Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:04:44
EUR 34.9777 00:04:44
USD 32.5329 00:04:44
ALTIN ONS $2332.1000 00:04:44

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uzak 2,95 386 yakın destekler 11,43 11,40 11,33 Dirençler 11,45 11,48 11,54 12,03

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Ben TL de bekliyorum düşüş tarafındayım ama yönün yukarı olduğunu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

rççp

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En az bir 8000 beklentim var 2025 yılı itibarı le en erken 2023 Mayıs ama biz adım adım parite mize bakalım ola ki gelmez ya da gecikir 1693 ü bir görelim. Bakalım 1693 1585 mi yoksa 1734 mü bu rakamlar önemkli 1600 Altın a inerse ilk defa altına kendi usulümle inşaallah dalar sıfır ortalama ile altın toplarım (Eskiden sürekli fiziki alırdım yabancısı değilim)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Reşat bey dirençler destekleri yazarken gram rakamı olarakta yazarmisiniz rica etsem.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

İkinci dirençte geldi acaba dün 61405 tan aldıklarımı çıkayım mı

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Yorumunuz biraz umud oldu
Bakalım ömür yetecek mi
Altın atağını görmeye

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben teşekkür ederim ben bazen heyecana kapılıyorum sizlin analizleriniz ise kelimenin tam manasıyla analiz. Ben işin içine duygularımı kattığpım için hata riski daha fazla. Lıke

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Teşekkür ederim Reşat bey. Siz de çok emek veriyorsunuz. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşerse dibini sıyırırız düşmezse birazıyla parite yapıp düştüğü yerin çok Altın a ortalama düşürerek toplarız nasıl olsa bedava.
Dolar endeksinin yükselmesi komedi yükselsin nasıl olsa tepesi üstü çakılacak inşaallah ne zaman çakılmadı ki ?

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Düşecek mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Fed enflasyonun Altın da getiri veren tahvil sürüyor kimsenin aldığı yok düşüş olursa dibini sıyırırız her kese yetecek yerimiz var. Çoğunu elde tutmaya parite ile ortalama düşürmeye düşen bıçağın dibini sıyırmaya devamke.

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben usta değilim sadece işlem tecrübem var adım adım takip edip kendimce bir şeyler bulmaya çalışıyorum. Lıke

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Fedle beraber bir düşüş olmaz mı

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkürler inşaallah bir an evvel grafiklerinizi görürüz. Lıke

Auto™ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Destek le yin bizi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Takip listemde olanlar bir an evvel grafik yetkisi alsın diye her gün üç lıke ile desteklemeye çalışacağım şu an ustaların konuşma zamanı

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Miryaz52 alt yorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Takip listemi güncelledim isterseniz siz de takibe alın bazen heyecana kapılıp kastımı aşan yorumlar yaptığımdan ve fazla grafik ve paylaşım yaptığımdan çoğu tarafından belki yanlış anlaşıldım engellendim bir kısmını hala anlamış değilim. @TRADERMANT uzn süredir dönüş yapmıyor belki onsun 21 üstüne atmasını bekliyor olabilir 18,90 5 Hazirandan beri kırılmadı kolayca kırılacak durumda demiş ve durumda değişiklik olursa haber veririm demişti. Yani gümüşün yükselme ihtimali de analizi içinde vardı inşaallah olumsuz bir durum olmasn.
Bence 26,70 kırılırsa 10 dolar altı büyük ihtimalle iptal olur. Çünkü CHF nin durumu ortada altında en geç 2023 Mart itibarı ile atak bekliyorum.

Yolun sonu görünüyor alıp yatanlar çok büyük karlar elde edeceğe benziyor
Biz de küçük moral işlemlere devamke

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Aman usta eğer dalacaksan suyun derinliğini hesapla
Allah muhafaza ya dibi betonsa

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Kendimi @NİLSUDE hanıma bir türlü sevdiremedim. Grafiklerine o kadar yorum yaptım
Bi teşekkürü çok gördü
@Auto ya da bakarız

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve alaykum selam ben daha çok alım kolluyorum belki arada biraz dolar a parite ile kendimi bilerek terse yatırabilirim ama miktar hep az.
@Altınlarımı_verinnn sağ olun
@Antidepresann 19 doların altında kademeye başlarım 16,95 gelse süper olur o zaman bana yasakladığınız kelime yerine kelime bulamıyorum yüksek karla parite imkanı verme ihtimali, yüksek olur.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Slm aleyküm hocam bugün hangi tarafta duralım

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Elinize ilginize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gelse dibini sıyırırım. Tabi bu gün geçerli her gün parite ile ücretsiz dolar tahsilatı ve devletimize vergi ile olmayan dolar aktarması yapmaktan mutluluk duyarım.
@Altınlarımı_verinnn

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Açık yeşil hat üzerinde memnuniyetle ve özenle gümüş toplarım.
Düşen bıçağı her zaman olduğu gibi tutarım 2 sene oldu hep kâr.

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Ben rakamı tam anlayamadım. Hangi rakam altı gelirse?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum