Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 01:15:12
EUR 34.7832 01:15:12
USD 32.3049 01:15:12
ALTIN ONS $2302.4200 01:15:12

Konu: Karar yerleri ve ikiz kardeş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş çok kısa vade için tamam mı devam mı noktasına doğru gidiyor 19,65 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepki verebilir.
% 1 zararkes yapmak isteyen dirençlerde takıldıkça sembolik miktarlarda dolar a parite edip desteklere dönüşte de alttan toplamayı deneyebilir ve kendini kazanabilir diye düşünüyorum.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.ssaik

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

Baktık nolmus onlara 10 y ler 0.65 den beri yukselisde dxy zaten hedefini yarilamadi bile

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

bunlar $ yukarı iten sebepler emtiyalarin yakıtı bunlar $ 8.5 da olduğunu dusun bide.

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

Ons $. birlikte yürümedıgı surece bir anlamı yok dxy yükseliyorsa biryerlerden para oraya akıyor demektir

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

misal gms den şimdi sen söyle nolucak Eylülde Fed faizmi indirecek isinemi gelir emtiyanin gelmez sadece sanal paralalin işine gelir çünkü ons tarafı yok bunlarda.

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

dxy yükseliyorsa biryerlerden para oraya akıyor demektir misal gms den şimdi sen söyle nolucak Eylülde Fed faizmi indirecek isinemi gelir emtiyanin gelmez sadece sanal paralalin işine gelir çünkü ons tarafı yok bunlarda.

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

faizmi arttıracak yine çıkışlar olur emriyalardan. yani ortaya bı laf atiyosun daha sonuçlarını kestirememissin. sadece sen değil ama

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

ilginç şekilde gümüşün bazen yulardan delen yönlendirmelere kulak asmayıp ters hareketler yapabiliyor evelki gün kesin aşya inmemiz gereken zananda yatayda kaldı düşüşü görüyor anlamsızca yukarı cekip düşüşü abzorbe edebiliyor dicem o ki bu tahtayı yönetenler çok purofosyonel kişiler

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

evet en sonunda. Ben derdimi anlatamadım kimseye dolar bedava dolar alın demedim. Bari sen anlat boşa zarar etmiş parite ile çok rahat kar ederdi sen de denedin gördün. Bir de sen dene belki anlatabilirsin ben vaz geçtim kimse kimsenin ne dediğini anlamıyor.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Hemde net 48 zarar etmiş

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

çancılar en son 48 gram zarar mı etmiş sordun mu?

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Pardon pardon 48 gram artırmış

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce yaklaşık olarak okla işaretlediğim bölgeyi taban yapsın. Adım adım gidiyorum ondan sonra grafiğini yükleyeceğim tabi o zamana grafik yetkisi ve üyelik kalırsa. Şu an dip veya tepe tahminim yok buradan bile yukarı dönebileceği gibi daha aşağıyı da görebilir çoktandır gümüşün toparlanabilmesi için en az ekim ayını görmemiz gerektiğini ve dxy nin uzun süre dayanamayacağını söylüyorum öyle dedikleri gibi kafalarına göre faizi ök artırırlar. artıramazlar.
Uğraşmaya devam ediyorlar ben artık aldırmıyorum.
@Abik destek istediğimde gördün

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

gördüm bence gümüş bir tirent değişikliği dip zirve formasyonunu henüz oluşturmadı daha önceki diplerin hiç biri bunu teyıt etmiyor

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

sizin hedef nedir 9 ay sonrası

3BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sen yalnız değilsin
Ben ve @Levent06_ arkadaşların var ya
Nasıl yalnız olabilirsin ki

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

bu düşüşü ve sonrasını tahmin etmeye çalışıyorum alt bolıncır banta kesin temas edip bantla 2 ,3 gün yakın temas gecirebiliriz önceki diple ikili dip oluşturma cabası var şimdilik daha aşya kırarsa bu sefer herşey değişecek

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Acaba 22 gram artırmış olabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

benim hedefimin gelmesi en az 9 ay alır diye düşünüyorum.

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

günaydın yine inceleme yaptım durum düzelecek biraz zamanı var

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

İlk başta gelecek

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnsan insanı isminden çok yaptıklarıyla tanır.
Benim en büyük sikintim anlaşılamamak.
ben onlara demişim ki dolar bedava dolar alın. Bunu görünce aralarından ayrıldım.
Destek istediğimde de neler yaşadık gördün. Onlar da beni engelleme veya bana kulak asmama yolunu tercih etti.
Ben de artık aldırış etmiyorum daha önce yapılan uyarıları iyi niyetli olarak görüyordum bundan sonra artık yalnızım ve bildiğimi okuyacağım inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

265 gram gümüşle 86 işlem yapmış sonunu siz düşünün

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

538 rakam ne zaman gelecek

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uzunca zamandır yükseliş için erken olduğunu Ekim ayından itibaren toparlanabileceğini yazıyorum 53 dolar ı ekranda gördüğümüzde de trendin % 70 ihtimalle yukarı döndüğünden bahsede bileceğimizi yükseliş için henüz erken olduğunu yazıyorum. Dikkate alan terste kalmadı.
Ne zaman derseniz bilmiyorum.
Fed e gelince ben fed i ciddiye almıyorum sebebini sayfamda grafiklerle açıklamıştım.
Selam verenlere ve bundan sonra selam vereceklere aleyna ve aleykum selam.

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Net zaman verebilirim Eylül fed toplantisina kadar hicbir sey beklenmez. bakiniz abd10y ve dxy

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

dıp rakam veremezsın tabıde donus onay mumu gerekır ama son haftadakı o kırmızı mum zaten yukarı trend dusunme dıye orda duruyor onu anlatmaya calıstım. dıp tepe rakamını mum soyler zaten

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilgisayarı kapatmıştım yorumunuzu görünce geri açtım benim dediklerimden nasıl bir mana çıkardınız merak ettim.
Bir de haklı olabilirsiniz nasıl bir yol izlenmesi sizce daha uygun olur.
Ben tedbir olarak bir miktar gümüşten dolar a geçtim çoğunu ise sabit tutuyorum.
Yaptığım işlemler sayfamda var.

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

resat o son marubozu mum senın dedıklerının tam tersını soyluyor :))

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Cok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,351 aşağı kırılırsa gümüş birmiktar daha aşağı gidebilir.
18,351 aşağı kırılmadığı sürece şu an 23,380 e kadar bir potansiyel görünüyor.
Ne şurası dip ne de şurası tepe gibi bir iddiam kesinlikle yok ve ne zaman sorusuna da verebileceğim net bir cevap yok dip te beklemem tepe de az kazan hep kazan Hayırlı hafta sonları.
@Hkaranfil vadeniz varsa ne altın ne gümüş kaybettirmez dolar ı en az ikiye katlar diye düşünüyorum ama bekletebilir. Zamanla ilgili bir şey söyleyemem.
@Fenci52 bende aynı yerden aldım eldeki parayı bitirmeden arada parite ve kar çıkışları yaparak bedava dolarları TL ye geçirmek şartıyla 100 TL de olsa parça alırım. Kısa süre önce 12,07 den de alım yaptım sayfamda var.
şahsi kanaatim fikir alışverişi olsun diye paylaştım. Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum