Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:19:17
EUR 34.8238 23:19:17
USD 32.3379 23:19:17
ALTIN ONS $2301.8900 23:19:17

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eline sağlık @BossVurguncu tsk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah üstadım biz de hamız pişmeye çalışıyoruz inşallah. Bilinçlenmek donanım kazanmak ne güzel şey aslında değil mi... Başarılarının devamını dilerim. Emek veren kazanır zaten her anlamda. Bereketli kazançlarımız olsun cümleten

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Üstadım hamdık pişiriyorsunuz. İyi ki varsınız.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam bana teknik konusunda faydanız oldu. Çalıştıklarımı sizinle pekiştirdim :) tekrardan teşekkürler :) katıldığınıza varsayıyorum yorumuma daha çok erken ama boğa baya büyük :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah çok teşekkür ederim. Sayfayı da rahatsız ettik biraz kusura bakmasın kimse. Bilmukabele Sağ olun var olun güzel insanlar.

glsnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah @mamac hocam. Siz anlarsınız emeğin değerini. Çünkü maşallah son günlerde pek emek verdiğinizi takip ediyorum gördüğüm kadarıyla. Görüşlerin için çok teşekkür ederim. Sağ olun var olun

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam bu teknik görüş olarak böyle bende tabi teknik dışı ekstra durumları için de her zaman makul ve parçalı işlem yapmak, full işlemden kaçınmak, elde mutlaka TL bulundurmak elzemdir. Hele de böyle kritik günlerde. Bereketli kazançlar dilerim

Zeheb11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel dostum Allah razı olsun bilen gören var Allah'tan sizler gibi. Hatta çoğu zaman düşüş beklenirken millet battık bittik sanırken bile söylüyoruz şuradan bir şey olursa durum değişebilir diye vb. Ama ne diyelim artık. Teşekkür ederim

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Estağfirullah açıklama yapmanıza bile gerek yok hocam klasik olacak ama gerçekten sizi bilen biliyor gerisi için ugrasmayin bile değmez inanın. ALLAH razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Al işte hocam güzel güzel şeyler söylüyorsun. Bir kişiye bile en azından fikirsel yönde katkımız oldu ise yüzünde gülümseme formasyonları oluştuysa bu bana yeter asıl karım budur :)

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizin kalbiniz de o kadar güzel ki pozitif enerjinizi buradan bile gayet iyi hissediyorum hocam çok teşekkür ederim sağ olun var olun :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele güzel insanlar hiç tanımadığım diyaloğum bile olmayan kalbi güzel ne çok kişi var sayfada. Cümleten Allah yardımcınız olsun bereketli olsun inşallah kazançlarımız

Boady için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah, Üstad kelimesi olsun hoca kelimesi olsun vb her zaman sadece saygı ifadesi olarak alıyorum hocam kendi tarafıma. Gerçek üstadlar dahi yanılabilirken ben yanılmam diye iddiam Asla olamaz. Tabiki beni eleştirsinler ama üslup düzgün ve iftira itham hakaret vs olmasın yeterli onun dışında desinler senin çalışmaların ifadelerin görüşlerin çöp desinler saygı duyarım, kendim dahi inanmadığım çalışmalarıma fmlara kimseyi inandırmak gibi bir işim olamaz ki. Teşekkür ederim desteğiniz için sağ olun var olun güzel insanlar

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

@BossVurguncu iyi niyetin ve çalışmalarından dolayı teşekkürler. Varolasın

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam. Üzücü oldu benim için ama iyi ki varsınız. Ben kendi çapımda bir şeyler söylüyorum ama inşallah en azından fikirsel olarak yardımım olsa bile bana yeter. Bu kişinin bana takıntısı vardı aylar öncesinden şimdi farkettim aynı kişi olduğunu. Neyse bakalım artık o da kendi ayıbı, su akar yolunu bulur inşallah hayırlısı ile güzel günler görürüz cümleten...

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam yutan boğa gelmiş saatlikte. 6 kapanışı da rakamların üstünde yapmış. Bunlar gayet olumlu. İnşallah 24.70 yeni dip olur artık yukarı doğru gideriz. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Sen ve bi kac kisi ucacak kaçacak demiyor nedenlerini sunuyor olabilir die ona göre herkes uyar veya uymaz tskler işin rast gitsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah sizden de ve sizin gibi düşünen herkesten razı olsun inşallah çok teşekkür ederim desteğiniz için

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel insan teşekkür ederim desteğin için. Panik ile hareket etmemek lazım bazen biraz demlensin bazı şeyler derim genellikle.

Titanic batarken "Gemi batıyor, kimse bizi dinlemiyor ama olsun biz yine de çalmaya devam edelim diyen müzisyenlerin kafasını yaşamak gerek bazen... ytd

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Her söylenene bakmamak lazım
Azınlık ne diyorsa ona bakmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Genelde Powell dayıdan önce düşüş sonra tekrar yükseliş görüldü bu zamana kadar. Her zaman aynı şey olur mu bilemeyiz tabi. Lakin günlük 25.20-30 ile 25.50 arasındaki bandda kapanış takibinde olacağım gümüş ons tarafında. Bu band seviyesi kapanış olumlu olabilir diye düşünüyorum yatırım tavsiyesi olmadan tabiki...

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Dostum hiç takılma sen paylaşırsın almak isteyen alır almayanda keyfi bilir baktın sataşma var basss engeli geç

1BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Dostum senin hakkın emeğin çok sen burda kendine insanlar zarar değil kar etsinler diye bir misyon yükledin güzel insan Allah senden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Bahsettiğim gibi hocam amaç tamamı ile yardımlarınızı engellemek prim vermeyiniz ve bu tarz kişilere itibar etmeyiniz anlayışı bozuk belliki tevazunuzu hak etmiyor bu tarz kişiler

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Ustad seni biliyoruz
Tsk ler emeklerin icin
Gormezlikten gel lutfen eleştirileri zaten herseyi bilsek zengin olurduk
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Allah işinizi rast getirsin emekleriniz çok arada kendini bilmezler illaki çıkıyor. Onlar için değil kıymet bilenler için bildiğinizi yapmalısınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum