Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:22:45
EUR 34.8238 23:22:45
USD 32.3379 23:22:45
ALTIN ONS $2301.8900 23:22:45

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pozisyonumu merak edenler için söyleyeyim dostlar. 2'ye 2 oranlı gümüş/TL pozisyonum. İşlemlerim ise parçalı... ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu fm çalışmam da 27.61 ve biraz üzerine kadar kusursuz tutmuştur başarı oranı yüksek oldu... İnşallah herkese faydalı olmuştur. Bugün beni mutlu etti her şey :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette güzel insan bende istişare edelim, daha 2 gün önceyi hatta dün sabahı bile unutmayalım diye... Ne olur ne olmaz bir sorun olunca piyasa bazen affetmiyor. Elimizdeki bizimdir nasip Allah'tan. ytd

Cihan2626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Yok dostum fikir alışverişi. İnsan bazen rehavete kapılabilir. Bu nedenle sadece satarken değil alırken de sabırlı olmak gerek. Çıkarsa da yine gümüşümüz var ona kâr yazar. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabi karar sizin tabiki benim karışma niyetim yoktur. Lakin gümüş her şeye açık bazen çok mutlu eder lakin bazen de aylarca bekletir mutsuz eder bildiğiniz üzere. O manada temkin iyidir elde TL olması her zaman önemli bir garantördür bana göre...

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Sattığımı yerine koymak istedim ama haklısınız fule gerek yok. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam risk her zaman var tuzak her zaman var, kar ve zarar da. Parçalı işlem ve makul hareket ettikten sonra inşallah sorun olmayacaktır. Yeter ki full riske girmemek gerekebilir bana göre. ytd

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben yine de şu mübarek Cuma yüzü hürmetine, size o anki sinirle ve üzülerek dediğim şeyden Allah affetsin, tövbe ediyorum. Sizden de özür dilerim. Lakin dalga geçtiniz, itham ve iftira ettiniz.
Ben herkes kurtulması için bazı fikirler ile yardımcı olmak için gece gündüz çalışıp ortaya emek koymaktan başka bir şey yaptığım olmadı. Bunun karşılığında herhangi bir beklentim de olmadı, sadece birileri fayda görsün istedim. Rabbim cümlemize bereketli hayırlı kazançlar nasip etsin. @M_D_

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Biraz daha satış olduktan sonra yükselebilir mi biraz alım yapmak istiyorum burdan alım biraz risk gibi mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Hocam sürekli değişen bir şey duruma göre. Dolar olsun ons olsun mumlar olsun. Düşüş veya yükseliş sinyali durumuna göre hareket ediyorum. 1 saat kadar önce yukarı sinyali var gibiydi mesela 6.18 den döndü gibi yolar. 6.26-27 6.35-40 ve daha üzeri 6.50-55-60 uygun olabilir belki ilk etaplarda. Ama gümüş bu kestirmek çok güç

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Dostum günaydın. alım ve satım için nerelere uygun görürsün peki?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Pozisyonlarımı yazmama kararı aldım genellikle hocam. Hassas bir durum olduğu için zarardaki arkadaşlar ve de yanlış etkilenenler olmasın diye.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Pozisyon açtın mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette bana aittir bir arkadaşın sorusu üzerine kendi stratejimi yazmışım.
Senin yazdıkların düşmüyor bile bana. Yahut tesadüfen görüyorum bakınca.

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen ondan önce ne yazdığını söyle hadi arkasında durabilecek misin. Şikayet ile kaldırıldı bana attığın iftira lakin ekran görüntüsü bende. Sen bana ne dedin bunlar misyonlu kişiler ona buna çalışıyorlar dedin. İftiranın ağa babası.

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dün 24.70 de trene binenler bugün 26.90'da pek kar ettiler. 2.20 dolar kar ons başına.
İlla ki kar satışları olacaktır.
Unutmayayım buradakiler nasıl satıyorsa asıl vurgunu yapanları düşünün, empati yapmak lazım.
Yine uyaralım da, gerisi Allah kerim.
Asla ytd olmadan tabiki. Temkin açısından... Galeyana gelmeden tuzaklara düşmeden panik olmadan yanlışa düşmeden inşallah. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle de desek doğrudur. Mühim olan sinyali almamız ve teyididir.

Üst üste kayan yıldızlar var geçtiğimiz saatlerde. Aman deyim yine de teyit gerekli ama içinde bulunduğumuz 21 saati 1H ve 4H kapanışı oluyor çok kritik teyit amaçlı... Rasyo yükselme eğiliminde 70 üzeri çıktı en son! %50 düzeltmesini geri aldı sanırım.

Dün 24.70 de trene binenler bugün 26.90'da pek kar ettiler. İlla ki kar satışları olacaktır. Yine uyaralım da, gerisi Allah kerim.
Asla ytd olmadan tabiki. Temkin açısından...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın burada eşikleri yazmışız. Üzeri kapanışlar bizi mutlu eder inşallah... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelir mi inşallah hayırlısıyla?
Ytd tabiki bakalım izleyelim ama... Spenk sever tuzak işlerini bilirsiniz. Bugünlük bu kadarı bile çok iyi geldi hepimize...

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Sizinde hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gecen iyi olsun, bereketli kazançlar dilerim :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Aynen öyle üstadım hayırlısı olsun. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum