Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 04:15:12
EUR 34.8287 04:15:12
USD 32.2853 04:15:12
ALTIN ONS $2350.5050 04:15:12

Konu: Ons gümüş flama üst çizgisi

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Siyah ve kırmızı kalın çizgiler flama üst ve alt çizgisi. Kırmızı rakam ise direnç . Bu seviye üstünde haftalık hacimli bir mum kapanışı yok denecek kadar az hatta yok bile denir , fakat bu seviyeye böyle altı dolu gelişi ilk bu sefer oluyor. Üst flama çizgisi ile yükselen kanal çizgisi haftalıkta ucuna geldi. Haziran ayı umarım buraları destek olarak görebiliriz.

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

23.97 ile 18 ons arasında ne kadar fark var ayrıca o 24.9 hedefini o zaman @SLAVE de vermişti :))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Abbas_usta al sana 28 lerde yazdigim yorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

orası öyle sohbet ediyoruz burada iki piyasa dedikodusu yapıyoruz :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

ben hiç alışık değilim ama bazen işte birileri çıkıyor mesajları okumadan çarpıtıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

bak bu gelirse seni site olarak linç ederiz :)

0BeğenmedimŞikayet

He_key ()

Az zaman kalmiş

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN ()

Emeğinize yüreğinize sağlık sizin de Taner hocamın da alim sorana satım sorana masALLAH cevap vermişsiniz resmen birsey ancak bu kadar güzel anlatılırdı hayirli geceler

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hayırlı geceler abi bakiyim.

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi alt yorumun gelebilir mi? Yani hedefimiz de var mı diyorsun? En ytdsinden?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben o adaptasyon yuzunden gecen yaz istifa ettimstim :)

Subatta adaptasyon olsaydi heralde yine istifa ederdim. :)

Yildiz sistemi de bozuk kafalarina gore yildiz veriyorlar. Belli bir sarti yok mesela canlari istediklerine yildiz dagitiyorlar :) benim 2 ay once yada 1 ay once 1.985 yildiz puani vardi simdi puan gorunmuyor yildiz sayisi ayni :)

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Eskiden ilk üye 3 yorum hakkı vardı
Yönetim uygun gördü mü serbest bırakıyordu
Beğeni de eskiden az idi
Sonra sistem güncellemesi yaptılar
Fazlalastirdilar kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

20 hakkım var yani iyiymiş bundan sonra bol bol dağıtırım like ları boşa gitmesin

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

10 tane
Bir yaldız 20
Katlanarak gidiyor
1 kişiye enfazla 3 kullanılıyor

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim bende diyelim birine 3 tane verdim arka arkaya sonra 3 den fazla veremezsiniz yazisi cikinca hic denemedim oyle veriliyor mu diye :)

Hatta bi ara yine siteye yazdim 3 like hakkimi var yoksa herkese 3 like mi diye sordum sadece gunluk 3 yazdilardi :)

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Aynen hocam ben de çam sakızı çoban armağanı olsun:)bol kazançlı bereketli haftalar bu arada..

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

günlük kaç like hakkımız var?

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Ben günlük hepsini kullanıyorum
geri dönüşlere atıyorum dostum
Bitince sistem haber veriyor

3BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla bosa gitti eski begeni haklari geri istiyorum geriye donuk herkese begeni dagitasim var :)

2BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Evet 2 tane bana geldi:)
@Periyot sizde 40 tane beğeniyorsunuz
3 yaldızlı 60 maşallah

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gumus ons yukselis bittikten sonra geri cekilmeler ve kar satislari olabilir diyr dusunuyorum. Dolar in o sira nerde oldugu onemli o yuzden gumus tl olarak nereye denk gelir kestirmek zor diyelim. Ytd

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

Dusmeyecekmi bu gumus

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

4 aydir her gun 3 5 beni veriyordum :) bundan sonra sonuna kadar kullanirim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum