Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:46:08
EUR 34.7748 04:46:08
USD 32.4684 04:46:08
ALTIN ONS $2337.9850 04:46:08

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yaptim iste eskiyi hatirlattin bana hüzünlendim birden:((.. emegine sağlık ...

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Anliyorum ben seni :)) sende beni anla birazcik :)) seni grafiğe etiketledim niye yorum yapmiyorsun bakiyim :)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Eyvallah abi sizlerden öğendik kurgu yapmasini :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İşte buyuzden amacim hep panik olanlara fadam olsun yoksa ne kazancim varki benim elimden geldigince... ancak iste buyuzden ne selale ö, ldurene , nede rokete gaza karsiyim... piyasa bu ezber tanimaz... onsani yikar gecer anliyormusun beni simdi? .. yoksa hizinda alasi olur , roketinde...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla bu Bravo 3 yıl önceden tek kelimeyle mükemmel bir öngörü diyebilirim, bakalım gerisi gelecek mi merakla bekliyor olacağım
Eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Bu mereti terste kalmadan öğrenemezsin :) gümüş alıp da terste kalmayan da nadirdir :))

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Gümüşle tanistigimda hic bilmezdim . hatta ilk aldim 11,60ti allahtan parca , parca almistim teee 10,25görmüstum:)onsuda o vakit 17,50gelmisti ordanda az alabilmistim.. sonra parite vs. ogrendim:)megersem 5ay terste kalmisim haberim yoghhtu vallahi:))simdi de buralara geldim iste... pow, el ayikmi, zerhosmu ona bile dikkat ettim yani anla:((.. uyelerini ak, rabalarim gibi tanidim.. bullard mesela en acimasizdi bilirdimki o cikacak konusacak , full cikardim.. konusurken patir patir iner oyle alirdim... amannn yaaa nelerden gectim:(((.. @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Abi o kadar da olsun tarihi nasil her zaman denk getireyim :)) o kadar yapabilsem zaten zengin olurdum :)))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@Periyot abi şimdi benim çizime bak 3 yil önceki

Şimdi tarafsiz ol ve söyle asen hocanin çizdiğiyle benim çizdiğim çok mu farkli :))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tarih olarak bakıyorum . şekil tutuyor zaten . onda sorun yok.

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Yazilardan kasit tarih ise zaten asama asama olan. Asrn hocanin kini koy yan yana tarihleri gorme bak bakalim ayni mi :) ben tarih olarak dedim demiyorum. Zaten bazi cizimlerde tarihe hic bakmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Nasil tutmadi ?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

altın daki yazıları sil bari :)) silemezsin ki :)))

3 yıl oldu :)) tutmadı ...

zamanında muhabbet ederken

hatırlıyorum ben bunu zaten çizmiştin...

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@M_yıldız olmamış cizgilerden dolayı aradaki bazi yerler tam denk gelmiyor olabilir.

@Asiii__ bak yine neler çizmizim :))

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Çok şükür abi. sen nasılsın

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hosbulduk kardesim. Nasilsin

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Bende senin yorumlarını bekliyordum hoşgeldin abi

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

26. x di abi bakalim ama bu sira kisa kaliyor yukari asagi ne yapacaklar anlamadim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Eyvallah kardesim yukari kisa kalmis asagiya da donus kisa kalmis top sanirim cin de olacak

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Ekim 15 sonrası, özellikle 4 aylık dönem çok sıkıntılı.. Değerli ortimim; Gıda, su, deterjan v. s.. Biraz stok yap BENCE.. Sana diyeceğim bu kadar.. Kendine iyi bak.. Emanetler hesabında.. İyi geceler.. YTD..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

gelsın artık gelmekte olan:)

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Iyi bilirim. Zaten etmedim. Farkındaysaniz neredeyse diye özellikle belirttim. Iyi geceler

Türgenyev58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Türgenyev58 ()

Yemin hiç hoş olmayan bir davranış modeli

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) aynen öyle Rab biliyor. Bende Allah biliyor ya neredeyse kızımın üstüne yemin edeceğim. O kadar eminim. Artık susalım bence. Uzunca çok konuştuk. Susunca daha iyi anlaşıyoruz.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

alt yorumda neyle alakası olduğu yazılı. Neyse Rab her şeyi görüyor ve biliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) niye daldın konuşmaya o zaman. Senle alakası yoksa. Ah yaaa gerçekten güldürdün beni. Allah iyiliğini versin. Zaten bile bile yaptım. Nasıl da tanıyorum:)) bu arada bende seni takip etmiyorum.
Ve neyse diyerek susuyorum

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Seni hiç takip etmedim. Seni tanımıyorum bile.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şüphesiz Amenna. Yakınen takip etmene gerek yok:) Ilk adımında anlamıştım. Iyi tanıdığımı biliyorsun. Sayfaya faydalısın, umarım da böyle devam eder. Hayatta başarılar.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Tanıdık sizi ama çaktırmıyoruz hoşgeldiniz.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam ben sizi iyi tanırım:))

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum