Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 22:40:07
EUR 34.8432 22:40:07
USD 32.3323 22:40:07
ALTIN ONS $2300.2150 22:40:07

Konu: Gons Wyckoff-3.0: Dist. Gümüşte Umut Olabilir mi?

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons üzerinde Yine bir Wyckoff Prensibi hazırlamaya çalıştım bugün. Bu kez haftalık grafikte denedim yine de gayet iyi oturuyor iskelet. Ancak kaydetmek nasip olmadan çıkmak zorunda kaldım. Neyse ki resmini aldım eskizin biraz mobilde uğraştım bir şeye benzedi fena olmadı sanırım.
Yine Mal Dağıtımı sürecinde olabilir gümüş ama son son bir zirve yapacak gibi düşünüyorum bu çalışmama göre 30 üzeri, lakin bu biraz zaman alacak gibi 3-4 ay kadar belki. Tabi varsayım sadece ihtimal ve eğer buralarda tutunursa. Çünkü bu varsayıma göre B evresinde tam da bu grafikteki 10 numaralı (dip) noktada olabiliriz şu an. Sonrası ICE denen hafif yatay yukarı eğimli bir süreçte ilerleyip, sonra bir anda UTAD yani mal dağıtımı sonrası yükseliş denen Şubat ayındaki gibi 30 üzeri hızlı ve sert bi Boğa Tuzağı zirve seviyesi olması gereken C evresi gelebilir teorik olarak.
Sonrasında ise sert düşüşler olma potansiyeli olabilir eğer büyük adamlar malı dağıtmış olursa tabiki.
Asla ve katiyen yatırım tavsiyesi içermeyen teorik bir kurgudan ibarettir
Ve yine bu çalışma yönünde işlem yapılmaması hususunda uyarayım!
Bu teorik çalışmayı neden yaptığıma gelecek olursak her şeyin şimdilik bitmemiş olabileceğini ve eğer doğru ilerlerse tepeden mal alacak insanların da dikkat etmesi amaçlı bir senaryomuz olmalı diye düşündüm hepimiz için. Bu da takmış demeyin sonra :)) benim suçum yok şema çok benziyor ve biz de umut arıyoruz :)
30 üzeri görmeyecek olursa bile yine de zarardaki dostlarımız kurtarabilir belki en azından.
Bir diğeri de Büyük stokçuların hala seyri değiştirecek bir çıkış yapmamaları. Hatta bugün 2.4 ml ons gümüş almışlar küçük ama en azından satış değil :)
Bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (183)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok bu canlı hali daha hocam onu @M_yıldız istemese atmayacaktım yani katili o :))
Ama ons olarak olumlu halini de attım. İhtimal hocam bitmez ki ihtimaller... ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eline sağlık hocam iyice öldürdün gümüşü :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş TL için de taslak olarak hazırlamışım hatta devamını da hazırladım ama çok kötü olur o durumda 4.80 neyse de o yüzden onu atmayım, zaten şimdilik bunu beklemiyorum çünkü balinalar satmadığı sürece bu ikincil ihtimal bence. ytd @M_yıldız

Ama şu Gümüş Onsun haftalık grafiğini şimdilik ben daha önemli buluyorum 1. planda izliyorum.ytd Bilemiyoruz tabi takibe devam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@M_yıldız TL grafiği üzerine uygun diye göstermek için atmıştım aslında hazırlamış olabilirim de kaydettim mi bilmiyorum. Yoksa müsait zamanda denerim

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bunu TL grafigine uygulama sansın varmı?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Elinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Durum takibidir.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Evvet Mehmet bey. 6.53 den bi parça çıkıp şimdi yerine koymalı mıymış?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardeşim. iyi Kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Ben çok uyardım inşallah yanılırım altın ve gümüş bu sene zirveyi yapıp düşüş trendine girmiş olmasından korkuyorum. Allah sonumuzu hayır etsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sıkıntı bitmedi. Geçen yıl bu ay zirve görüp sonrasında kolay kolay toparlayamamıştı gümüş. Bu yıl da sanki çok farklı değil. ytd
Rüzgar güneyden gelse güzel olurdu

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Şuan sakin bi ortam var abd etliye sütlüye karışmıyor muş gibi davranıyor Asya aynı. Pandemi yine çıldırmış abd de bakalım ne olacak. Bir rüzgar esmesi lazım yoksa gümüş buralarda dolanıp durur:((

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet yine de iyi dostum ama normalde p. tesi Asya alır ama alamıyor nedense. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Çok bi düşüş olmadı pazartesi sendromu. Bu da bi şey:)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu gram grafiği buna uymuş sanki ama ons olarak Haftalıkta çizmiştim. @M_yıldız bakalım gram nasıl gidecek ons nasıl

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Siz de iyi ki varsınız değerli dostum inşallah iyilik ve güzellikler hepimizi bulsun

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyilik eden iyilik bulur dostum
İyi ki varsın

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada benim de like hakkım komple bitmiş size ve arkadaşlara gönderecek ama sağlık olsun hocam önemli olan pozitif düşünceniz yeterli :)

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam çok düşünceli ve iyi niyetli insansınız yormayın kendinizi ben sizi gönül gözüyle de anlarım :)
Hafta sonu gözlerimi dinleyeyim demiştim zaten pek az uykuyla duruyorum hocam değerli kardeşim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bu yorumum ikinci defa deneme. Yayınlanacak mı ? Rica ederim saygıdeğer hocam can kardeşim saygılar bizden size ve tüm emek harcayanlara gelsin... Yorum iletememek zor oluyor, grafiğinize baktım nedir diye düşünürken sekmelermiş :) Saymaya başladım sonu gelmedi :) Telefonda da aynısı varsa ey_vah ey_vah :) Sınırlarınızı zorluyorsunuz anlaşılan maşallah Allah nazarlardan saklasın seni kardeşim... Bende en fazla otuz civarı oluyor, tüm emekleriniz için Allah razı olsun, bari hafta sonunu kendinize ayırın lütfen dinlenmeyi uyumayı unutmayın sakın, saygı sevgi ve selamlarımla... Not: Size günlük beğeni hakkım kalmamış :(

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) hocam çok yaşayın 100 den fazla sekme var aslında kırpılmamış halinde tuttum saydım 107 ve ayrıca 4 pencere var bu tek pencere telefonda da aynı vardır :)))
Ama bunu fark etmeniz bile çok değerli, çünkü emeğin bir göstergesi de bu sayılır gözünüzden kaçmamış :) Sağ olun var olun hürmetler hocam.
Negatif duyguları taşıyanlara diyorum çalışın biz de beğenelim haset insanın zararı kendine olur. Bu arada yorum düşmüyor diye kendinizi yorup profile yazıyorsunuz çok incesiniz Allah razı olsun, güzel hafta sonları dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Cevap yazdım, 2 kere ilettim ama sanırım yorumum size yine de ulaşmadı :( Mecburen profilime kopyaladım saygıdeğer @BossVurguncu hocam kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim kardeşim inşallah iyi olur diyelim her ihtimali değerlendirmeye çalışıyoruz işte ama çok güzel oynuyorlar hep kritik seviyelerde kalıyoruz her hafta garip şekilde. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Emeğine sağlık kardeşim eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele ve sonsuz teşekkürler siz de kalın sağlıcakla

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Versinler sn @BossVurguncu karşılığı 1 e 3 olacak o yüzden vermezler belki. Sağlıcakla kalın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum