Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 11:14:34
EUR 35.0180 11:14:34
USD 32.5643 11:14:34
ALTIN ONS $2326.7250 11:14:34

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bizdede kârdan zarar var, bizdede sıkıntı yok. Elbet gümüş yukarı dönecek full kâra geçeceğiz bir yerde :) Bu hafta tek hatam doların çıkacağını bildiğim halde 8,42 iken almadım dedimki gümüş ve altın toparlarsa birlikte güzel çıkar, oda beklediğim gibi olmadı, abd verileri aslında kötü gelmedi ama fed korkusuna olsa gerek işsizlik kırmızı iken onslerin yukarı atması lazımdı ama veriyi ipleyen bir piyasa olmadı, ona rağmen düştü. Demek ki oda yeşil gelse nerelere düşecekti gümüş :) ytd

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Sabah o 6.16 düşüyle satanlar bile oldu daha düşecek die :(

Birss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

19 ekime kadar tahmini tepe beklentisi nedir acaba ytd

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Merhaba @Yaseminnisa anladın mı? Ben anlamadım hala o neymiş ki? :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Gelmez demedim. 7.8 e kadar dusus olabilir dedim zaten 8.03 benim icin dip dedim.

8.28 asagisina inecegini de cok dusunmuyorum dedim. Ben hicbir zaman teknikte buranin alti yok demem her yerin alti var cunku.

Valla ben kardayim suan icin bir sıkıntim yok :)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Sabah çocukları okula bırakırken 6.16 idi almadım gitti bizim şöbiyet :))

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tl bazli bilmem ama 5.95-6.02 olabilir ytd

Zazaki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

teknik kârın doyurmaz her zaman :) 6,28 altı gelmez dedin dolarda geldi hatırlıyorsan, bazen çok kasmıyacan piyasayla, zararı nerden kurtarırsan kârdır. yoksa ipin ucu kaçtı mı kurtaramıyorsun yada çok bekletiyor insanı...

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Suan icin tepelere cok uzagiz gunluk islem yapan arkadaslar al sat yeri soyler. Bende dip ile tepe arasi min 1 2 hafta

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu işler sırayla demiştik ya. @Yaseminnisa Şimdi sıra b. itacchu'da.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sende sagol kardesim

azap_yolu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben teknik olarak bu sekilde zararken yapmiyorum nasil ki rsi dip olmadan alim yapmiyorsam rsi tepe olmadan da satmiyorum. Islem dogru da olsa teknik olarak yanlis. Ben teknikciyim ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Dünden beri uyumadım hangi rakamları önerirsiniz talimat vereyim çünkü uyumam lazım alış emri için

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Tepe yaptığı zaman siteye yazrmisimisiniz USTA ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

sağol hocam

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

geçende öyle dedin, 6,43 den aldığımı zararkes yaptım 6,22-6,24ten geri aldım, en azından şimdi eğer tl bazlı 6,43e gidemezse alttan aldıklarım üsttekinin zararını kurtaracak ve hepsini zararkes yapsam bile zararım olmayacak. Ama bekleseydim full 6,43ten zararım olacaktı mesela... ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

O zaman hayirlisi olur insallah diyelim kardesim

0BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

yuzde 30 nu satım nasip artık

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben bu seviyelerden zarar kesi cok dogru bulmuyorum islem dogru olsa dq teknik olarak yanlis diyebilirim.

Saatlik rsi ve saatlik grafiklerin tepe yapmasini beklerdim zarar kes icin ytd

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

deme öyle ya düşmesin artık yeter daa

-1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

28.75 den beri ihtimallerim hep o sekildeydi yuzde 51 dusus yuzde 49 yukselis yani ben dusus bekliyorum anlami tasiyor :(

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

hocam 6530 aldığımı yuzde 30 zarar kes yaptım al sat için umarım mantıklıdır

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

%49 iyi ihtimal bence

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insllah diyeyim ama durum pek parlak degil asagi ihtimali yuzde 51 yukari ihtimali yuzde 49 diyebilirim

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

tamamdır teşekkürler daha fazla bekletmez inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Neden gider peki

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler hemşerim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler hemşerim

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Dolarda düşüş beklemek saçma az düzeltme yapsada gideceğini biliyoruz

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum