Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0682 15:46:01
EUR 34.7397 15:46:01
USD 32.4976 15:46:01
ALTIN ONS $2319.6400 15:46:01

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eğer gümüş bir yerlerden yukarı dönüş yaparsa alım fırsatı vermeyebilir her bastığınızda rakam değişebilir ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bura kırılırsa yukarı düzeltmeye gittiğinde isteyen % 1 stoploss yaparak ücretsiz dolar toplamayı deneyebilir.

Gendee dikkatli olmakta fayda var dolar Ruble karşısında çökmeye devam ediyor 57 lere indi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,2932 den çok az da dolar dan TL ye devamke nasıl olsa maliyeti sıfır

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki siyah hattı kırabilecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma gene yanlış grafik çıkmış @Rest_tu_Rest

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

63,26 dan dolar a geçtiğim parçanın dörtte birini 6220 den gümüşe terse yatırdım düşerse kalanı da daha da düşerse TL sonrada parite devamke karganın ne dediği önemli değil

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden son zamanı olsun bırakmayın alternatif tıpçılarla görüşün faydalı olabiliriz derlerse görüşün. Sağ olun.

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Dua yeterli dostum Allah senden de razı olsun. Bizim hastamız felç oldu. Çok bir zamanı kalmadı diye düşünüyorum . Allah yardımcımız olsun . Dua edenden de Allah razı olsun selametle :(

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

@Muraatakcaa Allah ikinizin de yardımcısı olsun.
İnşallah şu cuma saati şifaları yetiştirsin amin.

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

4. Evre beyin metastas felç oldu. Sizin durum nasıl?

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Bizde aynı 4. Evre Allah yardımcımız olsun :(

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eğer karşılayacak maddi durumunuz yoksa sizi ve @ANAKSUNAMUN_22 nin kanserli hastasını herkes duanın yanında madden de desteklemeli derim.
Mubarek cuma vakti... Hamd Alemlerin Rabbi Allah'a Salat ve Selam Resulunun Ehli Beytinin Ashabının üzerine. Rabbimiz Dertlilerimize Deva Borçlularımıza Eda Hatalarımıza Şifa Ver Başımızdakilerin ve Sonrasında Geleceklerin Basiretlerini Aç Başarılı Eyle Mutlaka İstiyoruz. İnşaallah Değil. Ama Taktir Tabi ki de Senin. Amin.

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Allah razı olsun bu oğlumun hesabı suan yok oğlum geçici ben bakıyorum

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Rabbim şifa versin

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Esim 4 . evre üzgünüm inan

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Cok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum üzüldüm inan size yqzdim ozelden bakın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En son aynı durumdaki kişi ilaçları gerektiği gibi kullanmadığı halde ikisene daha yaşadı.
Ben çok uzun süre birinci yazdığıma devam ettim reisinde doktoru olduğu söylentisi var.
İkincisine de kısa süre devam ettim fayda gördüm eşime bir profösör astım teşhisi koymuştu verdikleri ilaçları bıraktım onun söylediklerini kullandım kısa bir süre sonra aynı profösör eşinizin astım diye bir rahatsızlığı yok dedi.

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

''Hayatınızdaki bir yanlışı terketmek, dester herhangibir şey kullanmaktan daha evladır'' Bu sözüde çok önemserim.

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Hocam bize fayda edermi yatağa bağlıyız artık ama bir umut İşte araştıracağım sağolun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alternatif tıp bağışıklık sistemini güçlendirerek ve bir takım takviyelerle vucudun hastalıkla baş eder hale gelmesini sağlıyor pek çok kişi var araştırıp birinden bilgi alabilirsiniz randevusunu iptal eden biri olduğunda girdersiniz. Mustafa Yaşar Naturline İbrahim Yılmaz Konya ve pek çok kişi var araştırın.

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Alternatif tıp nedir ? Son evrede biri var bilgi istiyoruz lütfen ..

1BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Allah Şafi ismiyle Şifa nasip etsin inşaallah

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

kanserle mücadele ediyoruz yazmışsınız hangi aşamadasınız ?
Yakın zaman önce tanıdığımız biri son evreye gelmiş tıp başka yapacak bir şeyleri kalmadığını söylemişti.
Ondan sonra alternatif tıpla devam etti ilaçları da tam kullanmadığı için 2 sene daha yaşadı. Alternatif tıp pahallı ama verdikleri ilaçları gerektiği kullanırsanız inşaallah % 70 sonuç alabilirsiniz.
Benim büyük oğlumunda troid alındı kanser çıktı atom yutacak şu an maddi durumum yetersiz ondan sonra onu da alternatif tıbba götüreceğim inşaallah.
15 senedir alternatif tıptan faydalanıyorum eşim ve iki çocuğum için bir süredir maddi imkansızlıklardan ara vermiştim.

bu da parite ciler için el işaretiyle gösterdiğim yerin üstüne çıkmazsa işlem yapmam isterse iki ay buralarda gezsin ya da iyice aşağı inmeli

@Gümüş_yarim o da dolar gibi batakta ama istiyorsanız 1/4 kademeli 0,98 yatın oradanda hangisi uygunsa

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Sıze yazdım cevap vermişsiniz özele bakın lütfen ordan

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam euro çok düşük kaldı bir miktar Euro'ya terse yatırmak mantıklı olmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Size de, ona da, (- ) verene de ve düzeltene teşekkür ederim

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Adamın gece yorumunu gördüm pişman oldum
Belki 10 yorum yaptım ama düşmüyor

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Haklısınız
Sizin vesilenizle ondan özür diliyorum

2BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Birini sevmediğinizi sürekli o kişinin yüzüne söylemek incelikten uzak bir davranıştır.
Gönül kırmaya değmez...

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düzeltilmiyor ben de denedim size de hayırlı sabahlar hayırlı kazançlar cümlemize.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum