Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 00:52:10
EUR 34.8704 00:52:10
USD 32.5492 00:52:10
ALTIN ONS $2321.9750 00:52:10

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
@Fani_Kul

Kardeşim söylenecek çok şey var ama söyleyemiyoruz. Sayfaya çıkan analizler de zaten panik sohbetlerle dakikada kaybolup gidiyor.
Lütfen analiz sahipleri ne yapmak lazım bunu da yazsın analizlerinin tersi olduğunda gidip iş tersine dönünce ben dediydim demesinler. Saygılar.

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Aleyküm selam hocam allah korusun iptal edilmesin tabiki, sizi öbür tarafa biz alsak hocam :))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Öyle deme canım hayırlısı olsun inşallah umarım kısa zamanda çıkarsın:)

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ooo severim arkadaşı sizde benden iletin. İnşaallah benim de üyeliğim iptal edilmez veya öbür tarafa yolcu edilmem. Kısmet.

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Yokk nerde bende bu şans varken ancak rüyamda görürüm düzlüğü :))

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Çıkmadınmı canım düzlüğe?

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

çok şükür canım bende iyiyim sürünmeye devam :))

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

bende sadece gümüş var hocam arkadaşımda usd vardı bu işi öğrenemedik malesef, petshopun selamını getirdim size

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Teşekkür ederim canım iyiyim şükür sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorumunuz bana gelmiyor telefondan gördüm.
yirmide birini aralıklı parçalı çıkman ve yükselmeye devam etmesi demek zaten tersten çıkman demek % 95 zaten elinde % 5 te kazanmasın. Ayrıca çevirdiğin şey dolar ve şimdilik o da para ediyor. Mesai saati içinde de bedava dolarımızı TL ye çeviri yoruz. Dolara da hak ettiğinden fazla değer vermiyoruz.
Tabi ben bunu fikir olarak paylaşıyorum. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim.
Sadece şunu yapmadım. Söylediğimin tersi olunca gidip istediğim yere dönünce koşa koşa sayfaya gelmedim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Hoşbuldum canım sende hoşgeldin nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Mecburen bekliyorum zarara satmamak için nasipte ne varsa artık

ftaskaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ne zaman bir parça ile denesem hep yanlış işlem yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Öznur hoş geldin canimm

0BeğenmedimŞikayet

ftaskaya ()

zaten gümüşte sıkıntı bı satarsın ralliye başlar.. sabrı zorlar .. şöyle olmalı sabretmeli eylül ekim hgelişmeler önemli arkadan bakmamak için düşüşleri çok takıntı yapmmalı beklemeli..

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

cesaret edemiyoruz hocam satınca da yükseliş oluyor

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Niye aylardır terste beklediniz ki yirmide 1 ini üç parça halinde yukarı doğru çıkıp aşağı doğru geri toplayıp bedava dolar alsaydınız çoktan tersten çıkıp kara geçmiştiniz ? 30 Hazirandan beri paylaşıyorum sizde benim takipçimsiniz.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Gumuste aylardır bekliyorum terste bir parça usd de siz le beklesin sorun değil yeterli satılacağı zamanı bilelim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben erken işlem yapıp bekleyebiliyorum siz de benimle birlikte beklemek zorunda kalabilirsiniz. Yanlış karar da verebilirim. Rasyo çok düşerse parçalı olarak Altın a girilebilir diye düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Siz kendinizin kini yazarsanız bende anlayabildigim bir şeyse değerlendirmeye çalışırım ne oldugu fark etmez platinden aldığım usd ile uyarım size

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O zaman ya beklemek ya da yukarı devam diyorsan Altın veya JPY ya da herhangi bir şeye bakabilirsin. Şahsi kanaatim daha önce de yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Platin az zaten öyle parçalayacak çok bir şey yok tu ben de gümüş cok belki anlayamamisimdir sizi

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

usd ye geçtim TL ye değil bu arada

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim fikrim sana uygun gelmemiş demek ki olsun. Alternatif çok. Hemen gireceksen yukarı devam diyorsan Altın TL veya JPY olabilir.
Ben bekliyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Gümüş zararda o yüzden duruyor zaten dün düşecek diye sattım bir parça almadım başka satmaya cesaretim yok karda olsa sorun değilde alamamaktan korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Karda bir parça vardı sattım 917 den

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar platini ne yaptın. Alt yorumda dediğim gibi yarısını yaptıysan ikinci parça için takip et.
Şu an 924,34 ü gördü, geriye dönecek gibi ama klavuz çok yukarıyı göstermişti sen bilirsin Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bence 1/20 stop loss ya düşüşe geçtiği ilk anda veya yukarıya döndüğü anda yakalayabildiğimiz en tepe noktada yapılır. @ASRN ustam ne dersiniz karar anı yakın mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben kısa orta ve uzun vade fişekçisi olarak gayet keyifliyim bedava dağıtım yapıyor sağ olsun. 9 ay ve üzeri benim sistemle ne gümüş ne Altın kaybettirmez en az 10 a katlar. Parçalı girip arada kar çıkışıyla toplar elindeki parayı bitirmezsen şahsi kanaatim her zamanki gibi gene yanılabilirim Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

29,30286 dan kalan platini de parite ettim bedava dolar ımı aldım artık istediği yere gidebilir. Daha yukarı da gidebilir. Klavuz daha yukarıyı göstermişti ben 6 kere işlem yaptım. En güzeli parça çıkıp alttan geri girmek aceleye gerek yok isterseniz yarısı ile yaparsınız varsın 1 parçan da terste kalsın iki türlü de kazanırsın. Tek sıkıntı platinde makas yüksek. Daha yukarı da gidebilir. Ama tek yatırım aracı da o değil yolu açık olsun. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Platinde stop yaparsaniz yada kar satışı beni de unutmayın az biraz var bir parçası düşünüyorum ne yapayım diye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum