Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:40:07
EUR 34.9777 00:40:07
USD 32.5406 00:40:07
ALTIN ONS $2332.1000 00:40:07

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bnce 23.3 bekle derim orda dusunmelisin. Ytd

Duserken yaniltmadi cikista da yabiltmaz insallah kardesim diyeyim.

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gelirmi dersiniz 8810:)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kusura bakma. @lab_tek44 ve @mamac olabilir diye dusunuyorum sadece . :)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam ben cesaret etsem ful alıp satardım ama korkudan yapamadım hissediyorum düşeceğini ama birkilo 200 gram ile al sat yaptım 120 gram artirabilmisim.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dolara birsey olmaz az az 8.81 dip yapmaya calisiyor. Yukari cikabilmek icin. Asagi kirilmamak icin az az indirmeye calisiyorlar

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Didem hnm Kaça emir girdiniz kaçtan alacaksınız

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bence dusus icin gec kalindi sadece tepe degerlerde cikip baktin cok dusmuyor geri alip sonra gram arttirabilirsin yine

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

19 gormeden ucmamali ama ben kucukten donus sinyalleri aliyorum o yuzden el tetikte bekliyorum

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende ondan korkuyorum altin dip nasil gelmez anlamiyorum. En cok almami etkileyen sey altin zaten. O yuzden bende ayni sekilde yanilda. Suan kafam da su var.

Subatta altin cok dustu gumus az dustu altin ikili dip yapti 23.78 indi 21.8 19.8 bandina gelmedi.

Gumus cok dustu altin az dustu gumus 21.3 bandina bu sefer indi ve ikili dip yapip altin da bir 1650 dip yapip ordan ralliye baslarlar mi diye de dusunmuyor degilim.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi tl ye geçip beklesekmi cumada önemli gün. gerci sabah ta cin açılıyor alırmı satarmi bilinmez şuan ne yapmalı.6.43 ortalamam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gece gece dolara ne oldu

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gece 12de düşmez o :) 1 olsun geri normal fiyatına döner ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dolar düşmeye başladı sesimi duydu sanki bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Boşver bekleme :)

Plati 893 dip bekledim 904 mü ne gördü.

Gümüş 20.68
Altin Ons u sevmiyorum bu aralar yamuk çizdi 1618 1573 gelmeliydi gelmedi.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

işe giderken dolarda kalmak şu anki fed tutumundan dolayı daha güvenli duruyor. Çıkış bir başlasa coşar gene onslerde grafikte henüz beklediğim dip oluşmadı. Belli olmaz dibin ucunda sayılırız aylık ve haftalıkta belkide tam dip yapmadan buralardan çıkacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Alttan aldığım bir miktarı gümüşü satıp fibabanktan düşük makasla al- sat yapsam diye düşünmüyor değilim. Büyük meblağ kuvettürkte dursa diyorum ama elim satmaya gitmiyor. Fırsatları değerlendirsem şimdiye kadar tersten çıkmıştım:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Yarın öğlen abd verisi var 3 yıldızlı

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları 348K 362K
bu veri yeşil gelirse onsler alım fırsatı verir akşam ve geceye kadar düşer bir şekilde, abd alıcılı olmayabilir veri yeşil gelirse ytd Cuma verisi var diye yataya bağlarlarsa onu bilemem. belki gene kırmızı gelir ama bu aralar abd verileri olumlu buda olumlu gelirse şaşırmam yani ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Iyi boyle kafam rahat gumuse aksam bakiyorum birtek duser mi ne zaman alabilirim diye :) gumuse gectim diyelim gelde ders anlat :))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dxy ile us10y 1 uyumsuzluk daha yapip asagi donebilir yoksa ben de 20.5 alti beklemiyordum. Asagi kirilcak gibiydi geri yukari kirdi. Az daha izleyelim belki 21.15 den doner :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bu gümüş sabaha yine 6380 lere gelir sonra çıkar. valla dejavu olduk

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Olabilir :)

Gel boşver su 19 u terste arkadaş çok 20.68 yapıp tekrar yukarı çevirelim herkesin gönlü hoş olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben sen gibi değilim arada gümüşe geçiom sonra geri dolara geçiom x) hangisinde kâr görürsem atlıyorum, sabit beklemek bana göre değil şimdilik... ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende yorumdum valla gumus dusmedi sinir etti dolar da bir cikmadi sinir etti :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Seviyorlar bu sira doji yapmayi bende yillikta doji bekliyorum :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Isine gelmeyeni tanimiyordur :))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Az az yaklasiyor kardesim. Bende 3 gundur alicam son anda duruyorun dxy ile us10y yuzunden.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o beklenti bende de varda dolarda kârdayım nasılsa :) gümüşe geçerken sıkıntı yok, üstten yaptığım zararkeside kapadım, şu an sezon genelinde aldığım tüm kârı geri kazanmış durumdayım. Artık ne kazansam ekstra benim için ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Gecen haftanin asili adami onslari 23 uzeri attirmadiysa gunluk de yine birsey olmazda yine de 23.3 beklentim var :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Döndük dolaştık aynı yere geldik:)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

@A_Didem bak hala beni tanımadı @M_yıldız :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum