Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:14:20
EUR 34.8238 19:14:20
USD 32.3379 19:14:20
ALTIN ONS $2301.8900 19:14:20

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ons hedefi gelse de dolar isteneni vermeyebilir belki diye çoklukla vurguluyorum. Lakin dolarda 7.41 üzeri kapanışlar gelirse gümüş TL açısından da olumluyum. Hayırlısı artık üstadım. ytd

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Yarın bende bir analiz edeyim bilgisayar başında hocam bakalım hedeflerimiz tutacak mı. Ama onslar çıkacaksa eğer dolarda pek yükseliş beklemiyorum hatta doları 7.20'ye kadar düşüşte olabilir hocam.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam ilkin yarasa ve kelebek çalışmalarımdaki 27.40-50 28.40'lara kadar olan hareketi bekliyorum. Doların da desteğiyle inşallah hayırlısıyla. Tabi bunlar erken çalışmalardı biraz ama bakalım. Diğeri ise yengeç fm var burada paylaşmadım ama duruyor bende dursun yanlış anlaşılma olmasın diye gerçek olursa atmayı planladığım. Bir diğeri TOBO veya çanağın kulpu oluşumların dan birisi. Ve gümüş ons 10 yıllık çanağın %50 düzeltme seviyesi gelmezse çıkmayı düşünüyorum komple yani 30- 31 dolar falan diyelim yuvarlak... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Herkesin hakkında hayırlısı olsun hocam. Bu hedeflerinizi benimlede paylaşır mısınız hocam bende bir analiz edeyim :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bağımlılık yapıyor haklısın hocam :) eh olsun ne diyelim sevmeyenimiz de olur. Ben biliyorum onların kim olduğunu, Neden böyle yaptıklarını da neyse... Hayır hani kesin değil şöyle ihtimaller de var desem de dikkat edin desem de, bu sadece teknik kısmı desem de... Eyvallah eleştiren olsun ama saygı çerçevesinde yapsınlar istediğim bu. İftiralı şekilde yapmasınlar ve itham etmeden hakeret etmeden karalamadan yapsınlar saygım sonsuzdur. İnşallah bazı hedeflerim var gelsin ben de bir süre dinleneyim ekrandan uzaklaşıp diye düşünüyorum hayırlısı :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bağımlılık yapıyor bu sayfa gümüş sayfasıda çok kötü niyetli insanlarla dolu. Gördüğünü söylersin ama görmediğin bir şey olur orası gelir. İnsanlarda günah keçisi arıyorlar günahı da size yıkmaya çalışıyorlar. Onun için hocam ekrandan biraz uzak durun Hayat devam ediyor :)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla haklısın o ara ben de alayım diyordum öyle kaldı dostum sonra bir sürü yasak günah derken. Ama spor yapmak lazım keyifle dolaşmak bisiklet de tam bunun içi. Tolstoy muydu Dostoyevski miydi hangisi unuttum kaç yalından sonra almış öğrenmiş bisikleti

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Valla hocam ben geçen pandeminin başında aldım İnan strese birebir :) ekranlardan biraz uzak kalmak sağlık açısından olumludur hocam içimiz dışımız teknoloji oldu yakında konuşmayı unutacaz:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla ne güzel dedin. Bisiklet alırsam bir adet üzerine yarasa kanadı falan şekilli bir şeyler koyayım :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel öyleyse daha da mutlu oldum şimdi :))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bisiklet iyidir hocam yatırım tavsiyedir strese birebir hemde sağlıklı kalıyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ağzın bal yesin :)
Şu pandemi beni bitirdi inan darlandım çok bunaldım. Hiç sorma mutluyduk eskiden. Yine de şükür halimize bakalım belki yine güzel günler gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim, İnşallah hocam yüzümde gülümseme nedeni olmak güzellik değil midir :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

He ya ne güzel gümüşte bilmiyorduk borsa da bu pandemi mahvetti insanları :) yinede hayatın eskisi gibi huzurlu olması dileğiyle para kazanmasakta eskiden mutluyduk be hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) canını yerim hep yarasa çorbası açtı zaten bu işleri başımıza kusura bakma bilinçaltı olmuş herhalde adamımsın :))

-1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Yarasam deyince de olmuyor hocam şimdi :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yarasam teşekkür ederim :) İnşallah öyle olur sağ olasın

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

@BossVurguncu iyilik yap denize at, balık bilmese Halil bilir hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim, siz de sağlıcakla kalın güzel insan. Bilmukabele

Plt20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hayırlısıyla

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Beni düşünüp onca şey yazmışsınız. Sizi de yorduk kusura bakmayın. Eta yı pek sevmezler ama ben onu da severim. Herkesin bir görüşü ve fikri oluyor tabi. Yanılmam yanlış yapmam diyen biri olamaz ki taktir edersiniz. Ben hiç zarar etmem sürekli kar ettim diyen varsa da bereketli olsun Allah daim etsin herkese nasip etsin hocam. Lakin saygı ayrı bir şey bunu da sizin gibi saygıdeğer insanlar bilir ancak... Sağlıcakla kalın

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayirlisi hakimizda neyse olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm tamam hocam eyvallah şimdi anladım. Dediğimiz gibi sarkmalar taşmalar hata payı vs olabilir, ektra başka gelişmeler de olabilir. Tuzaklar oyunlar risk her zaman vardır kar ve zarar da... İnşallah kazanç ile çıkarız. Bakalım takip edebildiğimiz kadar etmeye çalışağız artık. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Grafik te dediginiz yer geldi onun için hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam tebrik edilecek bir durum oldu mu bilemiyorum ama yine de sağ olun :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel görüşleriniz için gerçekten çok mutlu oldum. Hepinize ayrı ayrı ben teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte güzel bereketli kazançlarımız olsun. Allah razı gelsin. İyi akşamlar dilerim...

Um_ay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil hocam teşekkür ederim.
Biliyorsun bir çok fm çalışmam da bir çok ihtimal var. Hepsi de ihtimal olduğundan hiç bir çalışmam birbirinden bağımsız olarak düşünülmesin. Yollar da tuzaklar OBO'su TOBO'su bilumum ve envai çeşit olacaktır ve daha bir çoğu çıkacaktır. Oyun kurucular nasıl isterse öyle gidecektir oyun. Bize düşen dikkat etmek temkinli olmak. Makul ve panik olmadan hareket etmek... Gerisi nasip.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Um_ay ()

burada emek vererek insanlara yardımcı olmaya çalışan birkaç arkadaş kaldı... diğerleri elindeki emtiaya göre ya düşüşte ya da çıkışta geliyor... ben demiştimcilikten dem vuruyor... yanılmak da insanlara mahsus ama önemli olan niyettir diye düşünüyorum... emekleriniz için teşekkürler... iyi akşamlar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum