Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 18:46:21
EUR 34.7448 18:46:21
USD 32.4669 18:46:21
ALTIN ONS $2336.7350 18:46:21

Konu: Ons gümüş flama üst çizgisi

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Siyah ve kırmızı kalın çizgiler flama üst ve alt çizgisi. Kırmızı rakam ise direnç . Bu seviye üstünde haftalık hacimli bir mum kapanışı yok denecek kadar az hatta yok bile denir , fakat bu seviyeye böyle altı dolu gelişi ilk bu sefer oluyor. Üst flama çizgisi ile yükselen kanal çizgisi haftalıkta ucuna geldi. Haziran ayı umarım buraları destek olarak görebiliriz.

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ooo sen dolari 8.8 hesapliyorsun :) ama dolar geri cekilip hizli cikarsa olabilir tabiki :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Beni hic korkutamadilar :) sadece temkinli yukselise odaklandim :)

8.3 kokusunu gumus tl de mi aldin dolar da mi :) alt yorumu tam anlamadim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hedefin aslinda gec gelmedi ons 24.8 altina inmezdi o zmaan ama dolar gap yapinca emtialar da satis olmaya basladi satis baskisi da bir tur daha dusurdu. Benim de hedef nisan sonu bu seviyelerdi slave hocanin da nisan sonu hedefi ayniydi sadece dolar gap yapmasi hedefin suresini uzatti bence :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet o kırmızı çizgi üstünde şöyle haftalık kapanışı yeşil bir mum çok şahane olacak.

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Aklim halen Onur hocamizin bu grafigindeki beklentilerinde kaldı. Hacimli mum gelecek mi, üstunde bir kac gün kalabilecek mi, asıl boğa nasıl başlayacak çok merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sende iyi salliyorsun gozumden kacmadi degil :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yakin hedefler bi gelsin uzak hedeflerimiz dw ayni olacaktir :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bilmem ben yaz aylari dusmus mu dusmemis mi ama bi ara attim :)

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Her ayın ilk cuması Tarım dışı istihdam geçen ay yeşil beklenen kırmızı gelip de onslari yukarı zıplatan veri hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gibi gibi :) amerikada dayi oglu var o dedi :) hahahha

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Moralini bozmak gibi olmasin ama 7.68 gelirse ertesi hafta 9. x beklerim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Bu cuma tdi mıydı hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi 2009 dan 2011 e kadar ki gibi 2 yillik bir yukselis bekliyorum. Ama sanki orasi icin son bir korkutma yapar mi diye de temkinliyim. Eger ki korktugum dusus de gerceklesirse her altin yuzde 20 ciktiginda kar satisi yaparim yuzde 5 yuzde 6.18 yada 7.86 dustugunde full alirim 2 yil :) ytd

Tabi bu biraz grafiklere bakarak cikarttigim kurgu :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O sadece kisa vade diyim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bence yeterli bir dusus 14 kurus :) dcen sene 6.1 den 7.3 e kadar 14 kurus ara ara dustu :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim hedef cok yukarda fisekcilik yapmamak icin yazmiyorum. Benim korkum dusus yonlu o yuzden temkinliyim :) hedef cok yukarda olunca 2 3 dolar yukardan almayi goze alabiliyorum :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum