Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 22:47:40
EUR 34.9452 22:47:40
USD 32.4863 22:47:40
ALTIN ONS $2333.9000 22:47:40

Konu: Gümüş Ons c. Kelebekler Aşkına

Gümüş Ons 4 st. c. Kelebek çalışmam. C seviyesi şu anki seviye de dahil 23.35'e kadar
olabilir max. Sonrası daha altta kalırsa fm bozulmuş demektir.
Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (201)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Hocam bugün bizim piyasa kapalı, sanırım böyle stabil gidecek gibi duruyor, ufuk da bekleyen tetikleyecek veriler varmı oradan bakınca...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

2.5 aydir siteye yaziyorum. Verdigim degerlerde sapma oldu ama genel yonde daha allaha sukur hic sapmadik insallah da sapmayiz diyelim :) hedefledigim gibi gidiyor simdilik. Hedefler kaymaya basladigi zaman yeni hedefler olusturmak gerekiyor. Seninde desteklerin beni mutlu ediyor inan :) tesekur ederim :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

1560 korkusunu verip getirmeyebilirler belki ama yine de temkinli olmak iyidir stratejin bence makul olan abi :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim altin ons 19xx yaktigi an itibariyle haftalik kapanis yaparsa 35-39 hatta ana hedef olan 42 ye kadar belki beklerim bile :)

Benim korkum asagiya 2 3 5 ay daha yatay goturcekler mi 1560 riski olmasa inan hic dusunmem beklerim :) suan dusus trendindeyiz trend 1680 son mu yoksa 1560 olacak mi sorusu var. Benim grafiklerin hepsine bakinca gordugum 1560 gelmeli. ama bu kadar gostere gostere burasini getirmezler diye dusunuyorum sadece o yuzden de yukari cikmayacagini anladigim an cikis yapacagim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

0 almak daha mantıklı 2. el alacak kadar zengin değilim diye bir söz vardır :)) Abi 33.75 gelse çok iyi olur üst rakamlar bu yıl gelir mi ben hala emin değilim ama 31 aşarsa onlar da bir süre sonra gelecektir diye düşünüyorum bu yıl olmazsa seneye :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim bizim vergi indirimi var abim aldi bu yil suresi doluyor o yuzden de abim 2. El yerine az daha bekle dedi bende tamam dedim ama inan suan zarardayim :)

Gumus hedefimin bu yil icinde gelmesi gerekir ki araba alirken zararda olmuyum cok bi hedefim yok aslinda 35-39 arasi :)

33.75 gordugum an satarim ama :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Düzgün bir araba alacak param olsaydı pek uğraşmazdım esasen altın gümüş ile vs :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla bende oyle oldum :) araba almadim parayi yuzde 40 arttirdim :) araba alsaydim para yuzde 150 artmis olacakti :) gumusun bana borcu cok o yuzden bekliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Araba almadık ben çok pişman oldum be abi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bir kez de sans benden yana olsun diyorum 3 kere satmadim saglam dustu :)
2 kere sattim saglam cikti :)

Bu sefer satmadim bakalim sattim varsayarsak 3-3 yapabilecek miyim skoru :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende oyle dusunuyorum kardesim. Elimizdeki mal enflasyon degerinde artsin yeterli :) yoksa hep yaya kalicaz :) gecen sene araba alicaktim abim dedi ki zaten işe yuruyerek gidiyorsun iş disinda bin taksiyle git daha az masraf olur. Bende hesapladim dogru diyor :) dolarda ki bu kucuk artisa arabalarin bu kadar pahali olacagini dusunmemistim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilir bence neden olmasın ki 1 hafta sonrası normal geliyor bana :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ralli deyince ben kaçıyorum ama artık yapar galiba bu kez. Düzgün kar versin yeter abi ralli olmasa da olur bence :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne düzeltmeydi ama beklediğim seviyeler çok hızlı geldi. Koskoca san. al dünyasını meğer Türkiye yönetiyormuş :)) 2 spekülasyonla neler oluyor bu dünyada

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim bol kazanclar :)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tamamdır teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tabikide ayrilmaz ikili onlar :) biri cok cikar biri az biri az duser biri cok ama ayni hareket ederler
Ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hafizanin oyle olmasi cok iyi degil aslinda :) herseyi hatirliyorsun unutmuyorsun :) bu arada ben alimi 4 unde yaptim her alimim 1 hafta once ve ustune cikiyor satis da 1 hafta gec olabilir mi :)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Sayın hocam bu altın ons yükselmesi gümüş ons da yukarı çeker mi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Diger hedef 10 mart demistim 10 martta geldi buna da ay sonu demistim ay sonuna al kaldi bi ralli yapar mi sence sen ne diyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi senin hafızanın maşallahı var evet sen demesen zor hatırlardım benim ramde tutuluyor çoğu bilgi galiba senin rom :)) İnşallah ki zaten çok beklemişti altın baya da bir yordu artık gelsin güzellikler o kadar bekleyince 7 gün sorun değil :)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Günlügü saglam etho var onu alıp satıyom sn boss eger alırsan bilgim olsun ltfn düzeltmelerini yapsınlar yine koşarlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok söyledim sn Bünyaminy dostum sana denk gelmemiş sanırım :) hatta bunu eski dostlar çok derdi sen bile bıktıysan yükseliş başlar diye :)
Ben bıkıp çıktığım yer yükselişin başladığı noktadır :)) o değil şimdi sa. nal lardan da çıktım oralar yanıyor acaba ben çıkınca yükselir mi

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hatirliyorsun degil seninle yine burda bir gece vakti konusuyoruz bu altin 1760 dan dondu gibi ama bu 1680 e gidecek diye :) sende bir kulp takmali demistin :)

Ben nasil o zmaan 1680 de eminsem 1 aydir da 1810 en kotu degmeli diyorum :) hatta ve hatta 1860-1890 araligina da cikip dusecekse sonra dusmeli diyorum :) var daha 7 gunum :)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bunu daha önce niçin söylemedin sn boss

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen ters indikatör ben oluyorum galiba :)) her ne kadar teknik öğrenip çalışma yapsak da uygulama işi kolay değil. Nerede alınıp nerede sayılacağı hususunda tecrübeli de olsak yine de zaman zaman kaçırdığımız şeyler oluyor. Altın iyi yerden kapattı yürür inşallah :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sende benim gibi ters indikatorsun sanirim guzel kardesim :)

Ya bu grafik analizleri indikatorleri tirnak kadar ogrendiysem ben kar yapacagim :)

Duserse de hic ogrenememisim ki terste kalmak bana mustahak :)

18xx tabelada yanmali diye dusunuyorum :)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben çıkınca nasıl başladıysa yükseliş ben girmeden düşüş başlamaz o konuda rahat olabilirsiniz :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok kral ya araba alacak para olsa bunlarla uğraşmam :))

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dostum temiz bir araba bulursan kaçırma derim yaza lazım olabilir :) Sıfır paketlerde en ucuz araba 200 bin civarı oldu dolar yükselirse daha da alamazsın :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum