Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 22:33:46
EUR 34.7934 22:33:46
USD 32.5870 22:33:46
ALTIN ONS $2393.5750 22:33:46

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Mantıklı dostum eline sağlık

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn periyot bendeki son 18.36 c2 ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn los bence süre kısa ve dönüşteki hedef 18.36 bir önceki taban 23. xx şimdiki 21. xx dersek ve tavan 28.34 oluşacak 26. xx dersek sonraki taban 18.36 ile 20.53 arasındaki bir noktaya tekabül eder fikri olarak ytd

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Güney hedefi 20.5 son mu sende?

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende max seviye 26.08 hocam oralardan 22.1 22.8 civari gelip sonra 37 ustune tabi bunu en az 6 12 aylik surede bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn los 37. xx hedefli olabilmesi için güney hedefi bitirme şartı vardı bir önceki penetrasyonda güney hedefi bitiremeyip tüm teklif alanının 28. xx de kalışına sebep oldu şimdi 21.34 ün üstünden teklif alanı oluşturursa max teklif alanı 26.43 ile sınırlı olacagını düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Varabey hocam bu grafikteki gibi mi teori2 37 kismi. once dusus sonra yukselis sekli. sayilar benzer mi sizle

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Yusuf_Dagdeviren buda beklentim.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Ortimim rahat ol.. Ama Onsla, ama $/TL ile Gramlar bir yere gidecektir.. Daha filmin fragmanındayız.. İyi tatiller.. YTD..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortımım ya aa, konustuk ama hemen o gun bugun demedık hatta 6.50 gelme olsalığı vardı orda yaparız dıe dusunmustum

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Kasıtlı yapıldı diye düşünüyorum.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Çok haklısınız

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Burda en büyük haksızlığı Los hocama yaptılar. O insanları uyardıkça her defasında yıldızlarını kötüye kullanan kişiler vicdanlari sızlamadan onu şikayet edip siteden uzaklaştırdılar.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Düşecek diyenleri taşlayıp, yükselecek diyenleri lake'layanlar burda mı?

Pişmanlar mı?

Ne düşünüyorlar?

5, xx'ler daha gelmedi vs..

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Daha fazla ekrana bakamadım.

Ben demiştimciler çıktı mı?

Bi profillerine baksaydım doğruysa takibe geçseydim.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Bir de losun 20 onsu gelirse eyvah!

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Ekranını kapatmadan o arbitrajı yazdım sana ve tercihi sana bıraktım.. Her yazılan kayıtlı ortimim.. Emanetler hesabında.. İyi geceler..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

sağol ortımım ama gonlumden gecen olmuyor kı, ben ekran kapattığımda sen euroya gecmıssın ıyıde etmıssın

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Mesaj alındı.. Zaten artık yazacak bir şey kalmadı ortimim.. Umarım her şey gönlünce olur.. İyi tatiller ortimim..

0BeğenmedimŞikayet

Karakule43 ()

Faiz artınca dolar yükselmez aksine düşer abicim eğer faiz indirimine gidilirse o zaman 9.50 10 seviyeleri görülür dolarda

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortım tatılım zaten zehır oldu bırde boyle yazma lutfen

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@NİLSUDE buyur alt yorumlar... doğru anlamışım

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam onun için bitacchu yazdım. Bu sayfada gümüş düşebilir diyenlere saldırdıkları gibi orada da saldırıyorlar. Biz de artık düşebilir yazmıyoruz :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Benim anladığım san al para:)

Hatta bununla ilgili Çelik hocaya yazdım onlar zaten yerin dibine girmedi mi diye?
Yorumum direk sayfalarına düşünce tepki aldım, sustum:))

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

sen zaten fuldün zararkesmöi yaptın

Karadüzen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Abi yorumların düşmüyor bildirim olarak profilden baktım

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Hiç deme abi sabah al sat fırsatı kaçırdık.

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

eyvallah kardeşim.. anladım demek istediğini

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok kardesim oyle degil atiyorum 27.6 da gumus aldin diyelim. Dususe yakalandin.

Gumus ons 25.5 e indi ve ordan 1 ay icinde 26.78 e cikti orda zarar kes yaparim.

Sonra gumus 25.66 da yarisini tekrar alirim kalanini da 24.5 da alirdim sonra o aldigimi da 25.78 de zararkes yapardim.

Sonra 24.2 de tekrar full alirdim ve o aldigimi da 22.1 e indikten sonra 24.05 ciktiginda zarar kes yapardim.

Sonra 22.9 da full geri alir 24.7 de full satar simdi geri alirdim.

Yani bak bu sekilde her alim satim arasi 3 4 hafta yani oyle bugun aldim aksam sattim degil. Yani ben trader degilim :)

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum