Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 21:45:52
EUR 34.7916 21:45:52
USD 32.4734 21:45:52
ALTIN ONS $2339.3800 21:45:52

Konu: Gümüş Ons c. Kelebekler Aşkına

Gümüş Ons 4 st. c. Kelebek çalışmam. C seviyesi şu anki seviye de dahil 23.35'e kadar
olabilir max. Sonrası daha altta kalırsa fm bozulmuş demektir.
Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (201)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben hazir ve nazir bekliyorum. O da inatla benim cikmami sonra yukselis trendinin baslamasini istiyor :) acaba ben cikmasam dusus trendi gercek olur mu :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hazır san. allar da çöküşteyken buralar bayram yeri :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Senin seçim en güzeli hayırlı olsun bunlar boş iş al arabayı keyfine bak ne gerek hakikaten ya :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Ben bıraktım hocam :) araba aldım yarasa olanından :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bitirmiyor kral aksine uçuruyor :))
Sağolasın sana da bereketli kazançlar

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dostum seni bu kelebek sevdası bitirecek :) bereketli kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarla degil de ons la gelseydi bir sn dusunmezdim. Bu satis firsatini ilk gece verseydi yine 1 sn dusunmez satardim. Dolarin dusmek icin sebebi yok ama cikmak icin sebebi cok ons dusmesin benim dolarimi eritmesin yetiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben 7 TL görünce direkt satma isteği geliyor :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet abi biliyorum okumuştum 7 önemlidir

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ekrana cok bakamiyorsaniz ve bugun ki gibi 15 20 kurus arasi kar satislariyla ilgilenmiyorsaniz 7.4 ile 7.7ana satis hedefimiz var. Dolar kurunu 8.3 olarak hesapladim. Eger ki dolar kuru 8.48 veya 8.58 olursa 7.47 ile 7.83 arasinda bir gumus tl gelmesi gerekiyor. ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Gümüşte ons bazlı olarak kendime satış hedefimi 7.10 koymuştum ama baktım dolar bazlı geldi, dolar çok hızlı çıktı satmadım. Sizin de yazılarınızı okudum sanırım benimle aynı düşünüyorsunuz ki gördüğümde sevindim ve satış yapmadım. Ama içim içim yiyor, fırsat mı teptik diye. 7.13 bir dahaki sefere ons bazlı gelirse ve dolar 7.7x olursa kesinlikle bozarım ama velakin şuan dolar yukarıda. Dolar buralardayken onsu hesaplayıp gümüş gram tl de nerede kar realizasyonu yapılabilir. Gelecek hafta hareketli olacak çünkü. teşekkür ederim döndüğün için

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Soru soracak misiniz yoksa soru sordunuz cevap mi bekliyorsunuz :) ilk okudugumda cevap yazmadiniz anladim. Simdi senin sayfana da baktim bana yazmamissiniz sonra tekrar okudum. Soru sorcam cevaplar misiniz anladim. Eger son anladigimsa tabiki cevaplarim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Daha erken kardesim o gunleri gorursek bence o zaman yazmalisin :) ikinci ihtimali yazmadim o ihtimal olmaz insallah diye de dua ediyorum :)

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Vay be güzel özetlemişsiniz bu işin tarihçesini :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu 7 sayısının anlamı diyerek arama yap . dünya 7 sayısı üzerine kurulu . ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim yazdigin bana iletilmedi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tehlikeli gunler gecerse insallah yakacaktir :) bi huzur icinde satiyim mi satmayim mi duscek mi cikcak mi diye dusunmeyecegim gunler gelsin istiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Hocam bende size bir kararsızlığımı sormak isterim dönüş yaparsanız

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar zaten duracağı yok gibi altın desen o biçim artık gümüşte de de yeni zirveler görmesi gerekli :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu kez doğru ilerlersek 7.50 civarı gelebilir diye umuyorum inşallah ama 7 deyince orada bir duruyorum aylardır en büyük zirvemiz :))

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gecen sene aylardan haziran yada temmuz :)

Altin tl 400 lira ve herkes altin 400 u kiramaz duser asagi altin 350 ye inecek burasi tepe diyor :)

Dolar 6.85 baskilanmis 2 ay burda kalmis ons 1793-1817 arasina sıkışmış 15 gun bu aralikta kalmis sonra ne oldu ons 1800 den 20 gunde 2076 ya cikti. Altin grami 485 zirve yapti.

Gumus tl 4 liradan 7 liraya cikti. Tepe diy bir deger tl bazli bende yok :) tl bazli tepe nasil var dolarin max alirim onsu max alirim iste o benim icin tepedir. Eger bu altin ons 1880 e gelirde yukari kirarsa. Siteye yazilcak sey su olacak. Gumus 7.95 gelsede alsak 8.05 gelsede alsak. :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam bu 7 yi gümüş için tablodan çıkartmak lazım 6 dan dirk 8 ze geçmeli bence :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.20 desteği altında çok kalmamalıyız yoksa salabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen doğru diyorsun abi. Yani sıkıntı şu ki 7 TL zirvesi hep kafamı karıştırmıştır :))

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim. Insallah hedefler gelir diyelim :) tl bazli hedefim dolar bazli geldi dolar bugun 7. xx li bir yerde olsaydi ve 7.13 yaksaydi satis yapardim:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok doğru yorum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ara dirençler için de 1 aylık bu stabil grafik çalışmam takip edilebilir. Özellikle 26.65-75 bandı çok önem arz etmektedir. Kırması durumunda daha da rahatlayacaktır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben gumus e bakmam altin ons a bakarim gumus un de dusebilecegi yeri bulmaya calisirim. Benim yonumu altin ons belirliyor.

Suan icin altin ons da geri cekilme cok beklemiyorum hedefe ulasamadi o yuzden dusmeme ihtimalini yuksek goruyorum ve kisa bant calisabilir. Nasil yani 1785-1797 arasi o esnada gumus 0.5$ da dusebilir 0.2$ da 26.1 altina inmeyen gumus ons da benim icin olumludur. 26.2 ustundeki gunluk kapanislar 27. xx ve ustune hedefler. Ytd

Abdullah_aytaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Ustam Sizce 2650 yi kıramazsa tekrar dönermi emeklerinize sağlık olsun ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Ustam Sizce 2650 yi kıramazsa tekrar dönermi emeklerinize sağlık olsun ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum