Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0686 10:51:36
EUR 34.8183 10:51:36
USD 32.5617 10:51:36
ALTIN ONS $2311.0350 10:51:36

Konu: Gons Wyckoff-3.0: Dist. Gümüşte Umut Olabilir mi?

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons üzerinde Yine bir Wyckoff Prensibi hazırlamaya çalıştım bugün. Bu kez haftalık grafikte denedim yine de gayet iyi oturuyor iskelet. Ancak kaydetmek nasip olmadan çıkmak zorunda kaldım. Neyse ki resmini aldım eskizin biraz mobilde uğraştım bir şeye benzedi fena olmadı sanırım.
Yine Mal Dağıtımı sürecinde olabilir gümüş ama son son bir zirve yapacak gibi düşünüyorum bu çalışmama göre 30 üzeri, lakin bu biraz zaman alacak gibi 3-4 ay kadar belki. Tabi varsayım sadece ihtimal ve eğer buralarda tutunursa. Çünkü bu varsayıma göre B evresinde tam da bu grafikteki 10 numaralı (dip) noktada olabiliriz şu an. Sonrası ICE denen hafif yatay yukarı eğimli bir süreçte ilerleyip, sonra bir anda UTAD yani mal dağıtımı sonrası yükseliş denen Şubat ayındaki gibi 30 üzeri hızlı ve sert bi Boğa Tuzağı zirve seviyesi olması gereken C evresi gelebilir teorik olarak.
Sonrasında ise sert düşüşler olma potansiyeli olabilir eğer büyük adamlar malı dağıtmış olursa tabiki.
Asla ve katiyen yatırım tavsiyesi içermeyen teorik bir kurgudan ibarettir
Ve yine bu çalışma yönünde işlem yapılmaması hususunda uyarayım!
Bu teorik çalışmayı neden yaptığıma gelecek olursak her şeyin şimdilik bitmemiş olabileceğini ve eğer doğru ilerlerse tepeden mal alacak insanların da dikkat etmesi amaçlı bir senaryomuz olmalı diye düşündüm hepimiz için. Bu da takmış demeyin sonra :)) benim suçum yok şema çok benziyor ve biz de umut arıyoruz :)
30 üzeri görmeyecek olursa bile yine de zarardaki dostlarımız kurtarabilir belki en azından.
Bir diğeri de Büyük stokçuların hala seyri değiştirecek bir çıkış yapmamaları. Hatta bugün 2.4 ml ons gümüş almışlar küçük ama en azından satış değil :)
Bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (183)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Manga nasıl denk gelmiş.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Vaybe tarihe bak . ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BOZHİMAS arkadaşlar faydalansın diye takip etmek için istiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

bilgisayarda çıkan grafik burada çıkmadı. anlamadım.
başka var 2 ay önce paylaşmış usta.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Wckoff formasyonu. olasılıkları görmek için @BossVurguncu cizdigi formasyonlar . ytd

BOZHİMAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

bu nasıl abi?
@M_yıldız

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

ustalar Altın gümüş dolar ne olacak grafiksiz biri söyleyebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler . buralardayız bakıyoruz inceliyoruz

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Üstadım nasılsınız. arada ses edin. varlığınız dan güç alır olduk

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Anladım thank you :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok yanlış anlamadım zaten. Bir senaryo yani zaten illa olacak diye kesinlik yok onu demek istiyorum ben de

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok yanlış anlamadım. Dedim ya bir metot senaryosu bu. Benzerlik içeriyor Wyckoff mantığı ve şemalarına göre çizildi sadece. Ama piyasa bu her zaman değişkenlik içerir yeni şeylere gebedir. Anladım daha yüksek rakamları bekliyor yani temenni ediyorsunuz o anlamda kötü diye düşündünüz böyle olursa ama aslında bence 30 üstü gümüş benim açımdan piyasa adına çok iyi bir şey değil mesela, elinde olan yatırımcı için güzel bir durum gibi olsa da dünya ekonomileri adına pek iyi olduğunu düşünmüyorum. Yani aslen insanlar kazanamayacak bana göre.

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Sizlik bir şey değil, lütfen yanlış anlamayın:) kendi beklentim anlamında söyledim, yoksa paylaştığınız grafiğe bir şey dediğim yok, siz gördüğünüzü aktarmışsınız, ben ise yukarı çıkmasını istediğim ve beklentim bu yönde olduğu için öyle dedim, yoksa sizi tenkit anlamında söylemedim tabikide :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Spenk de öyle korkutup yolcuları indirip yoluna bakar bazen :))

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sorun değil ben yine de cevaplamış oldum

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

Anladım. Teşekkürler sağolun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba yıldız aldığınızda atılabiliyor grafik. Grafik ekle seçeneği ile. Bazen yönetim ile iletişime geçerek rica üzerine açılabiliyor.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bak ne buldum kardeşim
@M_yıldız abinin richard amcanın grafiği
Bizde de minibüs şoförünün dediği gibi
Piston aşağı ile olur:)

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

Özür dilerim yanlışlıkla size mesaj yazdım. Kusura bakmayın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

Mrb. Bende resim atabilirim. Nasıl resim paylaşıldığını bilmiyorum

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Simülasyon bir çeşit bu. Kesinlik yok tabi. Lakin neden kötü olsun 30 u biraz aşıyor böyle olursa sonrası mal dağıtımı. Büyük yatırımcılar karar verir buna yoksa boş bir çizim olarak kalır zaten. Buna çok takılmamak lazım ama aklımızda elimizde bir senaryo olmalı ki galeyana gelmeden işlem yapalım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Grafik benim açımdan pek iç açıcı değil ama yinede eline sağlık, :)) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Richard amcası böyle istemiş :)
Sonuçta bir senaryo abi. Sürekli değişiyor

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kardeşim eline sağlık
30 larsan o kadar asağı inmesek de
Çanağa kulp yapıp yukarı gitsek olur mu
@M_yıldız hocam kızmasın:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim tskler

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@M_yıldız siparişin hazır.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Güzel şarkı Güzel sözler vesselam:)

VEBALERA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sağol ablam Bilmukabele, forever..

1BeğenmedimŞikayet

VEBALERA ()

Affetmediğim için beni affet
De ki: "Kötü gittiğindendir kendiyle ettiği sohbet. "
Alev aldı içim, yağmur aradı sevdiğim
Hırsımı çıkaramadım pek net

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim :) inşallah sıkıntılarımızdan kurtuluruz hepimiz tez zamanda dualarım seninle

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum