Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:27:46
EUR 34.8238 03:27:46
USD 32.3379 03:27:46
ALTIN ONS $2301.8900 03:27:46

Konu: Gons Wyckoff-3.0: Dist. Gümüşte Umut Olabilir mi?

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons üzerinde Yine bir Wyckoff Prensibi hazırlamaya çalıştım bugün. Bu kez haftalık grafikte denedim yine de gayet iyi oturuyor iskelet. Ancak kaydetmek nasip olmadan çıkmak zorunda kaldım. Neyse ki resmini aldım eskizin biraz mobilde uğraştım bir şeye benzedi fena olmadı sanırım.
Yine Mal Dağıtımı sürecinde olabilir gümüş ama son son bir zirve yapacak gibi düşünüyorum bu çalışmama göre 30 üzeri, lakin bu biraz zaman alacak gibi 3-4 ay kadar belki. Tabi varsayım sadece ihtimal ve eğer buralarda tutunursa. Çünkü bu varsayıma göre B evresinde tam da bu grafikteki 10 numaralı (dip) noktada olabiliriz şu an. Sonrası ICE denen hafif yatay yukarı eğimli bir süreçte ilerleyip, sonra bir anda UTAD yani mal dağıtımı sonrası yükseliş denen Şubat ayındaki gibi 30 üzeri hızlı ve sert bi Boğa Tuzağı zirve seviyesi olması gereken C evresi gelebilir teorik olarak.
Sonrasında ise sert düşüşler olma potansiyeli olabilir eğer büyük adamlar malı dağıtmış olursa tabiki.
Asla ve katiyen yatırım tavsiyesi içermeyen teorik bir kurgudan ibarettir
Ve yine bu çalışma yönünde işlem yapılmaması hususunda uyarayım!
Bu teorik çalışmayı neden yaptığıma gelecek olursak her şeyin şimdilik bitmemiş olabileceğini ve eğer doğru ilerlerse tepeden mal alacak insanların da dikkat etmesi amaçlı bir senaryomuz olmalı diye düşündüm hepimiz için. Bu da takmış demeyin sonra :)) benim suçum yok şema çok benziyor ve biz de umut arıyoruz :)
30 üzeri görmeyecek olursa bile yine de zarardaki dostlarımız kurtarabilir belki en azından.
Bir diğeri de Büyük stokçuların hala seyri değiştirecek bir çıkış yapmamaları. Hatta bugün 2.4 ml ons gümüş almışlar küçük ama en azından satış değil :)
Bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (183)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Çakıl sen ve senin gibi kalbi güzel dostlar iyi ki varsınız. Olumlu ile olumsuz arasında çok ince bir 'destek/direnç çizgisi var. Ben de dahil olur mu olmaz mı git gel yaşıyorum ama güzel düşünelim güzel olsun inşallah olmazsa da sağlık olsun başka ne diyebiliriz ki. Nasip. Hayırlı geceler

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Umarım onlara da katkısı olur ne diyeyim :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. kardeşim herkesin bir tarzı var, derler ya her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır diye. Ne olursa olsun emek emektir azı çoğu yok. Veri paylaşımı vs de kolay değil sürekli. Gönül vermiş insanlara yardım için uğraşan insanlardansın en nihayetinde

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Boss ben kendini anca çeviren bir acemiyim ama benim kendi araştırmam gerekn şeyleri toplayıp bana sunan insanların emeğini görmeyecek kadar değilim. Birde son şunu demek istiyorum. Senin çalışmalarda olumsuzu gösterende oldu. Sonuçta öngörü ayrı temnni ayrı. Ama çaba önemli çok vaktini aldım hayırlı geceler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz için. Sizin de çalışmalarınızın devamını dilerim elinize emeğinize sağlık her daim. Hep destek oldunuz :) Ben est kibirlenmek gibi olmasın sadece üzücü buldum doğru olmadığını düşünüyorum gerçekten emek veren insanlarsa ben de beğenirim ama onlar öyle düşünmüyor sorun bu. Değerli hocam kerdeşim sağlık olsun ne diyelim artık

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

İlahi hocam cok yaşayın paragrafı mükemmel bağlamışsın

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ayn süper olmuş kardeşim el değmemiş beyinler ilk günkü gibi:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz ve destekleriniz adına.
Est sizler de saygı değersiniz. Bilirsiniz hoca usta üstad gibi hitapları sadece saygı çerçevesinde görüyorum öyle bir iddiam yok ama birazcık tecrübeli biriyim belki hepsi o kadar. Hayırlı geceler güzel hafta sonları

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Tam kapatırken gördüm aynen süper olmuş :)

3BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Orjinal beyinliler demiş ya @siyahbeyazım aynen öyle el değmemiş işlenmemiş beyinler ilk günkü gibi; ))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Beklemeyi sevmem hocam onlar beklesin o günü ben unuturum zaten :)) Takılıyorum tabiki teşekkür ederim :)

2BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Senin yaptiklarinin yaninda bzimkinin lafi olmaz kardesim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim bilmukabele size de güzel hafta sonları

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Orjinal beyin kelimesi tam oturdu:)))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen de hiç bir zaman desteğini esirgemedin hep samimi destek verdin. Çok çok teşekkür ederim. Sana ve tüm değerli kalbi güzel insanlara. Hata da olursa kusura bakmasın kimse elimizden geleni yaptıktan sonra canımız sıkılsa da Nasip der geçeriz artık ne yapalım sağlık olsun para her zaman kazanılır önemli olan sağlıktır

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

iyi geceler dostum. emeklerinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum elimizden geldiğince. Sağ olun iyi geceler

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize sağlık saygıdeğer @BossVurguncu hocam kardeşim % 100 haklısınız, o üyeler kimse hakkınızı onlara helal etmeyin, sayın hocam onlar sizin harcadığınız emeği gelişimi başaramayacaklar sizi gördükçe de kahroluyorlar herhalde :) o yüzden o üzüntüyle madem 1 adım ilerleyemeyeceğim o halde o da ilerleyemesin diyor o orijinal beyninde :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim kardeşim sizin de gönlünüze yüreğinize ve emeklerinize sağlık her daim

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

İyiki varsınız sayın @Invincible_lion kardeşim emeginiz ve de destegınız için çok tşk ederim)

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hay Allah razı olsun hepinizden :) Ya DL almak sadece can sıkıcı çünkü emek veriyorum. Boş boş bir şeyler yazıyorsak versinler de. Neyse bskalım

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

@Invincible_lion ve @BossVurguncu sizlerin seviyeli usluplu ve herkese yetismeye calısan cevaplarınıı firsat buldukca okumaya calısıyorum. kimse zorla birinin yazdiklarını okuyamaz istemeyen gormeye tahammül edemeyen engellesin geçsin. Saygı değer hocalarımız sizlerde bu insanların amaçlarına ulaştirmayın hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ayn onlar sıkıntı yaşar sende boşuna onları bekleme diye dedim sana yazık:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tek ederim kardeşim . Bir yorum daha attım bakarsan sevinirim . etiketlisin . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna DL veren de ne biliyim :))
Haklısın kardeşim teşekkür ederim aynen çok güzel dedin karşılaşmayalım yoksa sıkıntı yaşarlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Eline emegine saglık kardeşim.. ıyi hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim üstadım senin de katkıların yabana atılmaz her daim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Sizlerin şahsında tüm üstadlardan Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim siz de sağ olun var olun hayırlı geceler

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım kendi yatırımlarımızı geçtim iş güç, eş dost aile çevreden bile feragat ederek insanlara faydalı olmak istiyoruz bu durum sizde de böyle eminim. Ama bir şey diyemiyorum artık. Hoşuna gitmiyorsa engellesinler görmek zorunda değiller. İnşallah devam hocam teşekkürler, Saygılar iyi geceler

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum