Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0688 18:30:39
EUR 34.8116 18:30:39
USD 32.5470 18:30:39
ALTIN ONS $2329.7100 18:30:39

Konu: Karar yerleri ve ikiz kardeş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş çok kısa vade için tamam mı devam mı noktasına doğru gidiyor 19,65 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepki verebilir.
% 1 zararkes yapmak isteyen dirençlerde takıldıkça sembolik miktarlarda dolar a parite edip desteklere dönüşte de alttan toplamayı deneyebilir ve kendini kazanabilir diye düşünüyorum.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.ssaik

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum. Geri çekilmeler aralıklı alım fırsatı olarak görünüyor ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Gönlüm kırmızı çizginin solundan yana:))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo kırmızı çizginin soluna geçerse Altın ve gümüş yukarı güzel bir tepki verebilir verebilir. Dalgalanma olması durumunda ise aşağı yukarı hareketler hatta geri çekilme olabilir. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anlık fibonacci

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sonuç fed i ciddiye almayan ve alttan kademeli toplayıp birazıyla da destek direnç takip edip Kâr alan ortalama düşürüp gram artıran kim blir sermayesini kaça katladı fed in ağzına bakan ise zararına zarar ekledi.

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kademeli paçalı işlem hiç kaybettirmedi ful işlem bekletebilir ve moral boza bilirde

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfada sohbet değil analiz paylaşılmalı analizler sayfadan düşürülmemeli.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumu görüp te beni ciddiye alan oldu mu ıh

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Yaşayarak görüyoruz grafik ahanda orda düşüş trend i bitmedi düşen kanaldan cikmadik derken dalga geciyordu birkac kendini bilmez roketci tayfa :) 12 gun sonunda kar almak cok guzel

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ulus06 ()

Yok abi tövbeliyiz ?

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

aman ıyı ol hele bu zamanda bırde buralarda para kaybetme :))

Ulus06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Msj ni bile tam okumaya gerek duymamistim oyle bakim dedim de sen fena kayış atmissin fazla kasma kayislari koparirsin boyle giderse yani kafayi kirarsin

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Hastamisin sen ne sıvışması sizin bir dediginiz otekini tutmuyor basimdan savmak icin he he dedim anlamiyormusunuz bune kompleks derdin ne anlamadım tavuguna kış mı dedik boyle hucum ediyorsun ben sizden bisey anlamadim

1BeğenmedimŞikayet

Ulus06 ()

Şükür hamdolsun abi iş güç devam yıllardır böyle burası :))

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

İyidir eğleniyoruz iste her kafadan bir ses :)) sen nasilsin

Ulus06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

sakaryalı adında bir hocam vardı çok bilgiliydi 2 defa kendisini yanılttım. sosyal medyanın bütün hesaplarında beni engelledi. ))

hakkını inkar etmeyelim bilgi birikimi çok fazlaydı.

0BeğenmedimŞikayet

Ulus06 ()

Ağam gelmiş piyasalara @REEST napıyorsun abi nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

REEST ()

hahah bayılıyorum su ufurup ufurup acıkla dıyınce sıvısanlara. tmm sen bıldıgın gıbı tarıhde ver fed e ayar da verr cok gordu senın gıbılerı bu sayfa bak ustacıklar kayıp grafık sergısı acanlar ortalıkda yok kacan kacana. markette sıra bekleken duyduklarını burda ufuruyor barı dedıgını anla once oda yok. vakıt ısrafı arsıve bye bye.

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Kardesim fed son titanagjnda 2023 isaret etti dedimya tutanaklari incelesen bu soruyu bana sormassiniz bile

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Bende burdayım abik kardeşim, her ne kadarda bu işi beceremesemde:)) sonuçta bana çok yardımcı olmaya çalışıyor Reşat kardeşim

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Pardon kardesim ben senjn kadar anlamiyom sağolun bilgilendirdiginiz icin bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Ve aleykümselam aynen katiliyorum size bir kac yazinizi da okudum kararlariniz yerinde ve dogru. yanliz fed i ciddiye almiyorum demeniz bana gore yanlış dunya piyasasini elinde tutan belirleyen bir fed den bahsediyorken neler yapabileceklerini kimse tahmin edemez son 6 aydir fed sazı eline aldi diledigi gibide çalıyor

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

faızmı ındırecek dıye sordum ındırmeyecegını zaten bılıyoruz sen tezını acıkla donup donup dedıgımı bana soyluyorsun hala.

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

tmm eylulde ne olucak onu acıkla demıssınya net tarıh dıye onu soruyorum. benım dedıgımı bana anlatma.

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Fed in faiz inderecegi cumlesini kullanan tek kişi sin son fed tutanaklarini incelersen 2023 ü isaret ettigini anlarsin indirim lafı nerden cikti. ustelik fed faiz indirirse bu degerli metaller icin yukselis anlamina gelir. biraz karistirdiniz siz

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Kardesim 10y guvenli tek limandir para burada toplanıyor degerli metallerin gercek yakiti ons tur. degeri tl ile degil ons ile olculur islem yaparken parite yapilir $ isterse 1 tl olsun onemli olan ons fiyatidir

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

bızde onu soyluyoruz sana para cıkısı var dxy 10 y ler yukseldıkce . eylulde ne olucak onu soyle sen eylul fed ı bekleyın demıssın bellıkı yukselıs ıcın dedın

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

2.97 de 10y nasil ne olmus tarihi zirvesinde 10y dusmeden onslarda yukselis beklenmez bilmiyormusunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum