Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:25:06
EUR 34.9777 00:25:06
USD 32.5442 00:25:06
ALTIN ONS $2332.1000 00:25:06

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Selam aleyküm Reşat abim nasılsınız

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,735 Altın a inmesi halinde bu grafik çöp olur.
Şimdilik kısa bir süre için destek dirençleri buradan takip edebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne tarafa gider dersiniz ? Ben bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Lıke unutmuşum ilk lıke benden

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet dostum alt yorumdaki arkadaşımızın eleştirisine lütfen kulak verelim amacınız sadece kâr
ise kredi çekip Altın gümüş ev arsa da alınabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ben hiç ona dikkat etmedim
Teşekkür ederim
Emir emir emir
Tamam

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

eyvallah ama yanlış yönlendirdiğin bir sürü takipçinin olabileceğinide düşün dostum. Allaha emanetsin

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

İnşallah alim satimlarda emir girmek lazim uygulaya giriş güç oluyor hareketli zamanlarda

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eleştiri için teşekkür ederim Rabbim şu ana kadar yanlışta yapsam beni utandırmadı hayırlısı.

Gerekirse beklerim gerekirse de elimdekiyle yetinirim sabrım da vaktim de çok.
Hiiç acelem yok ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Nkolay bir daha Nkolay
İnşaallah o da bozulmaz

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Şubeye gerek yok uygulama yi indirin hesap açın kurye evrak getiriyor imzalıyorsunuz hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

bu işin mantığı ne kardeşim, amaç kar, şu anda önce dolar alıp, sonra dolarla gümüş almak mantıklı, ben bugün 10 bin liralık dolar alıp, dolarla Altın aldım 0,19 gr. fazla altın aldım. sizin öneriniz yanlış kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Her yerde şubesi var mı ? Ankara Sincan?

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Bende uzun zamandır turkiye finans kullaniyordum tfx kapaninca alim satim uçuk hale geldi şuan da nkolay çok iyi bana göre gündüz 6-7 krs

Samsunlu55_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Başka yol bırakmıyorlar uzun zamandır böyle ben hiç TL verip dolar almıyorum. Sadece bir kere yanlışlıkla aldım arkasından TL ye çevir dim.
Daha 5 e zaman var.

İki senedir aynı numara ama artık buraya kadar biraz daha bekleyelim bakalım TL ile gümüş alma fırsatı verecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

nasıl yani, önce tl ile gümüş alıp dolar amı geçelim dost

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Saat 5 e yaklaşıyor manipülasyon hazırlıkları başladı isteyen duruma göre TL ile alıp yarısını dolar a çevir erek devam edebilir durum karışık şaşırtmaca devam ediyor. Yatırım yapan bence çok kısa vadede en az iki ayı göze almalı dip ve tepe aramamalı Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1 alımı 2 ye bölerek destekte alabilirsin 11,07 Altın a gelirse biraz bekler ikinci parçanı da alır her birinin parite değerlerini kaydeder parite ile devam edersin diye düşünüyorum yanılabilirim şahsi kanaatim yukarıdan aldığının yarısını da dolar a çeviri r kımıldayacak alan bırakmazsın istediği yere gitsin daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

misafir37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

özel kur olan banka var mı saygılar

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Paranıza yazik o kadar makasla banka parayi yiyor tfinans

0BeğenmedimŞikayet

misafir37 ()

türkiye finans dan alıyorum

Ultra44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultra44 ()

hangi bankadan aliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

misafir37 ()

hocam 11.50 den alan ben 11.25 den almaya korkuyorum daha da düşer korkusunu ne yapmam lazım 2 alımlık hakkım var ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir parça ile giriş çıkış yaptığın zaman alttakinin ortalamasını yukarı aşağıdakinin ortalamasını da aşağı çekmiş oluyorsun böyle düşün.
Ayrıca düz mantık 9 dan sattın 10 dan aldın 11 den sattığın zaman alttaki 9 10 a geliyor ya da 10 dan aldın 9 dan sattın 8 den aldığın zaman gene kardasın her yol var. İyi kademe ve gerektiğinde sabır.
Kımıldayacak alan bırakmayacağız boğacağız en kısa zamanda inşaallah.
Karşı tarafın kazanma şansı sıfır. Bu konuda şimdiye kadar yanılmadım yerine göre yanlışlıkla aldım yanlışlıkla da sattım ama gene de kaybetmeyi başaramadım. Her şeyin bir ilki var kibir yapmamak temkinli olmak lazım ytd.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Eyvallah ustam öncekiler tersde 0617 lerden gelirse bi daha çıkış düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İki tarafa da avantaj sende yeter ki bezginlik yapma gerekirse bekle aşağı gelirse 59xx te yukarı giderse de 61 62 lerde mesela Ytd. Tuş senin elinin Altın da. Nereye gitse kardasın. Ben bu ara karpuz kesme vaziyetindeyim sadece takip ediyorum işlem yapmıyorum. Ytd.
İlk gölü attın hatırlı bereketli olsun.

Dönüş yerleri tam 12 den.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam 0606 girilen parca 0613 den cikildi. Sirada 0609 dan girilen parca bekliyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim bu grafikleri arka arkaya yüklemedieki amacım benim bildiğimi herkes bilsin benden çok kazansım benim yorumuma ihtiyacı kalmasın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mum rengi yeşil ama normalde aşağı dönmesi lazım.
Hoş inşallah fark etmiyor yukarı dolar a aşağı gümüşe şimdilik böyle daha TL ile alım yapmadım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum