Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:52:38
EUR 34.7635 03:52:38
USD 32.2818 03:52:38
ALTIN ONS $2294.7900 03:52:38

Konu: Karar yerleri ve ikiz kardeş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş çok kısa vade için tamam mı devam mı noktasına doğru gidiyor 19,65 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepki verebilir.
% 1 zararkes yapmak isteyen dirençlerde takıldıkça sembolik miktarlarda dolar a parite edip desteklere dönüşte de alttan toplamayı deneyebilir ve kendini kazanabilir diye düşünüyorum.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.ssaik

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Kardeşim sen Kuveyt Türk mü kullaniyordun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Resat hocam dun bende gumuse giris yaptim.19.80 lerden pişman oldum lakin çıkış yapmadan çok hızlı düşdü. Zararkesde yapmak istemedim. Bir el atsana pazartesi nasi bir yol izlemeliyim.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Reşat hoca özellikle size leventin msj geçmişe bakın diyorya çözmesi biraz zıor ama çözerseniz bekleriz:)))

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neyse fark etmez yukarı gider se aralıklı kademeli desteklerde yavaş yavaş artan oranlarda gene dolar a geçersin terste kalmakta da fayda var bunu da sayfa da defalarca paylaştım.
Düşerse de acele etmezsin bu parça kar etmesin terste beklesin çok düşerse gümüşe geçersin fikir olarak paylaşıyorum ytd.
Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim zaten 1 gramlık deneme yaptın değil mi?

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Cevabınız için çok teşekkür ederim.
Benim sizin gibi işlem yapmam için kara tahtada anlatmanız lazım . :))

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Vallahi bende artık anliyamiyorum nasıl olduğunu fotografladim ama buradan gönderemiyorum yapılan işlemleri fotoğrafladım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bak alt yorumda da bir önceki işlem adım adım yazdım nasıl o rakamdan çıktın tekrar kontrol et.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Evet sormuştum
Son işleminizi de gördüm
Al karayı bul karayı gibi yaptınız
İşlemler birbirini takip ettiler

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Aleykumselam efendim
Yorumunuzu yeni gördüm kusura bakma
Nereye geleyim

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum gene sayfaya düşmedi galiba

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bana 18,60 ne zaman gelir diye galiba siz sormuştunuz gelirse haftaya demiştim ama garantisi yok.
Buralardan yukarı dönmeyeceğini kimse iddia edemez ben gene de son işlem hakkımı kullanıp biraz dolar a parite yapmıştım size geldi mi o yorumum.
Çoğu yorumum sayfada çıkmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim parite işini ben de bilmiyorum. 30 Hazirandan beri deneme yapıyordum kısa bir süredir gerçek manada işlem yapmaya başladım aynı şekilde de devam edebilirsem bir sene sonra herhangi bir marketin önüne dikilip para dağıtmaya başlayacağım inşaallah.
Diyelim ki aynı miktar gümüşü dolar a geçiyorsun sonra daoları gümüşe her seferinde elindeki dolar artmış mı ona bakıyorsun zaten orada yazıyor net ne kadar dolar kullandığın.
Gümüş rokete bağlayana kadar devam inşaalah dedikleri gibi ons 10 usd nin Altın a düşer biz de -100 usd ortalama ile toplarız. Nasıl olsa roketleyecek ama ne zaman. Bilmiyoruz ama fark etmez biz bedava dolarımızı toplayalım. Ytd. Sayfamı okursanız hepsini şeffaf bir şekilde paylaştım farklı bir durum olursa da ona göre strateji belirleriz.
Yapay zeka kesinlikle insanı yenemez diye düşünüyorum. Ytd.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Okudum ama sizin mesajlardan fayda elde etmek için parite bilmek lazım.
Onu da herkes yapamıyor maalesef.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumu okuyup faydalanan oldu mu arkadaşlar?

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Besle kargayı oysun gözünü
O kadar savundun, o kadar etiketledin ve sonuç
Zaten o da sayfayı meşgul etmekten başka bir şeye yaramiyordu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makası çok koymuşlar 18 kuruşa yakın yukarıdan aldım bu arada yorumlarım sayfaya düşmüor rest te beni engelledi.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bereketli olsun
Biz istediğimizi aldık gerisi ona kalmış. Ne yapıyorsa yapsın.
Teşekkürler ustam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

11,30280den tabeladaki rakamın çok üstünden Tl ile gümüş ekledim. Şu an parite değeri 61,37 61,46 @Abik @NİYAGARA @levent06 @Invincible_lion

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar dan TL ye 18,09074 siz de sağ olun parite de 1 hakkım kalsı artık fırsat vermezse pazartesi devamke.
@Abik @Levent06_ @levent06 takibe aldın mı sayfasını dikkatli oku gerekirse geriye doğru bir kaç sayfa güzel tespitler de bulunmuş gibi.

Ecpoyraz_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hocam hayırlı günler Reşat hocamın selamı var size bişey iletmemi istedi gelirseniz sevinecekmiş

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Saol kardeşim haletim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kıymetli maden alış satışa tıklıyorsun sonra alacaksan ala satacaksan sata tıklayıp dolar ı seçiyorsun Aynı gramı satıp geri aynı gramı aldığına her işlem de doların artması lazım.
Bedava dolarını da dolarda geri çekilme ihtimaline karşı TL ye zaten maliyeti0

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Satış yaparken dolar ı seçmen gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Dostum Kuveyt ilk defe kulanı yorum prite nasıl oluyor atibraja geliyorum boş nereden ekliyecez

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

size belirtiğim bir hedef vardı hepsi iptal bir önceki iniş sadece bir dipmiş şimdi ki sanırım bir tirent değişikliğine gidiyor yani dipin dibini görücez bence rakkamı yazmıyorum vahim bir sonuç önüzdeki 10 iş gününün 6 sı bence aşya

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

O dediğini yapmak için elde nakitin olması lazım neyse çok zarar ettim ben bu isden artık al sat yok hedef koydum gelmeden satmam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Niye ki keşke düşse toplarız uçarsa 1 kazanırız düşerse 10 ona spek karar verecek.

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Al şeklinde olursa uçar gümüş ama sat olursa vay halimize

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

61,88 den de 62,10 dan çıktığımın diğer yarısını dolar dan gümüşe geçtim bedava dolarımı tahsil ettim vergimi ödedim.
Doları da TL ye geçip çok düşerse alttan TL ile eklerim inşaallah.
Bu gün 2 Trilyon dolarlık opsiyonlu işlem olacak diye duydum araştırın aslı var mı ?

1BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim şimdi abik kardeşimle de görüştüm çok sağolun. Bu sefer başarı ağım :) şu an full gumusteyim ilk alımda sizi takipteyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum