Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 08:28:49
EUR 34.9462 08:28:49
USD 32.5662 08:28:49
ALTIN ONS $2335.9000 08:28:49

Konu: Gümüş Ons c. Kelebekler Aşkına

Gümüş Ons 4 st. c. Kelebek çalışmam. C seviyesi şu anki seviye de dahil 23.35'e kadar
olabilir max. Sonrası daha altta kalırsa fm bozulmuş demektir.
Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (201)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım buradaki hedefler gelecek mi bunu ayrıca da paylaşayım. ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaman olarak hesap etmedim. İnişli çıkışlı bir süreçle 25.30 lara kadar düzeltme ihtimalini yüksek görüyorum bu grafik çalışmamdan çıkarımım olarak. ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Tahmini ne zaman yarina kadar surer mi dusus

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.90 mutlaka geleceğini düşünüyorum bu grafikteki ama bakalım... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim sen de inşallah bereketli kazançlar görürsün :)

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Sevindim:)
Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eh kelebeğin ömrü kısadır demişler zaten :)) Kozadan çıktılar uçtular artık konma vakti belki de :D ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Esasen gelmesini beklerim teknik olarak ama gelmeyedebilir kesinlik içermez. Şimdi kimseyi çok ters etkileceyek yorumlarda bulunmak istemem tabiki. Daha birçok değişeni olan bir şey sonuçta piyasa... ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onlarda fena gitmiyor ama çok fazla fırsat kaçırıyorum malesef ya neyse ki zarardaki kısmı toparladım :)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons için 2 ay önce çalıştığım bu grafiğimin D seviyesi 27.88'e nokta olarak ulaşmasının ardından grafiğin düşüş/geri çekilme/düzeltme hedeflerini de çalışarak güncelleme yapmak istedim.
Gördüğümüz gibi bir alt destek olan 27.33'ten tepki almış ancak 27.88 üzerinde kapanışlar gelmedikçe bu fmun düşüş hedefleri, ilk hedef olarak 0.236 düzeltme seviyesi olan 26.91 ve ana düşüş hedefi 0.618 düzeltme seviyesi olan 25.34'tür.ytd
Bununla birlikte fm %100 veya daha fazla hedeflerine de ulaşabilir yahut ara hedeflerden birinden de dönebilir. Destekler için fibo dizeleri takip edilebilir. Lakin dolar yüksek kalır ve yükselmeye devam ederse gümüş tl bazında durum değişken olabilir. Teknik bir çalışma olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet üstadım esasen tekrar beklerim lakin üzerinde kapanışlar alamazsak bilirsin bu düzeltme onayı olan bir retest olacaktır teknik olarak yani bilmeyen arkadaşlar adına yazmış olayım senin de önemli yorumun üzerine. ytd

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Çok gezdiler havada yorulmuslardir artık biraz dinlensin :)))

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Satarsan sayfaya yaz hocam

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Dostum tepkiden tekrar 27.88 beklemezmisin test etmek için

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gördüğümüz gibi bir alt destek olan 27.33'ten tepki almış ama 27.88 üzerinde kapanışlar gelmedikçe bu fmun düşüş hedefleri, ilk hedef olarak 0.236 seviyesi olan 26.91 ve ana düşüş hedefi 0.618 seviyesi olan 25.34'tür. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

İnşallah gelir düzelir
Bozuk paralarda ne durumdasın? Biraz daha iyi misin?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Çok teşekkür ederim.
Bu 2 aylık çalışma D noktasına tam olarak ulaşması beni de sevindirdi açıkçası :)

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası düşüş bekliyorum ama kesin bir şey demek doğru olmaz. D noktasına ulaştık ve normalde buradan yavaş yavaş aşağılara gitmesi gerekir. Formasyon hedeflerini yapmamışım bu çalışmada lakin D noktasından sonra düzeltme beklenir formasyonda aslen. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Helal olsun kardeşime..

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Bana düşeceğini söyle boss lütfen

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nokta atışı dönüş yapmış 27.88... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hedeflerin gelmesi güzel çanak konusu var bir de şu an ayrıca OBO ihtimali düşük de olsa :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim suan icin hedefler geldi asagi gelirse iyi bi alim verirse cok guzel hareket yapmis olacagim :)

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

İnşallah 5,10 kuruş kâr görelim satarım inşallah..

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolarda zaten hep seninle de konuştuk abi geri çekilse bile daha hızlı yürüyor sonuçta yay ok misali... Hedefli çalışmak güzeldir abi en iyisi :))

1BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

İns katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

İns sıkıntı yok hep beraber kazanalım zaten alım bekliyorum şu an

6_nci_hisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarda yukari atak bekliyorum bakalim yaparsa :)

Oyle kardesim biliyorusun zaten aldigim gunu de 1690 geldiginde 24.9 kirilmazsa full girerim dedim 25.0x den dondu doner donmez 25.2 de anca yakaladim :)

Benim oyle y kurus daha dussun 10 kurus daha ciksin huyum yok hedef geldi mi alir gecerim :) hedef geldi mi satar gecerim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi zaten dip ya da tepe bulmak yerine riski azaltmak daha mantıklı hareket bence yoksa dip de tepede bitmez önümüzdeki maçlara bakarız çıktıysak ayrıca parite yapıyorsun sana farketmez eğer dolar çıkarsa dediğin gibi :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum