Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 08:00:52
EUR 34.7856 08:00:52
USD 32.3958 08:00:52
ALTIN ONS $2307.5450 08:00:52

Konu: Sakalım da var ama kendi kendime konuşuyorum.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Ters bayrak var mı

Yorumlar (435)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin de mübarek olsun belki alttan iyi yerlerden ilave yapıp parite yle kısa zamanda kurtarıp ortalamanızı sıfırın Altın a çekebilirsiniz . Sağ olun.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam tekrar ediyorum ben sana beğenilerimi kullandım. Iyiki varsın. Cumanız mübarek olsun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Keşkelerin kıymeti yok ama sabahtan yükselen ons dan faydalanamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yok hocam ben size hep desdek olmuşumdur. Olmasada hata olmuştur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çıkış yapayımmı diye sordunuz buradan itibaren 100 100 100 200 yükseldikçe çıkış yapıp aşağı doğru ücretsiz dolar toplayabilirsiniz diye paylaşmıştım bir de dl vermişsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam risk alıp alim yaptım. Umarım düzeltme yapar ve cumanın hem manevi hemde maddi bereketine kavuşuruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur bana soru sorup alt yoruma bir de dl vermişsin teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur cevap bekliyorum kimse benim gibi risk alıp kolay kolay cevap vermez. !
Alt yorum mum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur bana soru sordunuz ben de risk aldım alt yorumla cevap verdim gereğini yaptın mı ?
Eğer yaptıysan ücretsiz dolar tahsiline başlayabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mrbe mayakonde daradaradiri

Alt yorum mum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur Gümüşte yatay seyir devam ediyor bakalım bir tarafa kırabilecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üstteki hat kanal dibine vurdu @Ali_Cesur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekleri yeşil dirençleri mor ile işaretledim şimdiden başlayarak yükseldikçe 100 100 100 200 çık istersen aşağı gelirse de 50 50 100 yerine koyarak dolar artırabilirsin şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Reşat hocam sen diyorsun ya her yerden alınır. Akşam 19.250 den 1000 dolar lık gumus almıştım. Iyide tepki verdi. Lâkin sonra satış yemiş. Şimdi 18.92 ler desdek olup düzeltmeli yapıyor. Beklimedemi kalalım.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorum altta.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geçmişten günümüze fed ' e bakarsak günümüz şartları için aslında bu hedefler çok ucuz ama biz gene de önce 21,15 üstünü bir görelim adım adım gidelim. Tarihe baktığımızda ortada sırıtan gerçek göstermiş ki Altın ve gümüşünü muhafaza eden uzun vade de karlı çıkar diye düşünüyorum günümüz şartları öncekilerden çok daha elverişli şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Acaba ? Bir ihtimal

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altından anlamam ama 1585 e bile düşse ilk durağı 3000 olabilir ben de düşerse ilk defa Altın alırım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum mum dip tepe beklemek hata ama eldeki parayı bitirmemek kar almadan da arka arkaya alımda acele etmekte öyle.

Keşke sert bir şekilde aşağı düşsede bir hafta içinde 25 dolar ın üstüne atsa böyle aheste düşüşler sıkıntı. Gene de Altın şu ana kadar olduğu gibi sağlam durmaya devam ederse rasyo desteğiyle gümüş yukarı güzel bir tepki verebilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim aynı şeyleri daha önce de beraber yaşamadık mı hani uçurum vardı nerede bu uçurum bence Altın bu kadar manipülasyona karşı kaya gibi sağlam durdu 1600 hatta hadi 1585 olsun gelirse şimdiye kadar hiç altın almadım 1/4 balıklama atlar dibini sıyırım inşaallah.

Grafiğe herhalde hiç bakmadınız. Net görünüyor aslında söze gerek bile yok

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

altın sağlam durdukçamı benim gözler görmüyor o zaman.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın şu ana kadar olduğu gibi sağlam durmaya devam ettiği sürece rasyonun da gümüş lehine dönmesiyle gümüş gecikmeli de olsa yukarı güzel bir tepki verebilir.
Artık pek çok kişi görmüş olsa gerek fedin hiç bir etkisi yok veriler aldatmaca ortada açıkca manipülasyon var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Genel itibarı ile doğru dolar ınız olmayacak önce gümüş yükseldikçe aralıklı kademeli dolara geçeceksiniz sonra gümüş düşünce aynı gümüşleri yerine koyuyoruz olmayan dolarlar portföyünüze geliyor.
Ancak gümüş çıkışa geçtiği ilk anda yakalarsanız alttan çıktığınız gümüşü yukarıdan girip daha yukarıdan da çıkabilirsiniz. Aksine ilk düşüş anını yakalarsanız gümüşten dolara geçip gene daha aşağıdan gümüş alabilirsiniz.
Örneğin 50 dolardan gümüş aldınız. 23,90 dan doşara geçip 18,30 da tekrar gümüş aldığınızda ortalamanız 50 doların bayağı aşağısına gelir aynı işlemi tekrarlayabilirseniz de ortalamanızı sıfırın Altın a indirebilirsiniz.
Ancak ben çok küçük miktarlarla zararkes yapılıp kar ettikçe miktarın yavaş yavaş artırılmasından yanayım.

CevoCe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Hocam parite nasıl yapılır tam olarak
anladığım kadarıyla gümüş yükselince dolar a geç gümüş düşünce tekrar gümüşe geç doğru mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

61,706 dan bir kısmını daha gümüşe geçtim alt yorum mum bir kısmı beklemede

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumu okuyup fayda gören bir ses versin artık

Aşağı gelirse kalan dolaları da gümüşe daha aşağı gelirse de yarın TL ile alıp parite değerini kaydedip devamke

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,10 dan tekrar gümüşe çevir dim ücretsiz dolar ımı aldım 62,59 beklemede

Alt yorum mum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İki tarafa da kırabilir

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum