Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 04:01:36
EUR 34.7131 04:01:36
USD 32.5668 04:01:36
ALTIN ONS $2380.2650 04:01:36

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
@Fani_Kul

Kardeşim söylenecek çok şey var ama söyleyemiyoruz. Sayfaya çıkan analizler de zaten panik sohbetlerle dakikada kaybolup gidiyor.
Lütfen analiz sahipleri ne yapmak lazım bunu da yazsın analizlerinin tersi olduğunda gidip iş tersine dönünce ben dediydim demesinler. Saygılar.

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum çok az miktarlarda dirençlerde parçalı dolar a geçerek terse yatıyoruz aşağı döndüğünde de ücretsiz dolar tahsilatı yaparak frenliyoruz ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19,464 pivot Eğer 19,720 direncini kıramazsa 19,287 takip edilmeli burayı kırarsa aşağı gelebilir tehlikeli alandan uzaklaşabilmesi için bu gün en az 22 dolar ın üstüne atması lazım iki yöne de tedbir. Kendi kendimizi terse yatırmamız şart diye düşünüyorum daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim ama hiç zarar etmedim.ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yükseldikçe dirençlerde küçük miktarlarda dolar a parite ederek gümüşün aşağı gelmesine izin vermemek aşağı gelmesi halinde ise desteklerde geri girerek ücretsiz dolar tahsilatı yapmak lazım.
50 50 50 150 300 500 1 Kilo 35 dolar tabelada inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kar almadan niye çıkalım ?
Siz ne dersiniz USTAM

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sen bilirsin Üstad

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İkinci soru işaretine geldik burada az bir şey dolar a geçip terse mi yatsak gümüşte fazla aşağı izin yok inşaallah
@USTAMM

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uygun yerlerden gümüş alıp parite ile ücretsiz dolar toplamaya sıfır maliyetli doları da TL ye çevir meye devam etmek lazım derim.
Şahsi kanaatim yanılabilirim Ytd.

Bu grafikten takip edebilirsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an alçalanı kırmış gibi görünüyor ama ben inanmıyorum bakalım 19,025 e gidebilecekmi ben azar azar dirençlerde gene bedava dolar larımı inşaallah toplayacağım
@Hüseyin626 Zaten geliyor gruba gel oradaki arkadaşlar anlatsın burada sayfaya düşmüyor.
@Yılmaz34 bir süre sonra para verecek birini arasan bulamayacaksın inşaallah büyük svş yakın gibi

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

Bugün açılışta 108.800 de boşluk bırakmış kardeşim. Bence dönüp orayı doldurur diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi hedefi yukarılar. YTD.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Hedefi kaçtır efendi

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hani almayacaktın beni bekleyecektin?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Er veya geç gelirde ons lar şu an baygınlık geçiriyor. Ons lar ölmeden endeks geri gelirmi orası meçhul.

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

dolar endeksi ufak bir düzeltme için 108.80 e gelebilir. Ama hedefi belli. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam bence dolar endeksine dikkate alacağım sabah 109.243 lere çekildiğinde dolara geçmeliymişim şimdi yine 109.400 e yükselince 0ns dibe anı gitti. Endekste bir çekilme olursa biraz dolara geceyim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hemen gitmez diyorum ama yanılabilirim yukarı tepki verince biraz geçir istersen bir kereden bir şey olmaz sembolik mitar da olsa istersen buradan bile başlasan ne zararın olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Anlik direnci kaçırıyoruz. Sana yazdığımda azda olsa zararına gümüşten dolar a geceyim biraz elimde dolar olsun diye düşündüm anında bir dip daha yaptı. Korkarım birazdan 18.400 e gidecek mi dersin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zayıfta olsa çok kısada var ama dirençlerde çok küçük miktarlarda gümüşten dolar a geçip aşağı yukarı bedava dolar toplamak şu an daha mantıklı gibi. Hatta direnci beklemeyip sembolik miktarda belki buradan başlanılabilir
@Ali_Cesur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben 27 Kasım 2020 de paylaşıma başladım genelde buradayım aynası iş lafa bakılmaz derler hiç bir yorumumu okumadınız mı ? Yoksa beni muhattap almaya depğer mi görmediniz onu söyleyin.
Evet ben arada tuhaf kelimeler söylerim ama hepsinin maksadı var.
Ben öğrenciliğimden itibaren öğretmeye alıştım kimse bana bağımlı kalsın istemem.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Estağfirullah hocam sizin şu tahsilâtlarınızda ben yapmış olsam şimdi alim için imkanım olurdu.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu da üç @Ali_Cesur bu alt yorumda mı hayal ürünü gidip hastahaneye mi yatayım?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur bu da ikinci kendi kendime konuşmam gerçek değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur burada da kendi kendime konuştum yön aşağı olabilir yazdım bu alt yorum gerçek mi yoksa hayal mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Boş ver kardeşim değerli vaktinizi benimle harcamayın engelleyin beni gitsin.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Anlamadim hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@legendarow diğer arkadaşlar bu da 18 dakika sonraki 0 lı ke lı alt yorum bu sekfer şükür dl vermemişsiniz hoş puanı mı sıfırladınız ama olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@legendarow ve diğer arkadaşlar 0 lı ke lı alt yorum sayfaya düşmedi mi ben şzof ren miyim olmayan şeyleri mi var zannediyorum bir saat önce yazıyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim de li olduğumun farkındayım da o kadar değil yukarı gitti yönün aşağı olma ihtimalinden dolayı biraz dolar a geçtim biraz sonra da kısmen gümüşe düşüş devem ederse gümüşe yükselirse de dolara devamke ben sirke eğlenmeye gidiyorum açıklama yapsınlarda işlem yapayım diye beklemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Aldınız mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

6175 ten bedava dolar tahsilatı dha 2 hakkım var hayırsever süper zeke spek devamke girerimke çıkarımke

0BeğenmedimŞikayet

medalist46 ()

Spekülatörün ağa babasıdır.

Binbir için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum