Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 14:16:37
EUR 34.9529 14:16:37
USD 32.5381 14:16:37
ALTIN ONS $2347.0150 14:16:37

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa67_62 ()

Reşat hocam tl hariç sepeti ful %30 kriptoda, %30 gümüş, %20altin, %13 usd gerisi euro ve gbf fed öncesi %40-50 gibi usd ve ya tlye yada ikisine geçmeyi düşünüyorum geç kaldım farkındayım düşünceleriniz kıymetlidir ytd olmadan

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,08,2021 6,35931 ilk alış ( 5 ler dörtler geliyordu ons 11 e kadar düşüyordu neredeyse 27 oldu full işlem yapan pişman olabilir dedim maliyeti kurtaran çıktı sakalım yok ya )terse yatış, arada çokça kilitledim 17,12,2021 12,25911 satış 20,12,2021 10,93463 alış miktarı biraz fazla kilitledim terse yatış 21,12,2021 8,13797 Alış 01,03,2022 11,41416 alış 8,03,2022 12,5262 satış
18,08,201 den beri 1000 işleme geldim mi geçiyor muyum bilmiyorum kilitlemeye devamke.
@Antidepresann kilitleme kelimesini kullanmazdım ama hiç tepki yok serbest mi ? kullanalım mı son mu olsun ?
Tekrar uyarıyorum fed'i ciddiye alan pişman olabilir ful işlem yapan pişman olabilir. !

Düştükçe toplar parite yle de devam eder dibini sıyırırım keşke

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfada çıktı mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet düşerse bir parça daha eklerim inşaallah TL yi de artırıyorum daha da düşerse TL ile eklerim her yol açık. Gerekirse de iki ay beklerim. Ytd.

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Demin bozdugunuzu mu yerine koydunuz hocam dogru mu anladim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,62 den temin girdiğim gümüşü yerine koydum tahsilat no 2 düşerse gümüşe devam terse yatmanın faydası soranlara.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,008 den girdiğim parçanın yarısını 63,26 dan dolar a geçtim tahsilat no1

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Coni Hans Yolanda Hadi hep beraber azcık az kar al bilerek dolar a terse yat gümüşü uçur. Ytd

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam bilerek dolar a geçmek mantığını anlamadım gerçekten her ihtimale karşı dersen anlarım düşerse elimizde atacak fişek olsun gibi yani ama demek istediğim 75 baz olursa sadece beklemek mi lazım

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Emin olmama :))ve biraz düşmesini bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

medalist46 ()

Konu aynı, mecra aynı...

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Konuyu saptirmayalim kardeşim. İstemediğimiz bir mecraya çekme bizi.

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

medalist46 ()

Sakalda keramet olsa keçiler alim olurdu.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Abi senin Sakal cokmu uzun. her yorumunda başlık Sakal. :))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı bekliyorsanız bir parça girip neden yarısını dolar a parite etmiyorsunuz merak ettim?

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilerek çok az miktarlarda dolar a geçip terse yatmalıyız ( 22,59 TL ekranda yanana kadar ) geri dönüş olursa ücretsiz dolarları alarak yukarı doğru devamke. Ytd. Ben elimdekinin çoğuna sahip çıkıyorum 12,07 den de ekledim 30 Haziran 2022 den beri anlamadığım parite işlemi ile devam ettim.

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Takibe devam
61405 tan alınan 6275 ten yerine teslim edildi

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

dolar a geçtim bir miktar, bir mikar da gümüş ile bekliyorum bakalım cuma günü ya da PErşembe günü Tekrar geçişler yapabilirim. Teşekkür ederim üstad.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@kahveci65 yatay seyir ve ücretsiz dolar dağıtımı devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

% 10 ihtimalle ons 130 civarı olabilir bu ihtimal az.
Biz şimdi 21,15 üstünü bir görelim.
Ama üst hedefleri görmek istiyorsanız azar azar küçük miktarlarda yükseldikçe aralıklı kademeli gümüşten dolar a aşağı gelmesi halinde de dolardan gümüşe geçerek b dolar toplarsanız bence hedefin gelmesi çabuklaşabilir ihtimal artar. Bilerek kendinizi terse yatırmanız lazım. Şahsi kanaatim daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim ama hiç kaybetmedim . Ytd.

kahveci65 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de anlamıyorum kendimce bir şeyler görmeye çalışıyorum. Sizde teknik grafiği açıp değişik zaman dilimlerinde bakın isterseniz.
@Exotic39

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Ben grafik olayından hiç anlamam. Teknik bilgi yok bende maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam merhaba bugün nasıl bir yol izlemek mantıklı full gümüşteyim benim içimden geçen 75 baz puan arttırım olur vede bunu ons zaten fiyatladi ve daha aşağı sarkmaz peki 100 baz puan arttırım olur ise hemen dolar a parite mi yapalım yada sizin tavsiyeniz nedir yatırım tavsiyesi olmadan

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz evvel tel den gördüm ASRN düşüşler alım değil satış fırsatı demiş çelik2119 da düşen bıçak tutulmaz diyor peki yanlış mı söylüyorlar elbette hayır insanların ne söylediklerini iyi anlayıp uygulaya biliyorsanız buyrun yarın zarar ederseniz veya az kar ederseniz adı geçen kişileri haksız yere suçlamayın derim. Ytd
Ben de ne yaptığımı işlemlerimle birlikte paylaştım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Bu yorumun türkçe meali nedir? .. Aynı anda short- long pozisyonu mu aldınız?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevabı gönderdim sayfaya düşmedi aç bak istersen sen bilirsin kendi kararın ben alım tarafındayım elimdekini çıkmak içimden gelmiyor fed sıfır düşürsün alayım.RÇÇP görmüş müydün net yazdım.
@Antidepresann ustam yardım et bir yorum da sizden alalım.

soldaki ince direğe yaklaştık mor hatta zorlanıyor süsü var ne olacak ben de bilmiyorum ytd.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kahveci65 ()

Hocam Merhabalar. Biraz Farklı Bir Soru Olacak Belki Ama Sormak İsterim. Önümüzdeki 1 Yıl İçinde Gümüş 2x, 3x Gibi Bir Potansiyel Yakalayabilir mi Sizce? Böyle Bir İhtimal Sizce Nedir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yatay seyir devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni de engellemiş ama kırıcı olmamak lazım devamlılık esas farklı bir durum görüyorsa da fikrini değiştirdiğini rahatça söyleyebilmeli ben TRADERMANTI bekliyorum çünkü analizinin içinde yükseliş tarafı da vardı. 18,90 ın kırılımı konusunda galiba henüz ikna olmadı.
26,70 yukarı kırılırsa yani 35 dolar ı görürsek bence 10 dolar altı çok çok zor.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum