Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:13:02
EUR 35.0207 11:13:02
USD 32.5747 11:13:02
ALTIN ONS $2327.2200 11:13:02

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

tamamdır. teşekkürler. :))

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hayir kardesim orasi direnc 4 saatlik tepe 1 2 hafta icinde anca gelir. Yani oyle bugun aldim sabah aksam sattim degil.

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

22.6 4 saatlik te mi takip etcez.. 7.35 ten olanları 22.6 geçilmezse zararına satıp alltan kademe kademe alıp al sat mı yapalım kar etmek için.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Siteyi takip ediyorsun ve etkileniyorsun onu soyleyim ben bir sure yazmadim ve debk geldikce okudum yazilanlari etkilenip alim icin acele ediyorsun. Satmak icin de korkuyorsun

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dersimli_62 ()

Ben her zaman burdayım, yanlış bilgiler vererek insanlari yanlış yönlendirmeyin , biri çıkar dava açar elindeki gümüş para altında tazminata gider, kesin net söylemlerden kaçın bence, ytd köy sonunda,

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

benim dediğim ons rakamı hayali, belki o rakamı bile geçecek bilemeyiz yani şartlara bakarız geçemezse yollarız bir yerden artık yapacak birşey yok. Ben işteyken düşüş yapmazsa :) geçen gene ben işteyken yakalandım. 2li dip yapacağını anlayınca üste atınca yarısını bozdum alttan aldım onla işte zararı kapadım sayılır, biraz daha artsa zararsız çıkacam gibi ama bununda artacağı yok veri olmadığından bugün ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sen tl bazli diyorsun. Tmm ben tl bakmiyorum ya o yuzden yanlis anladm ilk dedigini. Olabilir tabi. Ben dolarda 9. x bekliyorum o sira onslar 22 nin altina inmezs3 o zaman 7. x ler de yanar

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@A_Didem örnek:25000/31,1*9=7,23tl gibi ordan tekrar aşağı düşmeye devam eder orasında hem fikirim... yani bu verdiğim rakam sadece hayalidir. özetle 28,00 ons rakamlarına çıkmasına gerek yok tekrar, dolar kuru ile gümüş tl zaten aynı fiyatı verir böyle olursa ytd

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok kardesim oyle birsey olsa 2011den 2020 ye kadar dusmezdi. Sen onlara bakma bosver sen iyi kotu teknik biliyorsun haberleri bosver verileri bosver teknikte ne goruyorsan uygula emin ol sen kisa suredeco kardan zararida kapatirsin ama veridir meridir bos isler3 cok takiliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

öyle değil işte, yazın ağustosta yaptığı tepelerden sonra, kışın bir daha yükseliyor istatistik olarak. Zaten bir ürünün sürekli düşmesi beklenemez yada sürekli çıkması, nereye giderse gitsin arada dalgalanma olur, dolar kuruna göre o dalgada çıkarken tekrar aynı rakamları görme şansı var ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Altin da gumuste iki tepe yapmadi mi :) gumus subatta 30 da tepe yapti. 28.75 de 2. Tepeyi yapti.

Altin haziranda 1916 da tepw yapti 1680 e inip 1832 de tepe yapti daha ne yapsin :))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Siteyi kimin terk ettigi belli :) sana konfor vereyim

Dersimli_62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

fincan oluşumu var rasyoda tepesi 82 yada 85 gibi ya tekrar aşağı kıracak gümüş güzel artacak, yada yukarı giderse daha beter düşecek... ytd her yıl ortalama 2 tepe yapıyor altın ve gümüş... bu yıl 1 kere tepe yaptı düştü, bence kışa doğru tekrar artış olacak ytd

2BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben ezan sesine uyandim 6 16 idi baktim alan yok git dedim namazkil gumusten degil ondan garanti fayda var kapattim telefonu

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben kararlara bakmiyorum duseceksecteknikte dusuyor. Rasyo da suan fibo ya gore 88 hedef zaten

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sorma ya hem kabus hem mutluluğu aynı anda yaşadım uyandım :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gelmez diye birşey yok, sonuçta rasyo nasılki 100lere çıkıp bu seviyelere düştüyse aynı şekilde 100 üstüne bile gidebilir. Olay şartlarla alakalı, yarın bir karar alırlar biz düşecek diye beklerken, bir anda fırlar yukarı hem altın hem gümüş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Birtek ruyalarda kar ediyoruz diyecegim ama bende oda yok :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Mart 2022 baya uzun olmus olacak bence :) 1.5 yillik dusus :)

Ben 21.3 dip 25.66 tepe yada
18.7 dip 23.2 tepe beklentim var o yuzden bu sira dikkatli inceliyorum ve ordan sonra dususlerin devam edecegini ve buyuk canak icin dip yapacagini dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Dersimli_62 ()

İnanmayın şunlara, sanki dünya ekonomisi güllük gülistanlık, sallayıp duruyorlar, birkaç güne kadar siteyi terk eder

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

1560 mı ne diyorsun çok değil mi.. 1560 rakamını nasıl buldun detaylı bir şey yazabilir misin ne sebep olacak buna? teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

benim o beklentim uzun vade, o düşüş olmadan önce bir tepe yapar bir yerde, stoch dip yapınca mecbur yukarı atacak, sürekli dipte kalacak hali yok, bu işler dalgalı olur, düşüş olsa bile aşağı yukarı şeklinde olur yani tabi farklı bir etken sert düşürmez ise bu arada dün gece uyuya kalmışım rüyamda gümüş 4tl oluyordu :)) sonra fırlayıp 8tl yi geçiyordu, rüyamda ne düşünüyorum ah be 4tl den almak vardı :)))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Guzel soyluyorsun ama ama ons altinda 1560 dip beklentim hala devam ediyor gumuste de dip fazla derinlesti. Bu dususler 2022 mart ayina kadar yatay dusus olarak devam edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

piyasa beklenmeyeni yaptığı için şansımı denedim yemedi :) birde hesap yaptım dolar çıksa 20-30krş çıkacak, gümüş çıkışa geçerse hem gram fazlam olur hem daha iyi yükselir. oda dolar yükselirken gümüş zayıf kaldı, aslında sorun altın onsde oldu 1805 üstüne bir türlü atamadı, ordan anladım zaten düşeceğini ondan zaten her düşüşte çıkıp daha alttan alarak gram arttırmaya çalışıyorum, elinde sonunda biryerden artacak bu altın ve gümüş. Beklentimde yanılmaz isem altın stoch aylıkta dip yaptıktan sonra artış geleceğini düşünüyorum. o grafik geç olduğundan dibe çok yakın, tahminime göre 1-2 ay felan kaldı dönmesine, erken düşüş olursa daha hızlıda artabilir, bu ay kapanışı yapınca tekrar bakacam, eğer dönmüş yada dip yapmış görünüyorsa önümüzdeki aya başlar çıkış o zaman, en azından ben öyle tahmin ediyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

olay şu grafikte 2li dip denen olaylar vardır, ben 2li dip yapacağını anladığım için 6,43te 4te2 zararkes yaptım 6,38 de iken 6,36dan satış yapmış oldum. o zararı kurtarmak için dibe giden gümüşü bekledim 6,22- ,24te tekrar giriş yaptım. Böylece üstteki zararımı alttaki ile ortalayıp zararı minumum seviyeye düşürdüm. böylece full çıksamda zararım azalacak, 6,30 üstüne çıkarsa hatta zararımda kalmacayak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Eyvallah usta bekleyip görelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Burdan zararkes yapilabilirgibi anladim bunu ben dogrumu anliyorum yapyada yapma diye degilde ne demek istefiginizi anlayamadığımız soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sen caycilara cok uydun ben okudum yazini o gun bariz dusus gorunuyordu sen nasil aldin hala anlamadim.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim bunu kimse bilemez ama biraz daha izlemek lazim

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum