Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0895 19:42:05
EUR 35.0873 19:42:05
USD 32.1802 19:42:05
ALTIN ONS $2382.6900 19:42:05

Konu: Gümüşte toparlanma

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş şu an 18,882 seviyesini yukarı kırmış görünüyor ancak tehlikeli alandan henüz çıkmış değil.
Diplerden baktığımızda 0,5 19,739 ve 0,618 20,123 seviyesinin üzerinde yoluna devam ediyor.
Düşüşe başladığı yerden baktığımızda ise 0,236 seviyesi 19,793 dipten gelen 19,739 0,5 le kesişiyor normal şartlarda 19,793 yukarı kırıldığında genellikle 0,382 21,364 e kadar kadar gitmesi lazım buralardan belki düzeltme gelebilir tekrar dip denemesi yaparak aşağıları test etmesi durumunda ise bir sonraki hedefi 26 dolar a yakın 2022 Aralık sonuna kadar toparlanmanın tamamlanacağını ve 2023 Ekim itibarı ile de gerçek çıkışın başlayacağını rasyoda 50 seviyesinin altı görülebilir diye düşünüyorum ancak bunun için erken hala yukarı dönebilir diye düşünüyorum yanılabilirim Ytd.

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Aylık 100 alım 100 satım limiti var günlük 5 idi 20 yapmıştım, aylığı artırmadılar 100 de kaldı.

yatırımcı16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı16 ()

Aylık limit 5 ten fazla olmuyor diyorlar

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Bir ara kullanmıştım günlük adet banada yetmemişti artırdım.

Gümüş_Gümüş1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Limiti bilmiyorum hocam artıyormu temsilcinle konuş..

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Sizdemi Kuveyt kullaniyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

İşlem limiti günlük 5 aylık 100 birde aylık para limiti varmış şimdide ondan dolayı alamıyorum 2.5 milyon sanırım aldirmiyor şuan

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

20 ye kadar çıkarabiliyor lar bu arada aylık limitin 100 ona göre onun artışı yok.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Gerçekten insanın zoruna gidiyor sanki onların parasını semayesini kullaniyom kendi paramızla işlem yaptırmamaya çalışıyorlar gidip şubeyi karıştırmam dagitmamlazim heralde :))

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 beğenin verildi hocam

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Daha neler duyacağız şaka gibi bir kerede nakit döviz alacaktım kasa kuru dediler? Online'den çok daha yüksek şaşırdım:):)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Abi Kuveyt de parite yaparak işlem yapıyorum parite makasi güzel

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Saçmalık fibaya geç

0BeğenmedimŞikayet

fibonacci_1618 ()

bende de aynı durum. başka Kuveyt Türk de bu durumu yaşayan var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Şuan dada aylık TL limitini doldurmusum aldırmıyor nekadar saçma paramızla işlem yaptirmiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Kuveyt Türk

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hangi banka dostum 5 hak vermiş

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam günlük aylık alım satım sayı sınırı varmı bende 5 kere işlem hakkı vermişler buda yetmeye biliyor bu oynaklikta sizdeki durum nedir

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Merhaba trade plus calisiyormu

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hayırlı sabahlar hayırlı günler hocam . Rabbim raziolsun . Rabbim hayırlı bereketli eylesin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kuveyt 6881 6890 TL ile alırken 20 21 kuruş yukarıdan alabiliyorum satarken tabeladaki rakama yakın oluyor şu an mesai saati dışı olduğu halde 12,7703 ten alıyor.

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Hangi banka ile alıs satış yapıyorsunuz makas olarak nasıl ben sizi takip ediyorum ama benim bankanın makası çok yüksek

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Küçük bir kısmıyla gram artırmaya çalışıyorum şu ana kadar tahminen %10 çıkabildim sürekli ortalamayı aşağıya çekiyorum . Ben 1 parçayı dörde böldüm aralıklı kademeli çıkıyorum. 3 üncü parçada dönüş yakaladım 4 kere çıktım 4 kere geri girdim dördüncü parçayı çıkamadım. Yükselmeye devam etmiş olsa özellikle bir kaç yorumda belirttim 26,70 net bir şekilde kırılana kadar aralıklı kademeli çıkışa devam edecektim. 26,70 kırılırsa da alttan çıktığımı yukarıdan geri girip daha yukarıdan çıkmaya devam edecektim.
son iki işleme kadar sürekli aynı gramı çıkıp giriyordum dolar artırıyordum artık gram artırarak devam ediyorum.
@Ali_Cesur teşekkür ederim hayırlı bereketli olsun.

ibrhmdmr95 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayin hocam hayirli isler dilerim. 692.00 den bende giris yaptim. Hayirli bereketli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

ibrhmdmr95 ()

Hocam peki misal gram artırmak için gümüşten dolar a geçtiniz gümüşün onsu o andan itibaren sürekli artarsa nasıl yapıyorsunuz bir de elinizdeki gramın yüzde kaciyla gram artırmaya calisiyordunuz

6BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

70337 den dolar geçtiğim parçayı 69178 den tekrar gümüşe geçtim aşağı devam ederse iki kademe daha dolardan gümüşe, yukarı dönmesi halinde de gümüşten dolara ortalama düşürerek gram artırarak devam inşaallah. Artık dolar değil gram artırıyorum. Ytd.
@ANAKSUNAMUN_22 @Kuşçu69 @Gam @Gümüş_Gümüş1 @Turgut4407 @ibrhmdmr95

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda tepenin yükselmesi halinde desteklerin de yukarı kayabileceğini yazmıştım son tepeye gene seviyeler alt grafikte şu ana kadar düzeltme yapmadan yukarı devam etti 21,90 seviyesini yukarı kırması halinde yön yukarı. Buradan düzeltme yapması halinde düzeltme seviyeleri 0,5 0,618 ben biraz daha takip edip aşağıyı beklemeden son 70337 den çıktığım parçayı geri girip aşağı devamı halinde diğer iki parçayı da dip beklemektense aralıklı kademeli gene girip yukarıyı beklemeyi tercih edeceğim yukarı dönmesi halinde ise 26,70 seviyesi net kırılana kadar çoğunu elde tutup birazıyla çıkışa girişe devam inşaallah.

Yükseliş yönlü değerlendirdiğimizde alt grafikteki dirençler geçerli.
@ANAKSUNAMUN_22 @Kuşçu69 @Gam @Gümüş_Gümüş1 @Turgut4407 @ibrhmdmr95

0BeğenmedimŞikayet

ibrhmdmr95 ()

Hocam şu anki fiyat için ne düşünüyorsunuz elimdeki dolar ın bir kısmını veya sizin 26.70 tahmininize göre tamamını gümüşe geçsem mi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlk defa dirençte destekte aldığım aynı dolar miktarı kadar çıkış yaparak gram artırmış oldum şimdiye kadar aynı miktar gümüşü girip çıkarak dolar artırıyordum bundan sonra 26,70 kırılana kadar aralıklı kademeli dirençlerde çıkıp desteklere indikçe biriken dolarları ekleyerek dirençlerde ise destekte çıktığım dolar miktarını değiştirmeden hem destek hem dirençlerde gram artırarak devam inşaallah.
@Kuşçu69 @Gam @Gümüş_Gümüş1 @Turgut4407 @ibrhmdmr95
Al yorumda destek ve dirençleri yazmıştım tepe yükselirse dirençler yukarı kayar.

Bunlar da ara dirençler.

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Teşekkürler usta takipteyiz @REŞAT12

1BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Bereketli olsun hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum