Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 22:22:28
EUR 34.9439 22:22:28
USD 32.4760 22:22:28
ALTIN ONS $2334.2400 22:22:28

Konu: Gümüş Ons Yükselen Üçgen İhtimali (YTD)

Merhabalar. Gümüş Onsta Yükselen Üçgen Fm İhtimali,
Görmüş olduğunuz üzere sıkışma giderek daralıyor.
Max. 8 Şubata Kadar Beklenebilir,
Rakamlarda sapmalar taşmalar hata patı olabilir.
Yukarı yönlü hedefte 27.50-28.00 Arası test edilebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (229)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayali senaryo onlar :)
Ben bile onlara göre işlem yapmıyorum

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Anladım ben grafik bilgisi paylaşanların nerde satip aldıklarına bakıyorum o yüzden merak ettim..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben işlem ve pozisyon bilgisi vermeme konusunda karar aldım.
Epeydir de devam ediyorum buna.
Malum zararda olan arkadaşlar var
Onlara karşı duyarlı biri olarak

Ve de beni başka takip edenler
Yanlış etkilenmesin diye
Sonuçta bir yatırım uzmanı değilim
Hassasiyet göstermek istedim bu sebeplerle bu konuda
Yanlış anlaşılma olmasın tabi

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Siz satış yaptınızmı parca yada tüm?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum bilmukabele hayırlı hafta sonları

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hayırlı günler

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk. ederim emeginize saglik.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Satmadılar diye kim söyledi ki :)
Neler oldu neler ama bazı yorumlarım ve yazılarım çıkmıyor bazen
Yine olur olmaz diye bir şey yok.
İkteo yüzden 2 yöne de her zaman temkin diyorum full işlem sıkıntı diyorum tuzak ihtimali olabilir risk var diyorum kritik yerlerde kritik durumları hep aktardım. Yorumlarım tüm sayfaya tabi sizin sorunuz üzerinden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte demek istediğim de bu zaten.
Risk ler tuzaklar ihtimaller her zaman var o yüzden hep temkin diyorum sayfada kendimi parçaladım
Yukarı giderken de aşağı dipteyken de

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elinize saglik cok guzel yazip anlatmissiniz sizi yakından takip ediyorum gercekden anlamaya calisiyorum maşaallah başarılısınız asla sözüm olamaz sadece şunu söylemek istedim bu işte anlaşma yokmu karşılıklı sonucda evet hareketi başlattılar ama ip morgan desteklemese yani istemese yapabilirlermiydi tek hamlesiyle o an satış yapsa idi. Belkide ben kafamdaki soruyu soramadım.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Geçen 27.90 dan yarim saat bile sürmedi 24.90 a düşmüştü

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Düştü mü yorumum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

2 günde neler oldu gördük ama saatler içinde. Her ihtimal her zaman var. Temkinli olmazsak zaten tuttururlar... ytd

Relajante için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Tabiki çalışmalarım vardı. Ama beni tanıyor olsaydınız ekrana inanmadığımı, her ve kadar teknik çalışmalarım olsa da bunların analizlerin oyun kurucular elinde olduğunu, teknik dışı gelişmeler iyi ya da kötü yönde bozabilir dediğimi, Asıl formasyonumun Matrix sistemi olduğunu, küçük yatırımcıların kitlesel hareketinin yabana atanlara bunun yanlış olduğunu, ky de olsa herkesin bu Matrix'te bir Neo potansiyeli olduğunu gerek profilimde gerek yorumlarımda geldiğim günden beri çoklukla belirtmiştim. Daha fazlasını da...

Bu gençlerin hareketi benim çok önce gördüğüm hatta onlar yokken söylemiş olduğum fikirlerdi, tezimdi, felsefemdi. Ve bu ispat edilmiş oldu. Anlayan pek olmadı beni bu konularda ama şimdi dahi anlayan olmamış belli ki.

Bu bir fikirsel devrim bu bir Kelebek Etkisi. Hiç olmasa bile sadece fikri bile bizi buraya taşıdı demek yanlış olmayacaktır. Gümüş belki de bu gibi fikirler olmasa şu an 22.50 civarındaydı. Çünkü baskıyı gördünüz daha 2 gün öncesine kadar.

Ben oyun kuruculara karşı çıkanlardan biriyim. Daha önce de bir örneği yoktur bu sayfada ne çalışmalarımın ne de fikirlerimin.
Kendimi övmek değil ama onlardan dahi önce bu fikre sahip biriydim.
Bunları da siz sorduğunuz için anlatmam gerekti. Ve gerçek olan tezimin ispatını görmek benim için onurdur.

O yüzden onlara bağlamak demeyelim de aynı fikirdaşım olan kişiler görmek beni mutlu etti. Sonuçta bir kırılım gerekiyordu alta yahut üste.
Üste kırması adına da beklenen fitili ateşledi bu gençler akım anlamında... Bana göre durum bu. Ve destekliyorum akımı. Cevabım düşer mi bilmem. Geri bildirimler için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok malesef düşmüyor hayret ya

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Relajante ()

Elimize tutturmasınlarda gençler diye diye :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhabalar size danışmak istiyorum bu çalışmayı 3gun önce paylaşmışsınız sanırım ardından Gamestop olayı oldu ve gümüş yükseldi dediginiz yerleri test etti aslında çalışmanız varmış bu olayı gamestopa bağlamak nekadar doğru? Yada şunu sorayim bundan sonrası ne olacak? Sadece bilgi amacli soruyorum. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Yok dostum
Benim biraz önce sana yazdığım düştü mü

-1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum ben de cevap hakkımı kullandım o yoruma ama düşmedi değil mi

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Bence sen sadece onu takip ettiğin için görmemişsin
Öyle yapmaya da devam et...
Herkes burda kimin ne olduğunu biliyor

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Onursal Hocam ve bazı değerli arkadaşlar yaptığım yorumu üzerlerine aldılar. Onlara istemeyerek de olsa haksız eleştiride bulunduğum için onurlu bir davranış sergiliyor ve üyelikten istifa ediyorum.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Bize her konuda destek olan , yorumlarını eksik etmeyen Onursal Hocama teşekkür ediyorum.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Sen görmediysen suç kimin? gir bakalım sana göre resim atan kişilerin sayfasına bak bakalım sonra belki yazdıklarından utanırsın

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Şu an sürekli resim atan arkadaşlar iki - üç gün önce niçin yükseliş adına sesiniz çıkmıyordu. Çizgisini bozmayan Slave Hocamı tenzih ederim.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba gardaşım nasılsın :) bak bu fm çalışmam daki yorumlarım ve hedeflerim %99,9 tutmuştur umarım işine yaratmıştır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum