Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0755 11:02:03
EUR 34.7769 11:02:03
USD 32.3119 11:02:03
ALTIN ONS $2321.2500 11:02:03

Konu: Karar yerleri ve ikiz kardeş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş çok kısa vade için tamam mı devam mı noktasına doğru gidiyor 19,65 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepki verebilir.
% 1 zararkes yapmak isteyen dirençlerde takıldıkça sembolik miktarlarda dolar a parite edip desteklere dönüşte de alttan toplamayı deneyebilir ve kendini kazanabilir diye düşünüyorum.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.ssaik

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizi takip listeme ekledim saygılar Umut bey. Adaş sayılırız.

Umut_25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umut_25 ()

Emeğinize sağlık Reşat bey.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size ve sizden sonra selam verecek her kese
ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuhu bence çelik2119 u takip eden de fayda görebilir o da sayfayı bırakıp gitmedi ona da sürekli yüklenildi. Ytd.
Sayfadan destek istediğimde gördüm ne olduğunu sen de gördün bende kimse engelli değil ama beni engelleyen çok.
Anlık takibi ve grafik paylaşmayı da bıraktım kâr mı ettiler?

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Selamünaleyküm ustam
Sabahın en güzeli en bereketlisi ve en hayırlısı senin ve dostlarının üzerine olsun
Öyle deme bence gizli hayranların çok var. Sizden haber alıp gizlice işlem yapan çok vardır.
Onlara da selam olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

O yüzden biz kaybediyoruz destek direnç bilmiyoruz kardaydık zarardayız dolar ı gümüşe çevir elim çevirmeyelim mi bilmiyoruz ustaların yorumlarıyla bişeyler yapmaya çalışıyoruz bazıları kaybedince sizin yüzünüzden böyle oldu zarardayız deyince adamlarda bişey demeye korkuyor inşallah biran önce herkes zarardan çıkar

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz abi altının dahada düşeceğine ve gümüşünde altınla birlikte düşeceğine inanıyor. Dövizde beklediğine söylüyor. Dün ben parsa parça gumus almıştım akşam baya zor kurtardım. En iyisini herkez kendi bilir. Reşat bey kâr da olduğu için giriyor çıkıyor. Birde desdek direnç bildiği için içi rahat.

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Hocam ben dolar dan geçmeyi düşünürken siz gümüşten dolara geçiyorsunuz ne yapıcağımı şaşırdım :))

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

63,30 dan eccik gümüş dolar a 24 dolara gelene kadar devamke aşağı dönerse aparkat hazır @Abik

Çok kısa vade Üstteki ilk direnç 19,806 Kısa vade destek 20,80

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sesli düşünüyorum süper zeka spek haydi yukarı dirençlerde takıldıkça gümüşten dolar a geçişe başlıyorum 24 dolara gidene kadar devamke aşağı gelirsen fena aparkat çakarım.
Benim gibi deliyi burada 3 4 kişiden fazlası takip edip işlem yapmaz yukarı daha yukarı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki ikinci grafiği ben yüklemedim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki ikinci garfiği ben yüklemedim neden ne amaçla nasıl geldiğini de bilmiyorum.
@admin İlgilenme imkanınız var mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum