Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 13:05:23
EUR 34.9607 13:05:23
USD 32.5053 13:05:23
ALTIN ONS $2325.2750 13:05:23

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
@Fani_Kul

Kardeşim söylenecek çok şey var ama söyleyemiyoruz. Sayfaya çıkan analizler de zaten panik sohbetlerle dakikada kaybolup gidiyor.
Lütfen analiz sahipleri ne yapmak lazım bunu da yazsın analizlerinin tersi olduğunda gidip iş tersine dönünce ben dediydim demesinler. Saygılar.

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size çok önemli bir şey yazdım ama izin yok çıkmadı. Zarara uğramanızı istemiyorum bana karşı dikkatli olun aklınız var önce ondan sorulacaksınız.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

kesinlikle değilsin eşref- i mahlukattan fani bir kulsun. rabbim kulum deyip bizlere rahmetiyle muamele etisin. inşallah.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yapay zeka insanla baş edemez sadece ibls eğilmedi gerisi adme eğildi

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Çok iyi yorumlama like verdim.

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Spek, insanların elinden paralarını almak için kendine verilen yetkiyle türlü hileler yapan gerektiğinde ters takla atan insana benzeyen ama insan olmayan, belki şu teknolojide yapay zeka olabilecek olan bir eciş bücüş oluşum.

Binbir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet acaba ben şeytmıyım ona karar veremedim öbür tarafta öğreneceğim inş

RıdvanAkb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet benim karar veremediğim tek şey ben şeytanmıyım mahşerde öğreneceğim inşaallah

RıdvanAkb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skynr ()

Spekülatör. piyasa belirleyicisi

0BeğenmedimŞikayet

RıdvanAkb ()

Spek bir nevi şeytan gibi bir şey

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik bereketini gör ben saat 5 e yaklaştığı için garantiye almak için dolar ın yarısını TL ye geçtim. Benim için doların değeri 0 bile değil. parite yapıp bedava topluyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Garantiye almak için dolar ın yarısını TL ye geçtim o maliyetli de olsa o kadar da değeri yok benim için.18,1587 den
Kar gördüm mü parçalı girerim isterse , dolar cent versin ben buradan geçimimi sağlıyorum.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

hocam kuvettürkten bahsediyorsanız siteden alım satım yapınca işlem sayınız güncelleniyor. birde spek nedir bilgi verirmsiiniz.

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Kaçtan almayı düşünüyorsunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Saat 5 e kadar TL ye geçmem lazım bu gün Cuma hayırsever spek nasıl olsa bedava dağıtıyor maliyeti o daha 3 işlem hakkım var

34Mert54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

Ordan nereye TL ye mi tekrar gümüşe mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62,16 dan eccicik daha gümüşten dolar a bedava dolarlar cebe aslan spek süper zeka devamke
@Abik

1BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

bedava dolar fırsatını verdi yine

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik grafikte net bir şekilde yön aşağıyı gösteriyor aldatmaca olabilir ama yukarıda gümüşten dolar a geçiş 5 ten önce de dolardan TL ye geçiş yapacağım inşaallah.
Daha önce de yanıldım gene yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik ek olarak bedava dolar ımızı TL ye çeviri yoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik sana yazdıklarımı iyice anlamış olsan gerek bak gene yüklenmediğim grafik çıktı.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik Eylül için geçerli olanı göndermiştim ama tedbir olarak gümüş oranını % 95 e çıkarmayı düşünüyorum grafikte 29 30 Ağustosa kadar düşüş olma ihtimali görünüyor ama biz her zamanki gibi parçalı bedava dolar larımızı toplamaya devamke.
Bir de takip ettiklerimin listesini güncelledim bak istersen zarara uğramayasın.
Net görünmesi için yorumu buraya gönderiyorum.

Sayfadaki bildirimleri genellikle görmüyorum en azından bir süre cevapta yazmayacağım inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

@REŞAT12 kardes uyumuyormusun sen? geceyı sıtede gecırmıssın. Asya pıyasasınınmı takıp etmek ıstedım anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an çok parçalı hatta bir parçayı da bölerek parite daha iyi gibi daha önce gümüş TL de 5 e 4 e düşecek onsta 11 ler gelecek dediler korkuttular ons 27 ye yaklaştı TL de de 13 ü geçti hatırlatmış olayım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Eline emeğine sağlık Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben beklemem biraz risk alır bir yerden girerim ama bu sefer 1//2 parite ile stop koymak şartıyla. Kısa ve orta vade de beklentim zaten yüksek bunlarda bir değişiklik yok. Sayfamda grafikleri mevcut. Parçalı işlem kaybettirmez derim.
şimdiye kadar çıktığım fiyatın üstünde girdiğim çok oldu hiç zarar etmedim. Çıktığın fiyatın üstünde girilmez diye bir şart yok bu konuda da anket düzenlemiştim. Girilir ama kar gördükçe de çıkmak şartıyla. Benim 28 usd üzerinden girişim de oldu ama çıkmasını da bildim. Az kazan ama hep kazan Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim takip edip fırsat verirse parçalı değerlendirmekte fayda var ytd.
Elinizde yeterli varsa beklenebilir.

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Eline emeğine sağlık hocam çarşambayı mi beklemek lazım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben neden grafik çizdiğimi size anlatmaya çalıştım ama anlatamadıysam bu benim eksikliğim.
Zaten sayfanın grafiklerime baktığı da yok.

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

dayı dedıgın kım cenap adlı uyemı tanımam etmem zaten. kımsenın destegınede pofpofunada talımatınada ıhtıyacım yok burdakıler gıbı . dsl vermeyı mezıyet sanan bebeler hergun heryone farklı grafık nıye cızıyorsunuz dıyecek ıradesı olmayanlar. kısacası hızaya cekılen kıtleye mensuplar. anladınmı sımdı burda nıye cetelesme var dedıgımı :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum