Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:07:08
EUR 34.9460 07:07:08
USD 32.5568 07:07:08
ALTIN ONS $2334.4350 07:07:08

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
@Fani_Kul

Kardeşim söylenecek çok şey var ama söyleyemiyoruz. Sayfaya çıkan analizler de zaten panik sohbetlerle dakikada kaybolup gidiyor.
Lütfen analiz sahipleri ne yapmak lazım bunu da yazsın analizlerinin tersi olduğunda gidip iş tersine dönünce ben dediydim demesinler. Saygılar.

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu dl yi kim verdi düzelttim reste lıke verilir adam gibi çıkıp eleştiriyor. Düzelttim.

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet öyle diyorum ve işlemlerimi de yazıyorum neyi neden yaptığımı da ya sen ? Dayının talimatıyla iş yapmadığını anladım san ilk lı ke benden. Hani sna demişti ya şu kopyacı kolpacıya bir el at diye.
RESTTT e ilk lı ke benden Benden zarar gören bana dl. versin

0BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

hee yanı kacarı yok dıyosun her yone ufurmeye devam dıyosun :))) eee o haldee su yone dedıgın grafıgın arkasında duramıyorsan neye yaradı o grafık dedıgın zımbırtı :)))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynı performansı göstermesi halinde minimum 23,597 yi görmesi lazım.
Ben manipülasyondan vazgeçeceklerini düşünmüyorum tekrar düşürmeleri daha mantıklı ama ASRN ustama uyacağım o tamam derse bu gün 20,40 görmesi şartıyla çıktığımın 10 katını girip kendi usulümle devam inşaallah.
@RESTTT @USTAMM bu gün 20,40 ı görsünde geri çekilse bile yarın 20,70 civarı alınabilir diye düşünüyorum ama vazgeçeceklerine inanmıyorum.
Daha önce olduğu gibi dolar da geri çekilme ihtimaline karşı hedef TL artırmak gram artışında inat kaybettirebilir diye düşünüyorum. Yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hazır @RESTTT @RESTTT hepsi hazır restine rest alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynı performansı tekrarlaması halinde alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Orta ve uzun vade

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Jarabiniere16 da güzel bir paylaşım yapmış isteyen bakabilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Doğru söze ne denir ben şu anda kendimden bir milyon tane kopyaladığımı tahmin ediyorum onlarda kopyalarlarsa uzak olsa da ben çatırtı sesini duymaya başladım. Teşekkür ederim. Arkdaşın bu sözüne bir lıke az gelir ilki benden.
Restine rest

1BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

akıllı bir eko tın dedıgı gıbı ordan bır cızgı cekıyor burdan bır cızgı cekıyor öburude ordan bı cızgı cekıyor burdan bır cızgı cekıyor o cızgı nerden geldı nereye gıttı cızgı cızmekle zengın olunsaydı sen burda cızgı cekıyor olmazdın hala dıye devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@RESTT ilk grafiği ben yüklemedim sistem tarafından ekleniyor sebebini de bilmiyorum.

Benim yüklediğim bu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben her zaman akıl arar danışırım. Sen anlat evet pofpofluyorsak kendimizi gözden geçiririz. görevini yap biz anlamazsak hatalı biz olalım. Gene de cevap yazdığın için teşekkür ederim.
Ben eleştirmem gerektiğine inandığım yerde eleştiriyorum. Aynı zamanda da iki yöne de tedbirli olmaya imkansız gibi gördüklerimizin de olabileceğini göz ardı etmemeye çağırıyorum.
Zamanında 7 TL nin altını bekleyen çok bekler dendiğinde de kırıcı olmadan uyarmıştım.
Evet bu işin iki yönü de var ve ben de gerçekten kesin ne olur bilemiyorum gaybı Allahtan başkası bilmez. Tedbir. Az kazan hep kazan 1 TL ye de inse ful girmem 100 TL ye de çıksa ful çıkmam. Bu da yetmiyor çok yönlü tedbir almamız lazım profilini okudum.

2BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

Gümüş için Reşat 12 yorumu (7 saat önce)
Boş ver kardeşim cenap dayı ile görevlendirdiklerini. Geçen bana da hakaret etti dl vermedim gene vermiyorum eleştirsin.

Gümüş için REŞAT12 yorumu (21 saat önce) Cevap yaz
Ustam bu arkadaş sizi tenzih edip grafik çizen herkese hakaret ediyor sessiz kalacak mısınız?

cok yanar doner konusuyorsun resat kendı trıbununden yanarlı donerlı 180 derece donuslu grafıkler gelmeye baslayınca akıl aramayamı cıktın . herkesın bıldıgı kendıne / anlatsamda anlamıcaksın sız takılın devam edın cızgılı grafıklerınızle bırbırınızı pofpoflamaya.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne aşağıdaki dibe kadar inecek diye ne de daha aşağısına inmez diye bir iddiam yok yukarısı için de aynı şey geçerli. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alakasız grafik geliyor aynı grafikten iki tane geliyor paylaşımlar sayfaya düşmüyor ne dediğimizi düzgünce ifade edemiyoruz ?
@admin yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@RESTTT alt yorumdaki ilk grafiği ben yüklemedim ne amaçla neden geliyor anlamış değilim.
Ben lık e peşinde değilim geri dönüş benim için yeterli.
profilinizi okudum JPY ve altın arasında bir ilişki görüyor musunuz*

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@RESSST
Niye ıskalamayalım ben çok ıskaladım gene ıskalarım. kısa 9 ay orta 3 yıla kadar yön yukarı

Ben düşen bıçağı tutmaya devam ediyorum ve iki ay sonra gümüşün toparlanmaya başlayacağını ve yukarı dönebileceğini düşünüyorum.
Şahsi kanaatim daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mümkün olduğu kadar alttan girip parite yle bedava dolar biriktirmeyi mesai saati dolmadan da 0 maliyetli dolarları TL ye geçirmeyi deneyebilirsin. Bir şeye değerinden fazla önem vermemekte fayda var derim. Kararı siz vereceksiniz daha önce yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

TL var o zamanda vardı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar bilsek zaten zengin oluruz ama sanki gene de elde bir miktar TL de bulundurmak gerekiyor gibi. Varsın o kadarı da kazanmasın. 17,39 dan 16,09 a gerilediğinde bana çok faydası oldu o zaman da sayfayı uyarmıştım ama kendim de az çıkmıştım. Bilsem ful çıkardım.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşte oyalama şaşırtmaca devam ediyor.

Daha yeni anladım ne demek istediğini ama mesleğim değil ki ? Rahmetli babam olsa hemen görürdü.

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Msj silindi hocam yasaklı numaralar olduğundan Aleykum Selam iletirim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tekrar okudum. Siz de selamımı iletirseniz sevinirim. Geriye doğru sayfamdaki yorumlara da bakıp iletebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bol bereketli kazançlarınız olsun İnşaAllah hocam öznur arkadaşımızın yazdığını dikkate alıp birdaha okuyun pet shop arkadaşın çok çok selamı var

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

30 Hazirandan beri 23 işlem gümüşle 4 işlem CAD ile 4 işlem JPY ile 6 işlem de platinle çıkıp giriyorum. Aşağı da gitse yukarı da gitse fark etmiyor. Aşağı gelirse aparkat beklemede iken de sağlı sollu kroşe yiyiyor. Yukarı çıkınca da tepeden vuruyorum. Bakalım sopa yemeye ne zaman doyacak. 18 Ağustos 2021 den beri 500 işlem civarı olsa gerek. Gümüşün çoğunu tutup azını çıkıyorum. Amacım ekleme yapmak inşaallah 15 Ağustostan itibaren elimdekinin en az 10 katını eklemek istiyorum o da olmaz sa ilk defa Altın .

Az kazan hep kazan damlaya damlaya göl olur. Parçalı işlem gerektiğinde de sabır alternatif çok derim. yanılabilirim dolar ı değerinden fazla tutmama taraftarıyım. Şahsi kanaatim daha önce yanıldığım gibi gene yanılabilirim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Rica ederim canım insallah

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hocam siz sattınızmı

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Fark etmez kaderde ne varsa o olur. Ömür bitince gerisi bahane.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

çok teşekkür ederim canım amin inşallah

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum