiycam :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben de bana yazdigini anlayip senden once cevap yazdim :)))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Su altin ons 1810 dan duzeltme yapmayip 1828 e degerse ve 1801 e duzeltme yapip ordan kanal tepesine giderde bir daha yuzde 20 kardan once satis yapmam sanirim :) cunku yukselis trendine girebiliriz. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@LosAnarquista60 bu yorumu kendime yazmış gibi oldu abi sana cevap olarak yazmıştım :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen altın için kesinlikle katılıyorum abi. Gümüş için de 26.60-70 bandını aşarsak çok iyi olur kral mesela bu grafiğimdeki fibo seviyeleri de aslında al sat noktaları olabilir ama 27.30 lar iyi bir seçenek olsa da 26.60-70 aşarsak 27.70-80-90 bandını göreceğimizi uymuyorum bizim meşhur OBO seviyesi :) Aslında ben olsam o seviyede fazla risk almam ama daha üstü gelmez diye bir durum da yok bir bakmışsın Yengeç falan verir :)) lakin risk azaltmak da mantıklı olabilir üst seviyeler yaklaştıkça parça parça bilemiyorum strateji mevzu ama full çıkış kar yeterli görülürse olabilir tabi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ins 1785in altina inmezse yada 1780 in ustunde gunluk kapanislar yaparsa 18xx yakmadan geri ciddi cekilme olmaz da gumus bu altin dusmesede o 0.2 0.3$ duser :)

27.2-27.3 sat hedefim

26.7-26.3 al hedefim sence olurmu :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi aslında pek sıkıntı yok 26.20-30 destek yapıyor inşallah altına sarkmasın yeter bence. Ytd:)
5 saatten fazla oldu üzerindeyiz inşallah böyle devam eder :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Beni hic uyarmiyorsun olmuyor bak :) hani dusus yaklasinca uyaracaktin :) kaca kadar bekliyim ytd olmadan :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dileyen olursa takip edebilir hala güzel ilerlemekte olan bir gümüş grafik çalışmam daha. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam genelde pek fantastik severim daha bu aralar yapmıyorum bile :))
Teşekkür ederim

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam bu grafik çok fantastik olmus:) ama göze hoş geliyor

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam bereketli kazançlar dilerim :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Görmüş olduğunuz gibi gümüş ons 0.786 seviyesinde bulunan ara destekten yani 23.88 den biraz sarkma ile destek buldu şimdilik. 24.10 üzerinde 4 h kapanışlar yukarı ihtimali güçlendirebilir. Seviyeler grafikte mevcuttur. 23.88 altında kapanışlar ise 23.13 e kadar potansiyel içermektedir ilk etapta... ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum