Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:24:04
EUR 34.8238 22:24:04
USD 32.3379 22:24:04
ALTIN ONS $2301.8900 22:24:04

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Al hocam sen biliyorsun az çok ne dediğimi demlenmeden almam riske girmem kendi stratejim böyle diye bile kaç kez belirttim. Hayırlısı olsun herkes zarardan çıksın diye dua ettim hep. Allah yedirmesin oyunculara alın teri ile kazandığımız paraları

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Bizim çorba kazanı felaket sallaniyor ayran çorbası istememistim ama :) sanirim borsa tarafi destekleyecek gibi çorbacı açsammı ki :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Bunların genel yapısı hocam faydalı olan kaç hoca kaldı o ktarz kişiler sayesinde hepsini bir bir kaybettik amaç belli kendinizi üzmeyiniz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah sizden de razı gelsin. Çok zoruma gitti. Ben ister miyim kötü olsun birilerinin canı yansın. Bin kere demişimdir dolar düşünce onsu da çekiyor diye. Bir çok çalışmam da 2 yönlü ihtimalleri göz önünde bulundururum. Gönül ister ki hep yükselsin ama nasipte ne varsa o olur hocam ben de bir insanım üzüldüm :(

glsnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam piyasa bu belli ihtimaller dahilinde hareket eder. Zaten siz kesin bilseniz varınızı yoğunuzu yatırırsınız. Kimse kimseye güvenip işlem açmamalı. Kötü yorumları engelleyip geçmeniz sizin için de bizim içinde faydalı olacaktır :)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben üstad olmadığımı da defalarca söyledim uyarılarımı yaptım kaç kez anlattım tuzakları ve başka ihtimalleri. Ben mi yapıyorum piyasayı. Bin kere demedim mi teknik başka şey teknik dışı başka. Oyun kurucular ne isterse o diye. Valla ayıp günah üzüldüm. İnsanlar zarar etmesin diye neler ettim ama piyasa bu affetmez bazen çok dile getirdim. Ne yapabilirim başka bilemiyorum. Teşekkür ederim desteğiniz için

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Hocam cvp vermeye bile değmez ALLAH razı olsun tüm emekleriniz için

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi olmuş madem ben kadar uyaran varsa insanları istifa edeceğim çıksın biri söylesin Allah aşkına. :(

1BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Hacam kendini yıpratma değmez engelle gitsin senin öngörün seni bağlar kimseye açıklama yapma zorunluluğun yok

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Engellendi hocam. Kafanıza takmayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Attığın iftira için inşallah silkelenip çıkarsın

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

@BossVurguncu Benim ilk destek ilk etapta işe yaradı. İnşallah orada alım yapmadım diye pişman olurum :) yutan boğa gelir mi bu saatlikte :)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

24.67 24,60 takipteyim hocam bunların altına sarksa da çok kalıcı olmaz diye düşünüyorum. Ytd. Bunları kırarsa benim kanalların dışına çıkıyor diğer destek 23.80 de. 24.60 kırmasın Ytd. :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak bu fm alt hedefte 24 30 olarak ilk etapta belirlemiştim ama gelir mi gelmez mi bekleyeceğim artık izlemeye devam edeceğim. OBO ihtimali var demiştim bir çok fm çalışmamda onlardan biri olursa da yapacak bir şey yok artık. İhtimaller denizi hocam. Nasip kısmet. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

@BossVurguncu hocam formasyon hedefi geldi acaba daha 24.50 24.60 lara gitmek isteyecek mi bakalım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mantıklı ve makul Bana göre bu hocam. Demlensin bakalım biraz :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam zaten benim son kurşunum :) 25.30 üstü kapatırsa ya da 24.80 24.60 lar gelirse sıkarım yoksa beklemeye devam. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kısmet hocam dönüş sinyalleri var gibi olsa da teyit gerekli olduğu için bekliyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Uzun bacak doji sanki 4 mumu. 45 dk likte ters çekiç olacak gibi. İnşallah yukarı döneriz hocam. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

30 dk. 45 dk. 1H olumlu sinyaller veriyor mumlar lakin teyit için şu 25.25-30 lara çıkarsak daha iyi olacak inşallah. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok iyi olabilir dediğin üzere. Bakalım hocam ağzın bal yesin :)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Altın ons su an kritik eşikte bugün 1840 üstü kapatmazsa 1813 e gitmek isteyebilir. Bu da bizi alta çeker hocam. 1840 üstü kapanış şart 1845 üstü ise tatlı olur.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Diğer taraflardaki olumsuz durumların gümüşü altını beslemesi gerekebilir esasen ama beklediğimiz bu olsa da oyun kurucular son noktayı koyar. Bakalım inşallah hayırlısı ile her şey düzelir. 25.30-50 gibi günlük kapanış gelirse olumlu bakarım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Gönlümüz yukarı gitmesinden yana hocam büyük çoğunluk gümüşteyim ben bi kurşunum var onu da erken sıkmak istemiyorum. Borslara sert satışlar geldi,
Co—inler düşüşte, gümüş altn biraz geri yapıp yukarı gitmesini bekliyorum. Ganncılar yarın dip diyor cumadan itibaren yukarı hareket bekleniyor. İnşallah öyle olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar bizi bazen tutuyor bazen çekiyor gibi valla işte. Durum çok kötü değil ama 25.20-30 ların altında fazla takılmasak kapanışlar almasak daha iyi olur hocam. Ytd
4 aylık yatay band orta sınır çizgisin sınır hattında dolaşıyoruz bakalım hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam ons ilk hedef geldi 25, 24.80 e gitmek istiyor gibi. Dolar su an grama destek veriyor. Sanki ons 24.50 lere gitse bile dolar desteğiyle biz çok düşmeyeceğiz gibi düşünüyorum. 7.40 dolar 24.60 ons alsak 5.85 alım rakamı gibi kafamda ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum