Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 13:33:46
EUR 34.7825 13:33:46
USD 32.2881 13:33:46
ALTIN ONS $2320.3850 13:33:46

Konu: Karar yerleri ve ikiz kardeş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş çok kısa vade için tamam mı devam mı noktasına doğru gidiyor 19,65 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepki verebilir.
% 1 zararkes yapmak isteyen dirençlerde takıldıkça sembolik miktarlarda dolar a parite edip desteklere dönüşte de alttan toplamayı deneyebilir ve kendini kazanabilir diye düşünüyorum.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.ssaik

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bazı veriler ile bazen yükselecek ama bırakmazlar faiz söylemi ile baskılayacaklar
@REŞAT12 ustayı iyi takip edin aldığı zaman al sattığı zaman sat
İçindeki histen çok ona güven
Ve SABIIR

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Maalesef öyle oldu

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Kar görmeden uçacak kaçacak diyenlere ve içinden çıkacak arkasından bakacaksın hissi ile bir daha mı gümüşe geçtin ve tek seferde

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Abik kardeşim ben hatayı gümüşten dolar a geçtim tek seferde dolara tekrar gectim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bakalım dolar endeksi öyle dedikleri gibi 120 130 lara mı ? Yoksa aşağıya mı çakılacak zaman var daha bekleyip görmek lazım. Bir arkadaş ta caiz mi diye soruyor kendi versin cevabı.

@levent06 geldi mi ? Gözünüze görünemem göze görünmez öller oluyor bir 10 yıl kadar yedi yaşında büyümez ö çocuklar

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkür ederim
Hiç şüphem yok
Onların endeksi varsa bizimde ustamız ve grafiklerimiz var

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeş sayfamda o kadar işlem paylaştım hiç birini görmediniz mi ? 12,07 den bile aldım gümüş niye zarar ettirsin 100 TL olsa gene alırım ama nasıl sayfama bir bak istersen.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim fikir alışverişi olsun diye paylaşıyorum ytd.
Birazdan size bir şey göndereceğim @Abik i unutmazsın inşaallah.

Belki zaman alacak belki de gerçekleşmeyecek ama ama ben eninde sonunda endeksin 70 hatta 60 ın altına çakılma ihtimalini kenara koydum ne olur ne olmaz nasıl olsa spek dolar ı bedava dağıtıyor

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Devamke
Bereketli olsun demekten başka ne söyleyebiliriz ki

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Takipteyim hocam zarar çok satmadık hiç kaldık öyle

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,10 dan temin çıktığımın yarısını geri girdim @Levent06_ takibe al istersen belki senin için faydalı bir şeyler olabilir sayfasını okuyabilirsin.

Sohbet varken grafikte yüklememek lazım ama

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

ne zaman olur bilmiyorum görünüm iyi değil şu an bence

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

marjı iyi bir alttan saplı çekiç yapıcak ono yakalıyacam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İstediği yere düşsün spek sağ olsun hediye ettiği dolar ları mesai saati içi TL ye 5 ten sonra parite 10 kaybetmek istiyorsa aşağı 1 kaybetmek istiyorsa yukarı farketmez.

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

daha önceki 11,070 hedefi ne gidiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Niye üzgünsün kardeş ne kadar düşerse o kadar bedava dolar hedef -100 usd ortalama ve halkıma vergi ödemek.
Ha bir de bedava dolarları TL ye safımız belli olsun İbrahim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafiklerimi görmemek için beni engelleyenler yüklerimgen alt yorumlara isteyen bakabilirgen devamke

Hiroşimangen

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

dünkü hareket kalıcı olamadı üzgünüm herşeyi mükemmel hazırlamışlar bir zıplatma hareketiymiş

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Spekin kafasımı karıştı 1 mi kaybedecek 10 mu karar veremedi
@Abik @Invincible_lion @KURALSIZ_25

62,35 ten bedava dolar tahsilatı yuakarı devam ederse çıkarıngan aşağı gelirse girerimgen devamke.
Her parite işleminde vergimi öderim belki bir fakirin sofrasına ekmek olarak girer.
Bedava dolarımı da TL ye geçer kafasına sumsuğu vurımgen safım belli olsun oluyor bir on yıl kadar çocularö

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Hani diyoruz ya "Her şeyde bir hayır var"
Dün komşumun düğünü vardı iyi ki de düğün varmış
Yoksa buraya kadar düşeceğini düşünmeden işlem yapabilirdim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin ecmain size ve sonra selam verenlere alayna ve alykum selam cumanın bereketi hayrı nuru cümlemizin üzerine olsun. ( Kıyametin de Cuma kopacağını unutmadan ) Tabi inananların üstüne kopmayacak!
Tebrikler abik can kardeşim arslan spek dedim ben size 10 kaybetmek varken niye 1 kaybetsin ki ? Dün 6295 ten dolar a geçtiğimi 18,0922 den de en son TL ye geçtiğimi yazmıştım hatırlayanlar belki var.
Hepsi sayfamda kayıtlı 19,47 den de terse yatmış ve terse yatmakta da fayda var diye ara ara hatırlatmıştım.

62,182 den dolardan gümüşe sirkte palyaço seyretsem bu kadat gülmem daha aşağı düşerse TL ile alıp parite yle devamke

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam
Cumanın hayrı, bereketi ve nuru sizin, dostlarınızın ve ailenizin üzerine olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@aykul kardeş tek yapman gereken ustalardan destek ve dirençleri öğrenmen birde en önemlisi hiç bir zaman sepetindeki dolar ları bitirme.
Çok imkanlar geliyor
Örneğin; dün @REŞAT12 ustanın birinci direnç dediği 19.82 geldiğinde .6395 lerden dolara geçirdiğin gümüşleri her gelen desteklerden birazını tekrar gümüş yaparsan iyi kazanç elde edersin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O nasıl bir şey ben daha yakın zaman öce 12,07 den gümüş alıp parite yle devam ettim dolar ı da en son 18,09 üzerinde çıktım kar ettim zarar yazmaz ki.

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

12 sinde gümüş ile dolar aldım, 17 sine kadar takip ettim baktım olmuyor tekrar dolar ile gümüş aldim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yaklaşık olarak işlemlerimin hepsine yakını sayfamda var ne zaman ne yaptığımı beden yaptığımı açıkladım bilgiyi kendime saklamadım hep paylaştım.
@Abik benden başarılı bir şekilde uyguladı ona da sorabilirsin.
Önceden destek dirençleri anlık takip ederek sürekli sayfada paylaşıyordum fakat sayfa rahatsız oldu ama şimdi aralıklı da olsa gene degrafik paylaşıyorum benim ve diğer arkadaşların grafikleriini de takip edersen çok kolay.
Önce sembolik miktarlarda deneme yapıp yavaş yavaş miktarı artırırsın
Parçalı işlem yapıp nasıl zarar ettin bu imkansız beklemek şartıyla her noktaya döndü nereyse 3 kademe aralıklı çıkıp ta zarar etmen 30 hazirandan beri imkansız bir şey bilmene de gerek yok.
Zarar etmeyi nasıl başarabildin söyle bir kere olsun ben de zarar etmeyi deneyeyim sen nerede dersen orada işlem yapacağım ispat etmek için.
Zarar etmeyi başaramazsın 30 Hazirandan beri böyle bir ihtimal hiç olmadı.

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim şu parite işinde herhalde destek direnclerden dolayı hata yapıyorum birkaç gümüş dolar paritesi yaptım ama maalesef başaramadım. Mumkunse parite yapicagin zaman sayfamda olsa bilgi verirmisin? Seni sürekli takip ediyorum gün içi ama bir türlü parite yaparken yakaliyamiyorum:) teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bedava dolar tahsilatı 63295 ten dolara geçmiştim onun yarısını 62,84 ten sembolik bir bedava dolar tahsilatı ile tekrar gümüşe geçtim @Abik

1BeğenmedimŞikayet

Umut_25 ()

Teşekkür ederim bende takibe aldım. Allah sağlık sihat bol bereketli kazanclar versin inşallah. saygılar benden.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@celik hocamız saygıyı ve sevgiyi hak eden ustalardan biri.
Bıkmadan usanmadan herkese en güzel biçimde üslubunu hiç bozmadan cevap veren biridir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum