Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 16:28:43
EUR 34.7765 16:28:43
USD 32.4383 16:28:43
ALTIN ONS $2343.6500 16:28:43

Konu: Bunu da anlamayan , parasını vakfa bağışlasın

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

19 Mayıs 31 Mayıs arasında yükseliş kanalı girdiğini farz edersek oluşabilecek kanal ve bu kanalın üstte mavi çizgi altta siyah çizgi arasında kalan fiyat aralığı gün içi en yüksek ve düşük ihtimalleri 0,40 kuruş. Yani 7,30 dip ise 7,7 en tepesi. Tabi hergün en tepe olup dip olacak diye bir şey yok. Kırmızılar gün gün dip seviyeye denk gelen fiyatlar. Alımları artık kendiniz bu şekle göre değerlendiriniz. Dikkat edin, alımınız yükseliş ihtimalini satın almaktır. Vadeniz varsa, paranız size ait ise, bugün alıp yarın şelale oldu zarara girdim gibi sinir edici düşünmeyecekseniz

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Ablacım alırken ve satarken hep kadem diyoruz. Ellindekinin hepsini kar edecem diye satma mutlaka paranın dörtte birini metalde tut . Alirkende acele etme ve burada yazan kişilerin aldım sattim dediklerine bakma çünkü alan satanlar eskiden beri bu işi yapan insanlar zarar bile etseler ancak eski karlarından zarar yazar. Açıklamaya bakalim bir akşam dediğim gibi sonuçlarına göre piyasa hareket eder. Platin gumus gibi agresif değildir. Ama giderse de iyi kar bırakır sabırlı ol bu hafta olmaz ise haftaya satış yapabilirsin. Birde sorduğun orta vade ve uzun vadeler 6 ay ile bir yıl arasında değişir. Seni anlıyorum zararda olmak canını sıkıyor ama paran kullanılmayacak bir para ise sabırlı ol kar alacagiz.

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Gümüşün düzeltmesi bu 30 kurusluk çekilmeler sanırım

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Cok teşekkür ederim, sağolun, ama gümüşte 5300 gr kaybım var. simdide bi yerden de olsa ufaktan kar olsun istiyorum ki full gümüşe gecebileyim. gumuste hep düşecek düşecek denildi. bekleye bekleye hep zararımiz oldu. surekli yukseldigi icin sattigimiz gümüşü yerine koyamadik bi türlü hocam

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Ablacım öncelikle biraz sakin ol acele ediyorsun benim gördüğüm kadarıyla şuan kimse sana tarih verme gibi bir pozisyonda olmaz çünkü akşam fed var. Bir de aldığında hepsini girme sabırlı ol akşam geçsin sonra yönüne bakariz

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Başkan senden esinlendim 325 vergi dahil alım yaptım bakalım nasip kısmet uzunca bi vakit bozmayacağım ytd

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hayirli aksamlar hocam. platinde çok ters te kaldım,333 ve 328 den almistim. Bu uzun vade 430 ve orta vade 359 ne zaman gelir acaba. aslinda gumustede çok zararım olduğu için platin biraz çıkınca satıp full gümüşe geçmekti niyetim. beklemede kaldım öyle

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Eyvallah dostum iyi dileklerin için teşekkür ederim. Goruntu itibariyle iyi duruyor ama yinede sanal paraya gecisler hizlanir ise dolarda dusus gorulur diye dusunuyorum. Olmaz sa dolara parite yaparız.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Çok geçmiş olsun dualarım seninle ve ailenle can dostum
Bereketli olsun platinin
Kısa vade 334-337
Orta vade 359
Uzun vade 430 satmayı düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Arada baktım ama yazmaya fırsatım olmadi. Platin takiliyorsun sen bu ara yanliz kalma diye bende aldim bu gun. Japon teyzeler ile cinli amcalar yardım ederlerse yarın satarim inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Hoş bulduk dostum ya bizde ameliyat bitmiyor ki eşim ameliyat olacak onun ayarlamalarını yapıyorduk 10 gündür zaten bende kontrollerin vardı onları hallettim bu ara çok şükür idare ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Alımım hemen hemen altın in de tabelada yanan rakam ile aynı
Dikkat edin ona sayın hocam

THEsOLDİER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hocam benim makas 2.60
Dikkat edin makasa

THEsOLDİER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Sen nerdesin ya
Hoşgeldin :)

0BeğenmedimŞikayet

Erdo80 ()

Hocam ben full gümüşteyim vade sıkıntım yok az Bi miktar vardı onuda 7.42 den aldım zaten teşekkürler..

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Erdo80 bak alt grafiğime ve beklentim ay sonuna ne imiş

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Teyzem elinde terlik ortalıkta geziyor dikkatli ol:)))

0BeğenmedimŞikayet

THEsOLDİER ()

Hocam buradan platin eklenir mi ? Makas çok var ama napalım

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Dipler herhafta üstüne koyup ilerliyor grafike göre alım yerlerim iyi ama 7.42 de alım yapmadım bitek diğer yerlerde alım yaptım abi bu grafik i ekran resmi olarka alıyom iznin ile abi teşekkür ederim eline sağlık ytd olmadan tabloya göre hareket etcem

1BeğenmedimŞikayet

Onursal007 ()

Kuveyt neden makas açmış, adaş. Bilgin var mı bu konuda.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hızlı çıkan düşer
Hızlı düşen yükselir ytd

Terste_Kalan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Cümlemizin inşallah sayın hocam
Panik olmadan sakin sakin
İşlemerimiz parçalı
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Benimkisi Türkiye finans katılım Bankası

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aleykümselam, Kuveyt makas açmış zaten.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

komsu cok oldu 30.3 gms ons hedefını paylasalı 8.1x ana hedef sımdılık zaten:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selam, alım için daha bekliyorum, belki yarın olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

Sizler asıl sağolun Umut Bey bereketli kazançlarınız olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Münazara olduğu sürece sorun yok)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hocam 27.92-28.30 üzeri kalışlarda diplerin yükselenini söylememiştim
Saygılar sağolun var olun
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

Onur bey yanlış hatırlamıyorsam @Lab_Tek_44 Umut beyde önceleri 6.10-6.12 beklerken 27.20 üstü kapanışlarla bu beklentinin iptal olacağını söylemişti ve yeni dibin 7.10 lar olacağını söylemişti. Tabiki kısa vadede ve şuanki kanal içinde. Yanlışım varsa düzeltir zaten. Bir şekilde takip ettiğimiz kişilerin aynı görüşte olması şahsen beni mutlu ediyor ve güven veriyor. Emeğiniz sağlık. Cümlelerimi de sizi yanlış lanse etmemek için cımbızla seçiyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

altın_çağı_23 ()

Emeğine sağlık onur bey sağolasın bereketli kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum