Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0681 18:09:46
EUR 34.7063 18:09:46
USD 32.4703 18:09:46
ALTIN ONS $2334.1400 18:09:46

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bilen biliyor. Rab en doğrusunu biliyor.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Beklerim bende sana.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben kimseyi tanımam. Burdaki nick tanırım . isim bilmem. elimden geldigince bilgim dahilindede arkadaslara yardım etmek ve onların analizleri varsa inceleyip kazanmak. dusuncemdir.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sana cevabı yüce divanda vereceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ahh keşke. Yok Fatih hocam değil. Ama kısaca o jenerasyon. Sen bu arada farkında olmadan bir sürü isme yaklasiyorsun ha.. kimler kimler var haberin yok:))) az evvel yazdığın sondaki isim geçen gün tartıştığın kişi mesela. Sustum:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Onu belirttik sn kimsin sen

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ozaman tüccar derim . :)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı geceler dostum

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Sagolasin abi hayirli geceler

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

26.4 müydü 6 mıydı yıllık kapanış:)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eksik olmayın inşallah faydam dokunur.
Hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Sen burda ol abi alırız da satarız da içim rahat bi şekilde korkmadan)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlı geceler kardeism ellerine saglik

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Birlikte aliriz olmadi :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tesekur ederim kardesim insallah hep beraber daha fazlasini kazaniriz

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben altin onsda dususun bittigini dusunmuyorum ve acikcasi 1560 1610 bandi gelmezse de cok sasiracagin diyebilriim.

23.66 degip donerse 20.8 yada 19.6 beklentimin gelmesi gerekiyor.

20.3 23.55 23.85 nereye cikarsa ciksin 21.3 kirilmadan asagisini beklemiyorum ama 23.66 degip duserse 20.8 yada 19.6 beklentim var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Bends öyle düşündüm satayim riske atmayayım

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yarin gelirse olmam ama elimde olsa satardim diyim

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Maşallah hocam bereketli olsun hakkınızdır bukadar Sabra

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

23.66 geçmezse ne olur kardeşim 20 leremi gideriz. sanki düşüş bitti gibi kardeşim ya. buranin eski kaptanı vardı belki bilen bilir forecgi. kaptan oda dususun bitmiş olabileceğini alım yaptığını yazmış. gerci altın onstan cekindiginide yazmış valla lafa kalmadı bizde

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Anladım abi inşallah o andada burda olursun

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Terste olsam bende yapardim ama elde yok dusus bekliyorum gec dustu ama 4 kiloya yakin fazla alabiliyorum o yuzden bir 3 kilo daha fazla alim ihtimali oldugu icin bekliuorum ben

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insallah kardesim gelir. Bu arada yazin basinda sana 26.73 yazmistim dikkat et demistim ya yine onun gibi bir yerdeyiz diyeyim.

23.3 dikkat et 23.66 gecemezse ustune igne atamazsa dikkatli ol diyebilirin

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Uckere al sat yapsam ter değil kardaydik emin olun sitenin çoğu yapsaydı ama korkuda. İnsan yapamıyor haklilarda cesaretli olan kazandı petsop gibi bay tarafsız arkads gibi

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi ben seni hep takip ediyorum sanıyordum şimdi los abiye yazarken fark ettim takip etmiyormusum:(aldım hemen takibe

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla ben o kadar analize bu ortamda cesaret edemedim. Terste olsam daha cesaretli olurdum.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yo yo değil onlar

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Gelebilir ama daha asagisinin gelmsi lazin ama daha asahmgisi gelir mi bilmiyorum.

8.85 onemli oncelikle bu kirilmali sonra 8.81 gelir 8.85 kiramazsa yukari o zaman daha asagisi gelir diyeyim

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Inşallah abi @Periyot abide 23.3 hedef için bi miktar almıştı sanırım. bekleyeyim bende

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Emir calismiyorun sadece piyasayi izliyorum suan

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum