Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 10:09:41
EUR 34.7339 10:09:41
USD 32.5072 10:09:41
ALTIN ONS $2392.1450 10:09:41

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Teşekkür ederim üstadım. Şu an haftalık takip ettigimden fazla yazmama gerek olmuyor. Tepe gelince hemen haber vereceğim. Tabi anasayfaya düşerse. Fakat siteyi okuyorum. Sizin ve diğer takip ettiğim tüm ustalarımın emeklerine sağlık.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Teşekkür ederim , karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz hepimiz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Tebrikler Reşat hocam. Daldiginda yinede bir cümle ilede olsa bilgimiz olsun.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

NİLSUDE hanımın analizini kendiminkine tercih ederim bir de @Auto™ güzel analiz yapar takip edebilirsiniz isterseniz. @TANER_Murat maalesef paylaşım yapmıyor.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Kaçtan almayı düşünüyorsunuz Reşat bey

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı gelip te alım fırsatı verirse dalarım.
@Rest_tu_Rest @Kuşçu69 @Antidepresann @Abik @Hüseyin626 @Ali_Cesur

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Direnç 19.49 ama 54 ü de görebilir mi? diyorsun
@NİLSUDE hanım da 19.60 direnç ve 19.20 destek diyor
İkinizde elinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şahsi kanaatim 0,99 Altın da belki ama tekrar parçalı dönüş yapmak şartıyla ne dolar ne de euro sağlam durmuyor. Ben gümüş tercih ediyorum. Altın da mantıklı al yat için çok yüksek kar potansiyelleri olduğunu düşünüyorum yanılabilirim ytd.

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Sizce euro alınır mı şimdi parite için

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 19,285 19,257 19,211 18,973 18,503 17,825 Dirençler 19,399 19,494 19,748 20,011 en üstte şu an 21,137 var Yakın destek ve dirençler anlık değişiyor.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ama bende renk körlüğü var Nasıl yeşille kırmızı çizgileri birbirinden ayırt edebilirim ki

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekleri yeşil dirençleri ise kırmızı ile işaretledim bakalım kesişme olacak mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Banka kesinti yapıyor ve vergide kesiliyor, ben zaten dolar a para vermiyorum bir de üste vergi ödemiş olmak beni mutlu ediyor.
Devletin kasasına hiç yoktan dolar giriyor.
@Kuşçu69 devamke

Muroli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

27 Kasım 2020 den beri bu sitede paylaşım yapıyorum şimdiye kadar hiç ful işlem denemedim.
Aralıklı parçalı işlem ve kar gördükçe karın bir kısmını almak dip tepe beklememek iyi oluyor diye düşünüyorum.
İmkansız gibi gördüklerimizin de olabileceğini düşünmek eldeki parayı bitirmemekte tedbirli olmakta fayda var derim az kazan hep kazan ytd.
Stopta bence ya düşüş başladığında ilk anda veya yukarı düzeltmeye gittiğinde daha iyi sonuç verebilir. Tabi gene kısmen. Bazen de beklemek lazım. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

18 ler gelınce 17 beklemeden kademe en az yarı alım yapmak lazım diye düşünüyorum ytd Eskiler ne demiş “ak akçe kara gün içindir:)

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

gümüşün onsu dolar la hesap edildiği için
dolar ile gram gümüş alınca aslında ons almış oluyorsunuz.
dolar gümüş parite si ile almak ons almakdır.

AKREP_29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Teşekkür ediyorum Reşat bey takipteyim ..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın ve Gümüş yatırımcısıysanız zaten kaybetmeyeceğinizi bilirsiniz.
Bu şekilde yapacağınız işlemler sizi psikolojik olarak ayakta tutar.
İsterse 1 dolar kazanın fark etmez sürekli ortalamanız düşer.
Üşenmedim saydım 30 Haziranda başlamışım 153 parite işlemi yapmışım şu ana kadar kayıp yok.
İsterseniz sembolik miktarlarda denemeler yapıp yavaş yavaş artırabilirsiniz. Ytd.

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

aynı miktar gümüşü geri alınca dolar la hesapda kar kalır. doların hepsine alırsan gram artar

34Mert54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

dolar verip gümüş alınca gram miktarı artmıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

AKREP_29 ()

Gümüş onsu nereden alıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

reşat hocam anlatmış
somut bir örnek vereyim. dün gümüş ons 19,28 den aldığım miktarı 19,47 den dolar a parite ettim.
aynı miktarı bugün 19,26 dan geri aldım ve bana azda olsa bedava dolar bıraktı.
parite yapmak için dolar hesabınız mutlaka olmalı
ben kuveyttük den işlem yapıyorum. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfamda çok yönlü anlatmıştım ama önce tek parça üzerinden tekrar anlatmaya çalışayım.
1- Mantık olarak 10 TL ye aldığım gümüşü parite değeri üzerinden 11 TL den çıkıp Tekrar 11 TL altında bir parite değerinden aldığım zaman aradaki fark bana ücretsiz dolar getiririr.
2-13 TL parite değeri üzerinden aldığım gümüşü 11 TL üzerinden dolara geçip 10 TL ye geldiğinde tekrar gümüşe geçersem ortalamam aşağı gelir işlemi çok sayıda tekrarlayacak olursam ortalama 0' ın altna bile inebilir.
3-10 TL de iken dolara parite ettim 11 TL den geri girdim 12 TL den yarısını 13 TLden diğer yarısını çıktım diyelim ki 10,70 e kadar geri topladım gene ücretsiz dolar toplarım.
TL makası açılmadan yatay yukarı aşağı hepsini de yaptım sayfamda var parite işi de farklı değil.
Gümüşü dolara geçerken ne kadar dolar verdiğiniz zaten makbuzda yazıyor aynı miktar gümüşü aldığınızda daha az dolar vermeniz lazım tekrar gümüşe geçerken de daha fazla dolar elde etmeniz lazım ben böyle yapıyorum aynı gümüş miktarı ile. Gümüş TL olarak çok düşerse de TL ile ekler gene parite değerini yazar devam ederim.
Geçen gün de yükseliş gördüm 11,44 te TL ile saat 16,57 hemde elimdeki gümüşün toplamı kadar girdim defalarca parite ile devam ettim hangi birini yazayım
Yakın zaman önce 12,07 den de girmiştim.
En kolay yol dirençleri geçememesi halinde kademeli çıkıp desteklerde tutunması halinde kademeli geri girmek.
@Rest_tu_Rest ben anlatma özürlüyüm parite işini de bilmem kısa bir süredir yapmaya çalışıyorum anlatmama yardım eder misiniz ?
@Ademcan @GÜMÜŞCEVİZ

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

@REŞAT12 alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

parite yi biraz anlatabilirmisiniz sizi takip ediyorum ama daha çözemedim

0BeğenmedimŞikayet

Muroli ()

Reşat bey gümüşten dolar a dolardan gümüşe geçtiğinizde banka kesinti yapmıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Teşekkür ettik hocam sizle beraber parite ye kera devamke

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,01 den parçayı yerine koydum alt yorum.

Alttaki mor band civarında duruma göre bir parça daha dolar dan gümüşe geşçebilirim yukarı dönerse de gümüşten dolara tahsilata devamke.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum