Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 16:31:22
EUR 34.7932 16:31:22
USD 32.4456 16:31:22
ALTIN ONS $2342.1650 16:31:22

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
@Fani_Kul

Kardeşim söylenecek çok şey var ama söyleyemiyoruz. Sayfaya çıkan analizler de zaten panik sohbetlerle dakikada kaybolup gidiyor.
Lütfen analiz sahipleri ne yapmak lazım bunu da yazsın analizlerinin tersi olduğunda gidip iş tersine dönünce ben dediydim demesinler. Saygılar.

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Yılmaz hocam Reşat hocamın yorumlarını göremiyorum rica etsem bir bakabilir mi lütfen…

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ağustos 15 grafıge göre mı tespıt ettın teknık açıklaması var mı?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Pardon şimdi anladım.
Bu kur ile 19.47 nasıl hesaplanır.
Hangi rakama tekabül ediyor
TL olarak biliyorum da bunu bilmiyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yanlış oldu en son 19,47 civarı gümüşten dolar a geçtim gümüş yükselmeye devam etti yani terste beklemede.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

REŞAT hocamın yorumlarını göremiyorum acaba yanlışlıkla beni engelledi mi sorabilir misiniz lütfen…

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ağustosun 15 inde inşaallah alacağım dönecek o zaman gerekirse alttan çıktığımı daha önce de yaptığım gibi yukarıdan da girebilirim. Ama önce çıkışı görmem lazım.
Fikrinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Siz dolar dan gümüşe mi geçmiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben çıktıktan sonra 20,30 a kadar yükseldi. Yani terste beklemedeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Parçalı işlem yaparken hedef fıatı pıyasanın durumuna göre değiştirmelisin. pıyasa bizim hedeflerimize tam uygun hareket etmez.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sizin erken davranmanız başarılı olmanızı bir daha test etti.
Tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz benden daha başarılısınız bayramda girdiğim parça gümüşü çıkmak için bayağı bekledim onu da 19,47 civarı erken çıktım.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bende sizinleyim
Ne zaman işlem yaparsan bende o zaman yapacam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19,828 ama istersen terste kalmayı göze alıp buradan da küçük bir parça deneyebilirsin.
Ben beklemeyi tercih ediyorum Ytd.
Norveç Kronu ama takip edip zamanında çıkmakta da fayda var. Henüz işlem yapmadım.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

İlk desteğimiz kaç efendim

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bu nok nedir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Desteğe inerse istersen küçük bir parça dolar dan gümüşe geç ama sen bilirsin.
Daha önce 12,50 de iken bana soran arkadaşa beklemeyi tercih ettiğimi söylemiştim.
12,10 civarı çıkmıştım. Çok kısada yön aşağıyı kısa orta ve uzunda yön yukarı olarak görüyorum. Daha önce yanıldığım gibi gene yanıla bilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ustalık konusunda o benden çok daha usta ama ikinci madde de haklı olma ihtimalin var.
Belki de haklı geçerli bir sebebi var. Ama benim de tecrübem ondan fazla diye düşünüyorum.
Bu arad NOK çok düşerse belki küçük bir parça girebilirim.
Düzelttim kardeşim sayfadaki bana karşı olan kini görüyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam bir kaç defadır 20.20 direncinden dönüyor. Biraz daha parite yapsak nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

O arkadaş iki defa zarar etmiş
1. Senin gibi bir ustayı kaybettiği
2. Hasetçi ile arkadaş olduğu için

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ben daha önceden de dediğim gibi ne fazla zamanım var nede şebekem izin veriyor yorumlara bakmaya.
Çünkü sürekli yollardayım 40 ton malzeme ile

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En iyisini yapmışsınız ben de bilsem çok daha önceden uygulardım Arkadaşın biri kendi ismininin benimle beraber anılmasını kibrine yedirememiş.
Beni takip eden arkadaşta kendisinden özür dileyerek beni takip etmekten vaz geçmiş.
Bayağı bir güldüm bundan sonra konfor tuşunu daha çok kullanıp rahatıma bakacağım inşaallah. İsteyen istediğini takip eder.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Konfor tuşu için iyi yapıyorsun. Ben herkesi kendim gibi zannedettiğim için çok kayba uğradım.
Ama hepsi bana birer ders oldu. Şimdi ise bana "böyle değildin ne oldu sana" diyorlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyoda da daha önce çizdiğim hatta kesişim olacak gibi hattı yenileyip takibe devam.
Rasyo'nun Altın ve gümüş arasındaki tercihi yansıttığını ve onsların bu göstergeye göre hareket ettiğini görme engeli olanlar için paylaşmıştım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce gönderdiğim grafikteki alt hat kesişti belki biraz daha takip etmek gerekecek ama inşaallah kazanan gene biz olacağız yenilen pehlivan güreşe doymazmış.
Yen şimdilik usd yi ezmeye devam ediyor ama güven olmaz. Biraz daha takip edeceğim inşaallah. Fırsat görürsem girerim o olmaz Altın olur AUD olur NOK olur gümüş olur. Sonuç değişmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin cümlemizden kardeşim şimdilik dolar tedavülden kalmadığına göre o da para.
Fırsatlar bitmez nasıl ki küçük miktarlarda yavaş yavaş artırarak düşüşte bedava dolarlarımızı tahsil ettiysek tersine gene yükseldikçe alttan çıktığımıza yukarıdan tekrar girer çıkar tahsilatımıza devam ederiz.
Kısa bir süredir konfor tuşunu kullanmaya başladığımdan beri rahat ettim.
Daha verimli imceleye biliyorum.
Kademeyi iyi yapmak ve az miktarlarda işeme başlayıp yavaş yavaş artırınca zarar edilmiyor. Az kazanalım hep kazanalım Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Aynı yerdeyim.
Grafikler bize ne diyor.
Yen konusunda da bilgim yok
Ne zaman ve nasıl alınır bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Allah razı olsun ustam
Grafiklerinizi gördüm.
Cuma günü izinliydim
Çocuklarla gezmedeydim ben telefona bakınca oğlan baba bari bu gün telefona bakma dedi bende temelli kapattım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleymum selam amin bilmukabele. Elimde dolar la kaldım diye mesaj göndermiştin ben de cuma günü JPY ile dört işlemimi sizle paylaşmıştım. Bedava dolarınızı tahsil ettiniz mi bari ?
Yoksa sayfa grafik paylaşmamı yorum yapmamı istemediği halde boşa mı grafik yorum paylaşıyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Amin cümlemizin inşallah

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Aleyküm selam hayırlı sabahlar bereketli kazançlar olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum