Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:44:48
EUR 34.8238 16:44:48
USD 32.3379 16:44:48
ALTIN ONS $2301.8900 16:44:48

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla baskı aşırı fazla çok sıkışık bir çok ağırlıklı ortalama altında seyir var ETF de satış vermiş. Bilemiyorum bekli alta kırmazsak inşallah. Dolar da destek atmıyor diğer can sıkıcı yanı, omsu6da çekiyor alta... ytd

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla ne deyim bilemiyorum.
Ons olarak 22.50 25.00 27.50 Bandları arasında bir yatay kanalda seyrediyoruz 4 aydır.
Bu Testere piyasasında oyun kurucular neye karar verirse o olur. Geri kalan bütün fmlar çöptür denebilir yanlış anlaşılma olmasın ama durum bu kendi çizdiklerim de dahil... yyd

Tarsuslu33333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Aynen hocam. İnşallah tuzaktır ya da biz yanılıyoruzdur

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

25.30-25.20 altında kalmaya devam edersek zaten Bizi 24.90-80-70-60 lar karşılayabilir... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Tesekkurler nedendir bilinmez içimde kötü bir his var bu konuda. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam ince buz üstünde yürüyor su an. 25.30 üstü kalmamız iyi olur. Ytd. Allah yardımcımız olsun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kendi fikrimi beyan edeceğim kim ne der bilemem ama... Bence o boşluk başka şekilde doldu. Zamanla gerek paranın alım gücünün düşmesi, gerek boşlukların teknik eğrilerden dolayı aralara yama yapması gibi alternatif şeylerle... Lakin boşluk doldu diye illa tekrar o seviyelere kesin inmez diye bir durum yok, düşüş trendi olarak devam ederse tekrar aynı seviyeler görünedebilir. Şu an için yatay bandda seyrediyoruz 4 ay kadardır. İnşallah yukarı devam ederiz temennim bu şekilde. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla satışlar geliyor gibi. Bir an önce 26'nın üzerine atmazsak zaten alta doğru da atabilir... ytd

Her ne kadar bu çizdiğim simetrik üçgen beklenti bu yönde olsa da.
Gerçekleşir mi bilemem.
Sonuçta bir formasyon.
Lakin gerçek bir durum var ki hacim alamadık bir türlü de alamıyoruz.

En büyük gümüş ETF'ten 3 milyon ons satış gelmiş zaten. Yaklaşık 25 milyon onsa kadar alış olmuştu ona rağmen gümüş yükselemedi. Böyle giderse durum vahim görünüyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Ayrıca sizden yatirim tavsiyesi olmayan kisisel bir yorum istegim olacak. 4.32 ile 5.40 arasi hic doldurulmadan gecildi bu bosluk doldurulmak istenirmi yukselisin saglikli olmadi adina.

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Rızkımıza talibiz ya nasip insallah hayırlısı olur hepimiz icin. Ancak benim borsaki para bu taraflara kaymadigi surece çok bir beklentim kalmadi. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Bekleyelim hocam. İnşallah yanılırım bunda da 4 saatlikteki hedefim 26.17 ye gideriz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir kepçe vermiyorsa kazanla verir inşallah :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani yön tayini zor cidden. Genellikle de devam eden yöne doğru beklenir denir ama kesin olmamakla birlikte. Bakalım hayırlısı. Olmadı bir... yakar mutluluklar dileriz :)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Bizim çorba boğazımıza dizildi ne aşağı indi nede yukarı gitti.

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam simetriklerde yön tayini yapmak çok zor. Gönlüm yukarı kırılmasından yana ama Şu an alta kırmaya daha müsait gibi. Ytd. Kırılıma göre işlem açacağım ben

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geleyim dayı :) Görmüşken hazır çizeyim dedim, malum millet sıkıldı beklemekten bari biraz daha sabır etmek adına yararlı olsun bir fikir olması açısından tabiki. ytd

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam. 1H'ye de hiç dikkat etmedim. Simetrik ise trend yönüne doğru kırılım beklenir genellikle ama... Sen ne bekliyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Bana bunlarla gel :) emeğine sağlık kardeşim bi ben mi görüyorum diye içime düşecektim :)))

1BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam elinize sağlık. Saatlikte de simetrik üçgen var . Gün içinde zalım hareketler bekliyor bizi. Kabaca 24.80 ya da 26 ya hareket olacak gibi bugün. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum