Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 17:19:13
EUR 34.8225 17:19:13
USD 32.5186 17:19:13
ALTIN ONS $2320.5800 17:19:13

Konu: Ons gümüş flama üst çizgisi

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Siyah ve kırmızı kalın çizgiler flama üst ve alt çizgisi. Kırmızı rakam ise direnç . Bu seviye üstünde haftalık hacimli bir mum kapanışı yok denecek kadar az hatta yok bile denir , fakat bu seviyeye böyle altı dolu gelişi ilk bu sefer oluyor. Üst flama çizgisi ile yükselen kanal çizgisi haftalıkta ucuna geldi. Haziran ayı umarım buraları destek olarak görebiliriz.

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.4 donup 8.58 kirabilir :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ne kadar ederse etsin altin hedefim saglam :) radyo da ha bi tur yukari cikar ama sonra daha sert asagi iner. Benim korkum sadece altin ons dusmesin yeterli :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin benim bekledigim seviyenin altina inmedigi surece gumusu 27 den alsam ertesi gun 23 e bile inse sorun yapmam :) ama altin saka yapmasin yeterki :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ons ne kadar cikarsa gumus ons da ona eslik edecektir. Belki altin biraz fazla cikar gumus cok cikamaz belki de gumus bir atak yapip altindan fazla cikarsa ikisi beraber geriye donus yapabilir. Dusus degil kar satisi bekliyorum.

Kar satisi da yuzde 16 cikan altin ons un yuzde 5 ile 8 arasinda ciktigini asagiya geri vermesidir. Dususler genelde yuzde 5 cikip yuzde 10 seklinde oluyor. Ytd

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben o zaman almiyim alanada mani olmuyum bir sure :) 21 hazirana kadar beklerim daha alim zamanima var gibi gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

7.12 de toplamaya baslariz ozaman. Guzel rakamlar

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Sevgili hocam merhaba

Gümüşten kar al kaç ons hocam 27,30 almıştım altın ons 1950 dermi gümüşü yukarı tasirmi ne dersin dususmu bekliyorsunuz.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarsiz bi 6.9 u alirim 9.75 de de insallah satarim diyim ozaman :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onsu suan oldururum ama dolari harcatmam :))

Ons suan bende de 25.8 dususlerde donus yeri. Dolar da cok dusus beklemiyorum merkez yaparsa ordan bi 300 baz puan :) o zaman bende bi kiyak yapar dusus beklerim :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sen dolari mi oldurdun bana mi oyle geliyor :)

23.97÷31.1×8.7=6.7 :) ons u daha da asagi simdilik cekemem :)

0BeğenmedimŞikayet

Altındayeniyim ()

Inşallah 15 ölür

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarda da 8.4 alti tehlike olabilir. O yuzden 8.4 alti suan da bende yok gibi birsey belki 8.35 igne atar ama saatlik kalamaz gibi.

24.8 gelse dolar 8.4 olsa max 6.7 gibi olur ama ons oraya cekilirse ben dolari 8.7 hesaplarim.

Ons 25.8 cekilirse de dolari 8.58 hesaplarim tl olarak sanki 6.9 un altina suan ki goruntuye gore inmez gibi gibi. Sizin tl grafiklerinde dip kac tutarli mi tl ile ons dolar arasindaki iliski

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhn60 ()

Esasında fikrimi yazdım zaten, ev parası gibi paramı borsada, bttccc, veya gümüş gibi agresif yatırım yapmam, döviz bunların içinde en az riskli olan olarak gördüğüm için söyledim, zaten hem riski az, hemde getirisi yüksek olan bi yatırım çeşidi yok, İnşallah beklentileriniz gerçekleşir, hayalşnizdeki evi alacak kazanç yaparsınız

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

24,7 tehlike zaten.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Fazla sürmez.

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Ben kimseye döviz onermiyorum. Zaten dolar da idik. 7 aydir. Ayni yerdeyiz hala. 7 an önce de ayni idi şimdide. Doları parite için kullanilir. Gecis icin. Dolar alip beklemek çok büyük hata. Paran TL den daha fazla erir. Tabii olmadik yerden alirsaniz. O yuzden gümüş icin de iyi bor giriş yeri bekliyoruz. Millet bilse buralar gelcek 6.50 lerde almazmiydi? Millet bikse 7.70 yanacak 7.15 de trenden inermiydi? Bu iş önce sabir sonra kısmet. Peki döviz den baska yatirim araci ne var? Piyasanin durumu ortada? Neye yatirim yapalim?

Orhn60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhn60 ()

Ev parası ile ben olsam yatırım yapmam, tüm ekonomik gücümü gümüş gibi agresif bi emtiaya yatırmam, döviz alırım daha iyi, İnşallah beklentiniz gerçekleşir

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

7 lira gelse bile güzel olur. 6.49 da 6.30 6.14 gelsin derken gözümüzü burda açtık. Şimdi 7 gelsin derken 8 de açar miyiz? Kismet. Ama 6 larda oralara gelmeyen 7 lerde 7.08 lere gelmeden 8 yakmaz diyor 6. Hissim. Kismetse olur. Ama bir yerden girip 1 yil beklemeyi düşünüyorumm. Ev sattım yenisini almam için 2 ye katlamam lazim. Ne zaman 15 lira olur gümüş? Kac yıl var?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ons olarak dibi 24.8 yapalim tl olarak dibi 6.7 yapalim olmaz mi :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

En dip dip en en olabilecek %30 ihtimali değerlendirme yapmak isteyen var ise buyursun.

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Onur bey ilk defa 6 li rakamlar duyuyiruz sizden:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ons gümüş en en düşük ihtimal 25,3 dur bana göre. Ne kadar yükselir bilmem ama dip 25,3 olarak bende sabittir. Dolar 6,40 olabilecek en en düşük ihtimal ile diptir bana göre. Gümüş gram en düşük ihtimal 6,5 dir bana göre. Gelme ihtimalleri ise hepsinin %30 aşağısıdır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum