Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 22:48:16
EUR 34.8343 22:48:16
USD 32.4425 22:48:16
ALTIN ONS $2334.7200 22:48:16

Konu: Gümüşte toparlanma

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş şu an 18,882 seviyesini yukarı kırmış görünüyor ancak tehlikeli alandan henüz çıkmış değil.
Diplerden baktığımızda 0,5 19,739 ve 0,618 20,123 seviyesinin üzerinde yoluna devam ediyor.
Düşüşe başladığı yerden baktığımızda ise 0,236 seviyesi 19,793 dipten gelen 19,739 0,5 le kesişiyor normal şartlarda 19,793 yukarı kırıldığında genellikle 0,382 21,364 e kadar kadar gitmesi lazım buralardan belki düzeltme gelebilir tekrar dip denemesi yaparak aşağıları test etmesi durumunda ise bir sonraki hedefi 26 dolar a yakın 2022 Aralık sonuna kadar toparlanmanın tamamlanacağını ve 2023 Ekim itibarı ile de gerçek çıkışın başlayacağını rasyoda 50 seviyesinin altı görülebilir diye düşünüyorum ancak bunun için erken hala yukarı dönebilir diye düşünüyorum yanılabilirim Ytd.

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Değişen bir şey yok alt yorum strateji prensip ve sabır kazandırır aç gözlülük dip tepe beklemek kaybettirir ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Alım yapmadım madem düşüşe oynadık beklemek gerekıyor alır başını giderse de yıne yakalarız bı yerlerden ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Alım yaptinizmi

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo 2008 ekimde 89,600 e çıkmış gümüş ons 8,473 e inmiş
Sonrasında rasyo 2011 Nisanda 30,635 e kadar düşmüş Gümüş onsta 49,810 kadar yükselmiş.
Mart 2020 de ise rasyo 128,760 a kadar yükselmiş Şubat 2021 de 62,066 ya kadar düşmüş Gümüş onsta 11,623 ten 29,875 e kadar yükselmiş.
Direk Altın la gümüşe parite yapılabilse kademeli işlemle çok büyük kar sağlar dı.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

altın rasyoda ıdeal rakamım 89 orası geldıgınde Gumus sudan ucuzdur bana göre gözüm kapalı gümüşe gırerım o sevıyede

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın dan çıktıysan şu an gümüş olarak kardasın ama rasyo aşağı devam ederse gene Altın almak zorunda kalabilirsin çünkü rasyo düşünce sert düşüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Lucky_38 ()

İyi geceler yılmaz hocam gümüş alım rakamın nedir

0BeğenmedimŞikayet

ENCİ ()

21 in aşağısında görüyorsun gümüşü 3 un besin hesabını yapma.
1 dolar a yakın alttan rakam verip günlerce gümüş aldirmadigin insanları düşün.
Zararkesin kendine ama insanları etkiliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

ilker5000 ()

Gumus ve spek :))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kısmet nereden ıse oradan kazanılır yada kaybedılır. anlaşılan gumıstesın ama 21 altı yok dıye de paylaşımların var . Gümüşün ne kadar spek bi metal oldugunu anlayamamışsan bana laf çarptıracagına bıraz öğren derim.

ENCİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ENCİ ()

Üst üste iki kez kâr ettiğini yakın zamanda hiç görmedik. Gumusten başka (sterlin vb. kuruttun zaten)yeni alternatifler bulsan...

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen yıne cesaretle düşüşe oynuyorum ve full dolar dayım Altın tamamını satıp kar aldım çok şükür sıra gumus uygun yerden alıp karla satmaya geldı :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Unutur muyum hiç arkadaşlar işlemleri paylaşmamı istemişlerdi ben de ne yapıyorum nasıl yapıyorum devamını da paylaşma ihtiyacı hissettim.
Geçen gördüm Altın dan 1/3 kar almıştınız. Siz de ortalamanızı aşağı çektiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Teşekkür ettim hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benı unuttun sen kesin:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş 18,089 dan itibaren çıkışa geçmiş ve şu ana kadar sadece bir kere 0,618 e kadar düzeltme yapmış.

sonrasında ise şimdiye kadar düzeltme yapmamış ve yapmadan yukarı da devam edebilir.
Düzeltme yapması halinde rakamlar 0,5 20,543 0618 20,141. 19,568 aşağı kırılmadığı sürece düşüş söz konusu değil.
Dolardan ikinci kademeyi gümüşe geçiş için 20,543 20,141 seviyelerini takip edeceğim yukarı dönmesi halinde de 26,70 net kırılana kadar aralıklı parçalı çıkış ve girişe devam edeceğim inşaallah.
Daha önce yapmış olduğum işlemleri paylaştığım için devamını da paylaşma ihtiyacı hissettim.
@ANAKSUNAMUN_22 @Kuşçu69 @Gam @Gümüş_Gümüş1 @Turgut4407 @ibrhmdmr95

Dolar endeksi ise 99,620 nin düzeltme seviyesinden yukarı dönmeye çalışıyor ama hala çok zayıf aşağı devam etmesi halinde gümüş düzeltme yapmadan buralardan da yukarı sert bir şekilde dönebilir.
Ancak dolar endeksi de sürekli düşüşe devam etmez bir yerde dip yapıp yukarı düzeltme yapacak diye düşünüyorum.
Özet olarak geri çekilmeler olsa da gümüşte toparlanma ve dip tepe yükseltme devam eder kanaatindeyim, yanılabilirim ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

70555 ten dolar a geçtiğim parçayı 6982 den tekrar gram artırarak gümüşe geçtim yukarı dönmesi halinde ilk parçayı kar gördüğüm yerde ikinci parça 23 doları geçmesi halinde direnç takip ederek gene çıkarım aşağı devam etmesi halinde ise iki kademe gene aralıklı girerim inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet günlük alım be satım 5 olması lazım ben de bilmiyorum son dönemde fazla işlem yapmadım aralıklı parçalı yaptığım için o kadar fırsatım olmadı.
Ama bilgisayardan yaparsanız bir o kadar daha hak veriyor.
@TRADE plus bildiğim kadarıyla çalışmıyor.
@Gümüş_Gümüş1 Amin cümlemizden.

Gümüş_Gümüş1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

69178 den gümüşe geçtiğim parçayı tekrar gram artırarak 70555 ten dolar a geçtim
Yukarı devam ederse 23 dolar seviyesini geçmesi halnde bir parça daha çıkarım geri çekilme olduğu anda da kar gördüğümde dip beklemeden geri girerim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Tşk ederim . sizese bereketli hayırlı kazançlar dilerim sabah baya alacaktım iyi fırsat verdi tam alıp satmalik banka bize aldırmadı çok acayip sinirlendim gorusmeli arayıp fırçaladim yukselttiler bakalım nasibimizde nevarsa

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Bol kazançlar dilerim trade plus kulaniyorsun

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Bende aylık 2.5 dan sonrası işlem limitiniz doldu diyor demek ozaman bankaya gidip artırmaklazim tşk ederim bilgilendirdiginiz icin

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Makas araligi alim satimda kaç kurus var? 12.85 - 13.05 gibi yszarmisiniz karsilastiralim

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Günlük 3 aylık 5 milyon tl

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı16 ()

Tmm teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam birde aylık rakam limitinizi bakıp soylermisiniz karşılaştırma yapıp ona göre bankayla konusucamda

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Şubeye gittim temsilci yapmıştı.

yatırımcı16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı16 ()

Nereden yaptınız bize olmuyor diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Kuveyt de aylık 5 milyonmu ona göre bankayla konusucamda bende 2.5 dan sonrasına doldu diyor islem yaptirmiyor

yatırımcı16 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum