Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:18:01
EUR 34.8238 02:18:01
USD 32.3379 02:18:01
ALTIN ONS $2301.8900 02:18:01

Konu: Gons Wyckoff-3.0: Dist. Gümüşte Umut Olabilir mi?

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons üzerinde Yine bir Wyckoff Prensibi hazırlamaya çalıştım bugün. Bu kez haftalık grafikte denedim yine de gayet iyi oturuyor iskelet. Ancak kaydetmek nasip olmadan çıkmak zorunda kaldım. Neyse ki resmini aldım eskizin biraz mobilde uğraştım bir şeye benzedi fena olmadı sanırım.
Yine Mal Dağıtımı sürecinde olabilir gümüş ama son son bir zirve yapacak gibi düşünüyorum bu çalışmama göre 30 üzeri, lakin bu biraz zaman alacak gibi 3-4 ay kadar belki. Tabi varsayım sadece ihtimal ve eğer buralarda tutunursa. Çünkü bu varsayıma göre B evresinde tam da bu grafikteki 10 numaralı (dip) noktada olabiliriz şu an. Sonrası ICE denen hafif yatay yukarı eğimli bir süreçte ilerleyip, sonra bir anda UTAD yani mal dağıtımı sonrası yükseliş denen Şubat ayındaki gibi 30 üzeri hızlı ve sert bi Boğa Tuzağı zirve seviyesi olması gereken C evresi gelebilir teorik olarak.
Sonrasında ise sert düşüşler olma potansiyeli olabilir eğer büyük adamlar malı dağıtmış olursa tabiki.
Asla ve katiyen yatırım tavsiyesi içermeyen teorik bir kurgudan ibarettir
Ve yine bu çalışma yönünde işlem yapılmaması hususunda uyarayım!
Bu teorik çalışmayı neden yaptığıma gelecek olursak her şeyin şimdilik bitmemiş olabileceğini ve eğer doğru ilerlerse tepeden mal alacak insanların da dikkat etmesi amaçlı bir senaryomuz olmalı diye düşündüm hepimiz için. Bu da takmış demeyin sonra :)) benim suçum yok şema çok benziyor ve biz de umut arıyoruz :)
30 üzeri görmeyecek olursa bile yine de zarardaki dostlarımız kurtarabilir belki en azından.
Bir diğeri de Büyük stokçuların hala seyri değiştirecek bir çıkış yapmamaları. Hatta bugün 2.4 ml ons gümüş almışlar küçük ama en azından satış değil :)
Bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (183)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok güzelll:) Teşekkür ederim.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bergen affetmez öyle olsaydı :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dışarıda bir hayat var neden içimde ölüm
Belki yeni bir çare içimdeki ölümü öldürür
ve belki kabuslu bir uyku mutlulukla bölünür
Okyanustur hayat büyük dalgalar ummadığın anda görülür
:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

O fm in senin çizimin olduğunu düşündüğüm için az kırgın ve sessizim. Birde sıkıntılı günler geçiriyorum. Sadece
izliyorum. Bazen ess vermek olup biteni anlamak için gerekli oluyor herhalde. Gereksiz ve kırıcı bulduğum için konuşmayı sessiz kalmak istemedim. Bir anı geldi aklıma (kelepcesini açtım öfkemin, artık serbestsin serbest:)))

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Dedim garibim Bergenin anısı bile erkeklerden zulüm mü görüyor diye. Ama sanırım arkadaş tanımamış sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abla. Son zamanlarda aramızdan kara kedi formasyonu geçmiş olsa da yine de destek vermen çok ince. Bergen'i tanımıyor herhalde yaşı da tutuyor aslında ama olabilr.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Yaseminnisa abla. Son zamanlarda aramızdan kara kedi formasyonu geçmiş olsa da yine de destek vermen çok ince. Bergen'i tanımıyor herhalde yaşı da tutuyor aslında ama olabilr. Filmini izlemesini öneririm yine de herkese.

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bir sanatçı hayranlığı niye dünyanın çivisini çıkartıyor ki... kimi profiline kedi resmi koyuyor. Bu kendini kedi yerine koyduğunu mu gösterir. Değişik bir açıdan bakıyorsunuz. Boss ciddi Bergen hayranıdır..

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

:))haydaa..

1BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Neyse usd at sıkıntı yok , ben yanlış anlamusim :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) yahu bunda ne var ben zaten erkeğim bayanım denedim ki. Bu resim sanatçı Bergen ben de bir hayranıyım sevdiğim için koydum. İroni yapıyorsun herhalde :)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Sıkıntı yok kardeşim.
Bildiğim birşey varsa oda bu dünyanın çivisi çıkmış.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yahu Bergen o.. yakin zamanda filmi cikti ya.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Teşekkürler aydinlattiniz.
Bi an için kendimi kotu nhissetmistim :)
Tekrar teşekkürler.
Yinede hassas konularda dikkat etmekte yfayda var. Neyse

Elif_ömer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Usta ne yapim aklımın almadığı şeyleri sorup öğrenmek istedim

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Bergen filmi nedeniyle fotoğrafı kullandı. Geçmiş yazışmalarında var. Çok etkileyici bir film gerçekten, izlemenizi tavsiye ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

İnşallah öyledir.
Tahmin ettiğim olmasında. Yazık çünkü

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yahu ... yapma boyle usta.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sinema filmine atıfta bulunmuş olabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam. Hafta içi fırsatım olursa yaparım inşallah usta

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm . @BossVurguncu bu senaryoyu yeniden cizermisim?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah abi teşekkürler fena saldı onslar ama bakalım son dezyeklere geldi burası biraz daha güçlü destek bandı olarak duruyor grafikte gün içinde de yazdım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler @BossVurguncu geçmiş olsun . evet değişmedi lakin gormek güzel oluyor :) umarım yakın zamanda yeniden bu grafiklerden gonderirsin . iyi Kazanclar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi benim tüm veriler silindi grafik kalıplarım çizimlerim eski verilerim ve geri düzeltilemiyor. Yoğunluk da var müsait zamanda inşallah güncel çizerim tekrar. Lakin çok değişmedi hala zaten :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu bunları güncelleme sansın varmı . sana yorum attığım iki grafigi.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu dan grafik 2 ... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geldi şubat da biraz gecikme oldu hareketlerde daha çok diğer şema grafiği gibi D fazındaki güçsüzlük alametleri ya da Ice bölgesi bi bitmedi abi. Diğer taraftan daha bir kaç çeşidi atmıştım ya bakalım hangisi daha uygun olacak

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değişik ihtimaller var tabiki Richard Wyckoff anlamında. Ama gerçekten ilginç dostum. ytd

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Richard wyckoff grafiği ytd

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Çok ilginç bir grafik, emeğinize sağlık, gerçekleşir mi? Bilinmez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum